1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. 2016’yı Geride Bırakırken-2
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

2016’yı Geride Bırakırken-2

A+A-
Dünkü yazımda 2016 yılında, satılmış vatan hainlerinin ÜLKE İÇİNDE neler yapabildiklerini yazmıştım. Bugünkü yazımda da bu hainlerin en büyük hamilerini gündeme alacağım.
 İnsana sevgi, saygı, hoşgörünün yok olduğu, adaletin olmadığı, güçlünün güçsüzü ezdiği, adında İslam Cumhuriyeti olan sözde Müslümanın, özde müslümanı haçlının silahıyla yok ettiği, soykırıma tabi tuttuğu yüzkarası bir yıl olarak tarihe geçecek 2016.

Bu yıl silah tüccarları ceplerini iyi doldurdu. Dünya da ekmeğin suyun bulunamadığı, açlığın sefaletin yer gezdiği ülkelerde bile en kolay silaha ulaşıldı.
Akan her kandan mesul olanlar:
Öncelikle Birleşmiş Milletler.. Alçakların kol gezdiği, her türlü ağır silahın, kimyasal gazın silahsız masum vatandaşlar üzerinde denendiği günümüzde, kuruluş ilkelerine aykırı hareket ederek, KATLİAMLARA SESSİZ KALMIŞ, masumların kanının akmasına ortak olmuştur. Bugün İslam coğrafyasında yaşanan soykırım, hitler dönemini andırmaktadır. Mısır’da, Suriye’de Filistin’de ve daha bir çok ülke ve bölgede yaşananlar, 5 daimi ülke başta olmak üzere ,tüm dünya ülkelerinin yüz karalığı olarak tarih sayfalarında yerini alacaktır.

ABD… Silah tüccarlarının ev sahipliğini yaptığı bu ülke, bir kez daha bizleri yanıltmamış, devlet eliyle tüm dünyayı silah deposu haline getirmiştir. Her türlü terör örgütünün hamisi, katliamlarının mimarı olan demokrasinin ve insan haklarının yerlerde süründüğü bu ülke, 2016 yılı utanç tablosunun en üst basamağında yerini almıştır.
Tüm dünyayı dizayn etmeye kalkışan, her türlü hain örgüt elebaşlarını ülkesinde barındıran, besleyen, büyüten bu ülke, dost ve müttefiklikten çok, hainlikte ilk sırayı almış, Türkiye Cumhuriyeti’ni bölme parçalama ve güçsüzleştirme emellerinde PKK İLE Fetö denilen örgütü kullanmış, dünya tarihinde sadece diktatörlerin yapacağı, vatandaşını katletme metodunu, burada da uygulamaya geçirmiştir.

Utanmadan yaşanan alçaklığı, biz Türkiye’de film çekiliyor zannettik diyecek kadar da densizlerdir.
İngiltere… Saman altından su yürüten, hiç bir zaman ön saflarda yer almayan, dünya siyasetinin, ve toprak dağılımının yeniden dizaynında en etkin olan ülkedir. ABD’de dahil olmak üzere, her ülkeyi çok iyi kullanırlar. Katliamların görünmeyen baş aktörleridirler. Çok iyi devlet istihbaratları vardır, tüm dünyayı istihbarat ağı ile kurmuşlardır. Nerede iç kargaşa, ayaklanma, istila varsa bilin ki ardında mutlaka İngiltere vardır.
Hain Fetö kalkışmasında Türkiye topraklarını ilk işgale hazırlık yapan ülkedir. Binlerce askerini Kıbrıs’a yığmış, Fetö çetesinin başarılı olmasını umut etmişlerdir. Türk Milletinin ya İstiklal ya ölüm dik duruşuyla şaşkına dönmüşlerdir. Bugünde bu çetenin yayın organları halen bu ülkede aktif bir şekilde görev yapmakta, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarına kucak açıp, onları barındırmaktadırlar.

Avrupa Birliği.. Özellikle Almanya..
İlk defa hitler zihniyetinin bu kadar aleni hale geldiği bir toplulukla karşı karşıyayız. Renginden ötürü insanlara şiddet uygulandığı, inancından ötürü insanların uçaktan atıldığı, İbadethanelerin kundaklandığı, sadece Müslüman kimliği taşıdığı için, vatandaşlıktan çıkartılıp sınır dışı edildiği, sığınmacılara hayvan muamelesi yapacak kadar insanlığını kaybetmiş, bize demokrasi ve insan hakları dersi vermeye kalkan densizlerin bir arada olduğu şer topluluk.
Her türlü kaçak terör örgütü mensuplarını ülkelerinde barındırırlar. Yayılmacı ve bölücü politikalarını uygulayıp başarısız olan, kaçan her hain onların baş tacıdır. Cumhurbaşkanlığı makamında bile onere edilirler.

İRAN… 
Dünyanın en tehlikeli ülkelerinden biride İran’dır. İslam coğrafyasında akan her kan ve gözyaşının  ardında mutlaka bu ülke vardır, Irak’ta nüfus ederek bu ülkeyi de hükümranlığına almıştır. İsrail bile artık onların birinci önceliği değildir. Sünnilerin yok edilip, kendi mezheplerine dayalı bir islam coğrafyası kurmak için var güçleriyle saldırıyorlar. Nerede alçak bir yönetim varsa mutlaka destekçisi İran rejimidir, Cuma hutbelerinde Türkiye düşmanlarına dua edecek kadar özlerini kaybetmişlerdir. Libya’da, Ürdün’de, Mısır’da, Irak’ta, Suriye’de.. her nerde iç karışıklık ve katliam varsa emin olun o ülkelerin her birinde İran askeri vardır, İran’ın temin ettiği silahlar vardır.

Irak, Suriye, Mısır, İsrail, Çin, Rusya
.. Yukarıdakiler kadar elleri kanlıdır.
Dualarımız Tüm islam coğrafyası için..  Allah inananların yar ve yardımcısı olsun. Rabbim 2017 yılını tüm inanan mazlumların şahlandığı, katillerin ve hamilerinin helak olduğu  zaferlerle dolu bir yıl olmasını bizlere nasip etsin.
Bu yazı toplam 285 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.