1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. 18 yıla girerken
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

18 yıla girerken

A+A-

Elinizde tuttuğunuz HÂKİMİYET Gazetesi bugün 18. Yılına girdi. Yani artık çıvan gibi delikanlı ve rüştünü ispat etmiş bir kimliktir.
Artık gelecek günlerde daha makul, daha akıllı, daha etkin ve daha doğru haber ve tarafsız yorum yapmanın heyecanını yaşayacaktır.
Doğrudan yana,
Haktan yana, halktan yana çizgisini kaybetmeden yoluna devam edecektir. Bu yolda sizlerin haklı takdir ve desteğine de her zaman olduğu gibi ihtiyacı olacak ve verdiğiniz desteğe de teşekkür edecektir.
Daha önce başka medya sektöründe de çalıştım. İyilerimiz, yanlışlarımız oldu. Övgüde aldık, sövgüde. Bu gazete nasıl derseniz, bu gazetede yönetici olmak nasıl bir duygu derseniz çok güzel demekle yetiniyorum.
Konya’mızda Medya güçlü, Birçok kurum ve kuruluş var. Biz sizden aldığımız güç ve inanmışlıkla size layık olmak için en önde olmaya doğru haber, hür yorum vermeye çalışıyoruz.
Gazetemiz 17 yıl önce Celalettin Boyalı ve Yusuf Gürbüz ikilisinin inanç ve gücü ile yola çıktığında hangi çizgide ise, yine o çizgide ve Konyalılara hizmet etmeye devam etmektedir. Bizde bu gazetede bir nefer olarak görev yapmaktayız.
Tabi ki, bizden kıdemli, bizden eski ve yaşlı olan meslek kuruluşlarımız vardır. Ancak şunu unutmayalım ki, akıl yaşta değil, baştadır. Önemli olan doğru yazmak, doğru söylemek ve doğru yolda ülke ve millet gerçeklerini görebilmektir.
Genç, delikanlı ve gerek yazar, gerekse muhabir ve yönetim kadrosuyla Konya’mızda matbaa teknolojisiyle en iyiyi verme çabası içindeyiz.
Gazete ile birlikte güne göre yan yayınlarımız ile de halkımıza hizmet etmekteyiz. İşte bunları görüp, düşündükçe HÂKİMİYET GAZETESİ çalışanı olarak çok mutlu olmaktayım. Elbette her şey mükemmel olmayabilir. Ancak biz mükemmele ulaşmak için çalışıyoruz. Bu kendim içinde öyle, kurum içinde böyle olmaktadır.
Şunu bilmekteyiz ki, gelinen noktada sizlerinde bize büyük katkınız vardır. Bunun bilinci içindeyiz. Siz varsanız biz olmaya devam edeceğiz.
Bana böyle bir gazetede görev veren yönetici arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Sizlerinde doğru yazı ve haberlerimde desteğinizi bekliyorum. Bu destek her zaman pozitif olmaya bilir. Bizi eleştirin ki, bizde doğruyu, yanlışı görmüş olalım.
Yeter ki eleştirilen duygusal olmasın. Yeter ki art niyet taşımasın. Biliniz ki, çağdaş ve medeni bir insan olarak eleştiriye açık birisiyim. Doğrularım yanlışlarım olabilir. Hatasız kul olmaz. Hatam varsa sizlerden de bu noktada özür dilemesini bilirim. Ancak şunu da kendime prensip edilmişim ki, özür dilememek için çok dikkatli ve mesnetsiz, tutarsız, kanıtsız yazı yazmamaya gayret göstermekteyim.
Allah bizi şaşırtmasın.
 

Bu yazı toplam 194 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.