1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. 16 NİSAN İTİBARİYLE MİLLİ ARINMA BAŞLAYACAK
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

16 NİSAN İTİBARİYLE MİLLİ ARINMA BAŞLAYACAK

A+A-

Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde hummalı bir hayır çalışması var. CHP’li uyar akıllılar her ne kadar bunu değişik açılardan açıklamaya yeltenseler de batının net tavrı ortaya çıkmıştır. Neymiş efendim! Batı, Türkiye’de EVET çıkması için böyle bir taktik izliyormuş. Adamlar, net bir şekilde hayır çağrısı yapıyorlar. İnsan psikolojisini o kadar çözmüşler ki batının evet beklentisi olduğu gibi bir saçmalığı da yutturmaya çabalıyorlar. Almanya’sıyla, İngiltere’siyle, Hollanda’sıyla, Avusturya’sıyla, Fransa’sıyla, İsviçre’siyle el birliği etmişler, Türkiye’de ki referandum çalışmaları için canhıraş çaba gösteriyorlar. Amaçları referandum sonuçlarından “Hayır” çıkmasını sağlamak. Çünkü istikballerini buna bağlamışlar. Yıllardır bin bir türlü Ali Cengiz dümenleriyle ülkemizi her açıdan sömürmeyi alışkanlık haline getirenler, yeni bir uyanış hamlesi olmasından korkuyorlar. Bu arada Türk halkının uyanmasından da oldukça rahatsız olmuşlar. Kendi ülkelerinde yaşayan milyonlarca Türk asıllı Alman ve Türk vatandaşlarını sadece bir ülkeyi tercih etmeye zorlayacak kadar da gözleri dönmüş.

Sevgili okurlarım, bu ülkede yıllarca kurulan koalisyon hükümetlerinin memlekete bir şey kazandırmadığını aksine yeni krizlere sebep olduğunu çok çeşitli örneklerle milletçe yaşadık. Dönüp dönüp aynı şeyleri paylaşmak belki bıkkınlık yaratmıştır. Ama gerçekleri es geçemeyiz. Örneğin Türkiye’de kurulan koalisyon hükümetlerinin açtığı yaralar ve yaratılan krizlerle bu ülkeyi borç bataklığına sürükleyen batılı güçler, halen çeşitli oyunlar peşinde koşmaktan geri adım atmak istemiyorlar. Bütün kirli hesaplarını yakın tarihte yaşadığımız, FETÖ terör örgütü ve PKK terör örgütüne sağladıkları maddi ve manevi destekle ayakta tutmaya çalışarak ülkemizi sömürmeye ve zamanla da çöküşe götürmek istemektedir. Bizim bu oyuna düşmememiz için şu an sağlanan halklar arası birlikteliğin ve devamı ve bu aşamadan sonra her an oluşturulacak yeni atraksiyonlara karşı tetikte olmak zorundayız. Gezi olaylarıyla başlatılan süreç, FETÖ’nün son darbe girişimiyle bir kez daha inkıtaa uğramış, uzun yıllardır planladıkları ve çaba gösterdikleri bir yıkım planının ellerinde patlamasının şokunu üzerlerinden atmaya çalıştıkça bataklığa daha derin gömülmeye başlamışlardır. Batı, son günlerde içine düştüğü buhrandan kurtulmak için politikasını Türkiye’ye diz çöktürmek üzere planlamıştır. Bunu başarmak için dikkat ederseniz son birkaç aydır teker teker dökülmeye başlamışlardır. Bütün batı ülkeleri hazır kıtaya durmuş, kendilerinin Türkiye’ye karşı kullanabileceği figürleri ve dümenleri planlamaya başlamışlardır. İslam dünyasının tek direği olarak görülen Türkiye’nin diz çöktürülememesi yakın tarihte atılan adımlarla uyanan bir İslam ümmetinin kendi arasında örgütlenerek bir güç oluşturacağı ve batıya karşı güçlü bir platform teşekkül ettireceği korkusu tüm batı dünyasını sarmıştır.

Geçtiğimiz hafta Papa’larının huzurunda toplanarak haçlı mantığını yeşertmeye yönelik çabaları aslında gerçek amaçlarının ne olduğunu ortaya koymuştur. İslam dünyasının Türkiye dışında tutunur dalının kalmaması ve diledikleri gibi köleleştirdikleri Müslümanları sömürgeleştirerek güçlerini katmerleyerek katlamak istiyorlar. Bu ümmet inşallah buna fırsat vermeyecek.

Düşünebiliyor musunuz?  Almanya’da referandumda 'Hayır' oyu kullanılması çağrısıyla imza kampanyası başlatılıyor. Akıllarınca "Türkiye’de Demokrasinin Ortadan Kaldırılmasına Hayır" başlıklı kampanya insanlardan imza toplamak suretiyle ülkemiz aleyhine her türlü gelişmenin ardında olacaklarını ortaya açık ve net ortaya koymaktan geri adım atmıyorlar.

Ne yaparsanız yapın! Uyanan Türk milleti sizin türlü entrikalarınız karşısında dimdik ayakta durmasını bilecek. Günü geldiğinde bu ülkenin önünde diz çöküp yalvaracaksınız. Yaptıklarınız yanınıza kar kalmayacak.

Siz zannediyor musunuz ki Türk halkı Avrupa Birliğine girmek için can atıyor. Ben hemen her gün çeşitli, kesimlerden arkadaşlarla görüşerek fikir teatisinde bulunuyorum. Bu ülkede yaşayan halklar, Avrupa Birliği’ne girmenin Türkiye aleyhine olacağı kanaatinde birleşiyorlar. Açıkçası, elinde valizi ile Avrupa ülkelerine giden ve orada ki en pis işlerde çalıştırdığınız bu ümmetin çocukları yakında sizden işçi talep eder hale gelecek. Kısacası kendi çöplüğünüzde boğulacaksınız.

Şimdi milletçe 17 Nisan tarihini bekliyoruz. Güçlü bir EVET çıktıktan sonra planlar değişecek. Batı ile bütünleşme konusu sorguya alınacak. Avrupa Birliği’ne giriş için halkımızın görüşü alınacak. Ama en önemlisi; bu vatanın ekmeğini yiyip, suyunu içen batı uşağı pisliklerin kısacası vatan hainlerinin temizlenmesi için idam cezası gelecek.

Milli arınma başlayacak.        

Bu yazı toplam 681 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.