1. HABERLER

  2. KONYA

  3. 20. YIL GURURU
20. YIL GURURU

20. YIL GURURU

2 Ağustos 1997 tarihinde yola çıkan Hakimiyet Gazetesi, bugün 20. Yaşını kutluyor. Çıktığı zorlu yolculukta ilkelerinden asla taviz vermeyen gazeteniz, okuyucularının sesi olmaya devam edecek.

A+A-

Yeni Gazete adıyla 20 yıl önce yola çıkan Hakimiyet Gazetesi, 2002 yılında bugünkü adıyla okuyucuların karşısına çıktı. Çıktığı zorlu yolculukta okuyucularının ve Konya’nın desteğini hep yanında hisseden Hakimiyet Gazetesi, Hakkın ve Halkın yanında yer almaya devam edecek.

BÖLGENİN HÜR İRADESİ
20. yıla ulaşmanın gururu ve mutluluğunu yaşayan Hakimiyet Gazetesi, ‘Bölgenin Güçlü Gazetesi’ sloganıyla çıktığı zorlu yolcuğunda ‘Bölgenin Hür İradesi’ olarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. İlkeli yayınlarıyla her zaman okuyucuların sesi olan Hakimiyet Gazetesi, şehrin, bölgenin, ülkenin ve İslam Alemi’nin dertlerine de duyarsız kalmadı.

HALKIN SESİ OLDUK
Şehirde yaşanan gelişmelerin yanı sıra Konyalıların taleplerine de kulaklarını tıkamayan gazeteniz, Konya’nın metro, lojistik köy, yeni çevre yolu, bölgedeki sulama projeleri gibi meselelerinin de takipçisi oldu. Sansasyonel haberler yerine, okuyucuya ve şehre katkısı olacak fikirleri gündeme getirmeye çalışan Hakimiyet Gazetesi, şehrin sanayisinin de sesi oldu.

TEKNOLOJİNİN ÖNCÜSÜ
Haber toplama ve yayımlama süreçlerinde günümüz ihtiyaçlarını dikkate alarak okuyucularını yeniliklerle buluşturan Hakimiyet Gazetesi, kalifiyeli çalışanlarıyla ilkeli yayıncılığın adresi oldu. Konya’yı yaygın basında kullanılan web ofset teknolojisi ile tanıştıran Hakimiyet Gazetesi, Konya’ya ilk web ofset tesisini de kazandıran kurum olmanın mutluluğunu yaşıyor. Hakimiyet Gazetesi’nin web ofset tesislerinde, günlük 250 bin adet gazete basma kapasitesine sahip.

SPORUN ADRESİ OLDUK
Konyaspor başta olmak üzere bütün spor branşlarına yer veren Hakimiyet Gazetesi, spor camiasının da nabzını tuttu. Türkiye’de tanınan birçok deneyimli futbol adamının makaleler yazdığı Hakimiyet Gazetesi, amatör sporun da yanında oldu. Atletizm, basketbol, tekvando, karate, bisiklet, halter, güreş, boks gibi bir çok alandaki spor haberlerine sütunlarında yer veren Hakimiyet Gazetesi, Konya sporuna hizmet etmenin mutluluğunu yaşadı.

HAKİMİYET.COM
Konya’nın ilk dijital haber platformlarından biri olan www.hakimiyet.com, güncel içeriği ve yer verdiği konularla en çok tıklanan haber siteleri arasına girdi. Çok yakın bir zamanda yenilenen yüzüyle okuyucuların karşısına geçecek olan hakimiyet.com, farklı araştırma konularıyla da gündemi belirleyecek.

YENİLİKLERLE GELİYORUZ
Her geçen gün büyüyen Hakimiyet Yayın Grubu, Hakimiyet Gazetesi, web ofset tesisleri, hakimiyet.com’un yanı sıra yeni yayınları ve ajansıyla çok yakında Konya’ya hizmet vermeye başlayacak. HAP (Hakimiyet-Ajans-Planlama) Tanıtım ve Organizasyon’un kuruluş çalışmaları tamamlanırken, Konya’nın en yeni ve en farlı yayını YERLİ DERGİSİ de çok yakında okuyucusuyla buluşacak. YERLİ DERGİSİ, 2 ayda bir yayımlanacak.

BİZLER KİMİZHABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.