1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. 2016’yı Geride Bırakırken-1
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

2016’yı Geride Bırakırken-1

A+A-

2016 yılının son 2 yazısını siz değerli okuyucularımla paylaşıyorum. Rabbim bizlere 2016 gibi bir yıl bir daha yaşatmasın inşallah.
Milletimiz ve devletimiz için gerçekten çok zor bir yıl oldu.

İçte ve dışta Türkiye Cumhuriyeti düşmanları topyekün saldırıya geçtiler. Haçlı zihniyetlerin saldırması kadar doğal bir şey olamaz. Dünyaya hükmeden, Osmanlı torunlarının yeniden şahlanmasından korkan, bu korkuyu tüm benliklerinde hisseden korkaklar piyonlarını eleman, para silah ile desteklediler.
Türkiye’de inananlar kisvesi adı altında FETÖ diye bir örgütü yıllarca beslediler, tüm Dünya’ya CIA desteğiyle yaydılar. Okullarla başladılar, genç neslin beyin yıkanması ve eleman temini tamamdı, sonra iş adamlığına soyundular, maddi kaynakta tamamlandı, ardından para aklama ve aktarmak için bankacılığa yöneldiler. O işte halledildi. Hedefe ulaşabilmek için devletin siyasi, bürokrat ve silahlı kanatlarına da beyinleri ele geçirilen genç nesli yerleşmek gerekiyordu. Yıllarca hakim, savcı, polis, öğretmen, imam, asker yetiştirdiler.. Soru hırsızlığı yaptılar, ve görüldüğü gibi devletin tüm kademelerine sessizce yerleştiler. Bunun içinde medya ayağını unutmadılar, yazılı ve görsel medya ile kendilerine yakın olmayan, destek vermeyenleri karaladılar, suçladılar ve hapse attırttılar, boşluklara da kendi militan kadrolarını sızdırdılar. Müslüman adamlar, zarar gelmez diye bizler kendimizi kandırdık. Adalet ve Kalkınma Partisinin ortada gençliği olmayınca, Milli Görüşçülere de mesafeli yaklaşılınca, ortalık bunlara kaldı.
Her kim varsa bunlara maddi, manevi destek verdi.. Hocaefendi diye anılan terörist başına Ankara’da, İstanbul’da, Bursa’da özel mekanlar hazırlandı.
Terörist başı Hak din tek iken, dinlerarası diyalog diye bir alçak plan üretti.
Başörtüsüne teferruat dediler, Lailahe İllallah diyen her kim varsa cennete girecektir dediler, Rahmetli Erbakan hariç tüm siyasilerle iyi ilişki kurdular, devleti adım adım ele geçirdiler. Kur’an-ı Kerim de tahribat yaparak Fetö liderinin tam isteği doğrultusunda piyasaya aslından sapmış yeni kitaplar sürdüler.
15 Temmuz akşamı düğmeye bastılar. Gözleri kan bürümüştü, amaç Erdoğan’dı, Sayın Erdoğan’ın bitirilmesi Türk milletinin bitirilmesi demekti.. Otelini bastılar, Rabbimin yardımı ile o önceden otelden ayrılmıştı, ve canlı bağlantı.. Halkımız Fetö yobazlığına karşı sokaklara döküldü, bunlar can almaz diyenleri yanıldı, kuduz köpek gibi her yeri taradılar. Yüzlerce vatandaş şehit oldu, yüzlercesi gazi ünvanı aldı, sindiremediler, ve Türk Milletinin şamarı yüzlerinde patladı..

PKK ALÇAKLIĞI İLE BİRLİKTE BİRDE FETÖ ALÇAKLIĞINI BU MİLLET GÖRDÜ.. Yetmedi..
DEAŞ diye bir örgüt ürettiler. Beslediler, silahlandırdılar.. Bu örgüt Türkiye Cumhuriyeti’ni dinsiz devlet ilan etti, bir çok gencimizin beyinleri yıkandı, bu örgüte yönlendirildiler. Avrupa’dan, ABD’den hatta Çin’den sayısız katılımlar oldu. Türkiye Cumhuriyeti kadar hiçbir devlet bu örgütle mücadele etmedi.. Coğrafya İslam coğrafyası olunca, Müslüman, Müslümanım diyenlerce katlettirildikçe destekleri hiç eksilmedi, dökülen Müslüman kanı olunca, katleden de Müslümanın diyen olunca ellerinde içki kadehleri hiç eksik olmadı.
İslam dünyasının genç nüfusuna da bu şekilde el attılar.
Utanmadan, arlanmadan Türkiye’yi İSID’a destek vermekle suçladılar. Petrol almakla suçladılar.. Sonuçta bugün adı ne olursa olsun DEAŞ VEYAHUT IŞID veyahut bir başka isimle, ellerinde son model silahların yüzde 90’ı bu hain hamisi ülkelere ait.
Türkiye Cumhuriyeti’ni hedefe koydular 3 ayaklı oyunun bir başka parçasıydı.. Güneydoğu’yu pkk halledecek, DEAŞ ülkenin dört bir yanında canlı bomba patlatarak hem yüzlerce can alacak, hem de halkın içine korku ve panik salacaktı.
Satılmışların tamamı aynı saftı, hedef tekti.
hedef Başkomutan Erdoğan’dı..

CHP BU OYUNDA HER ZAMAN Kİ GİBİ SINIFTA KALDI.
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BU OYUNDA SINIFTA KALDI.
MHP 15 TEMMUZ AKŞAMINA KADAR BU OYUNDA SINIFTA KALDI, 15 TEMMUZ AKŞAMI İSE BİZ ÖZLENEN, MİLLİYETÇİ, MUHAFAZAKAR GERÇEK MİLLİYETÇİLERLE TANIŞTIK.
BAŞKOMUTAN’IN ARDINDA DURDU.. ŞERDEN HAYIR ÇIKTI.. Sayın bahçeli’ye şükranlarımızı sunuyoruz, vatandaşın duygularına tercüman oldu, tıkanan sistemin açılmasında, iç buhranın siyasi kanadının rahatlatılmasında önemli rol oynadı. O olmasa idi, bugün Başkanlık sistemini bu kadar rahat bir ortamda tartışamazdık..
Diğer partileri hiç saymayacağım. VARLIKLARIYLA YOKLUKLARI BELLİ DEĞİL.
MİLLİ GÖRÜŞÜN MERKEZİ UMARIM YENİ LİDERİYLE 2017’de hak ettiği yere gelir.

 

Bu yazı toplam 513 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.