1. YAZARLAR

  2. Ahmet Yıldız

  3. 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN ARDINDAN!
Ahmet Yıldız

Ahmet Yıldız

Ahmet Yıldız
Yazarın Tüm Yazıları >

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN ARDINDAN!

A+A-

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerini geride bıraktık. Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve necip Türk Milletine hayırlı olsun!
Genel olarak ve sosyal medyada klavye başında küllük müftülüğü yapanlardan kına gelmişti. Bize yıllardır sorun olanların içimizde değil de dışımızda siyaset yapmaları bizi kaygılandırmadı ancak ve ancak bizlere gayret verdi. Biz onların cemazziyyel evvelini bildiğimiz için telaş etmedik. Bir köşe yazımızda da “Boşuna mı telaşımız?” telaşa gerek yok herkes işine baksın. Demiştik.
Tabi birçok aklı evvel akıl danelerin hezeyanlarını dinleme durumunda kalmıştık. Biz birbirimizi çok iyi tanırız. Yıllardır her halükarda sorun çıkaranların bugün ilk fırsatta MHP’nin karşısında olmalarını olağan olarak görüyoruz.
Bunlara tarihi dersi 2002 yılında bunuz edip sandığa gitmeyen kaset olayında ise müdahale edip MHP’nin barajın üstüne çıkaran ve sonrasında tekrar kenara çekilen oy dahi kullanmayanlar yine 24 Haziran 2018 seçimlerinde tekrar müdahil oldular.
Buna en canlı örnek; Konya'mızın renkli simalarından spor ve ülkücü camianın dobralığı, dürüstlüğü ile tanınan kıymettar ağabeyim Muammer Karan Hocamın paylaşımında;
""Sünnettir. Üç kişi yola çıktığında, biri diğer ikisine BAŞKAN olur diğerleri de ona uyar. Başkan olan dağdan taştan aşırsa da, derelerden ırmaklardan geçirse de, dikenli çamurlu yollardan yürütse de diğeri sesini çıkarmaz. Tüm sorumluluk Başkana aittir. Başkana itiraz eden sünnete karşı çıkar, emri çiğnemiş olur. MHP de fikir olarak yola çıkmış başkanını seçmiş ve Başkan ne derse o doğrultuda ilerliyor. İtiraz edenler, eleştirenler yanlış yapıyorlar. Benim bildiğim Gerçek Ülkücülerin çoğu Müslüman’dır-Türk’tür ve bu sünnet doğrultusunda, sabırla metanetle Liderin peşinden gidecektir.""
Evet, yıllar sonra gitmedikleri sandığa giderek Türkiye genelinde de seçime katılım oranın yüzde seksenlerden yüzde doksanlara çıkmasına vesile olmuşlardır. 
Çokbilmiş ABD, AB beslentisi medya kalemşorları ve anketörleri şaşırttılar onlardan Allah razı olsun. 
“”DEVLET BAHÇELİ;
--- Kamuoyu araştırma şirketlerine sesleniyorum. MHP barajın altında kalacak diyorsunuz. Öbür taraftan Mehmetçiğin katili PKK ile işbirliği yapan siyasilerin barajı geçmesi için her türlü çabayı gösteriyorsunuz.
Bizim günahımız nedir? Biz bu ülkeyi seviyoruz, milletimizle beraber olmayı tercih ediyoruz, bin yıllık kardeşlikten bahsediyoruz.”
Kısır döngü içinde Devlet Bahçeli düşmalığı yapanlara ise;
“”---Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok, Çünkü ben bana ve davamıza değer verenleri sevmekle meşgulüm."
2002 Yılında küsenler zaman zaman böyle müdahil oluverirler öyle değil mi Muammer Hocam?
 
Ne diyordun?..;
MHP'nin dinamikleri vardır...Bunlar sağda solda uyuyan güya uyuşuk Bozkurtlardır. Gerçek ülkücülerdir.
HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ "Bunlar ya şaşkın ördek olacaklar ya da yok olacaklar," dedi ya! Bu gerçek ülkücülere verilmiş bir mesajdır. "Bunlar" derken kimden bahsediyordu? Başta İYİ parti olmak üzere ÇHP HDP ve SP gibi terör yapılanmalarına destek olanlardan bahsediyordu. Bu gizli bölücü ve komünist ittifakını gördüğünüz gibi şaşkın ördeğe çeviren MHP'liler var. Gerçek ülkücüler var. İçinden İYİ parti gibi çoğu kripto bir kitle çekmiş gitmiş ama MHP tarihi bir başarıya imza atmıştır. Üstelik kilit parti olmuştur. Siyaset yorumcuları bile MHP'nin bu başarısı karşısında aciz kaldıkları ve nasıl baraj üstünde kaldığını açıklayamadıkları bir gerçektir. MHP manevi yönü yüksek bir partidir. 5 bin ülkücü şehidi 10 bin ülkücü gazisi vardır Şaşkın ördek operasyonuna katılmışlar ve MHP'yi güçlendirmişlerdir. Bunu anlayacak kalp gözü lazım. Basiretl azım. Adam olmak lazım adam. Bunu anlamak için GERÇEK ÜLKÜCÜ olmak lazım. Allah'a inanç lazım. Lider emretmiş Ülkücü dinamikler gereğini yerine getirmişlerdir. Bundan sonra her kritik durumda verilen mesaj doğrultusunda hareket edeceklerdir.
NOT: MUSTAFA kADİR CANDAN-YUNUS EDEL-ŞAHİN BUYRUKBİLEN-MUSTAFA GÖNÜL-YUSUF İMAMOĞLU-DURSUN ÖNKUZU VE DAHA BİNLERCESİ İLE YAKIN HİSSEDEN UYUŞUK AMA UYANIK BOZKURTLAR…
“Müminin ferasetinden sakının!.Çünkü o Allah nuruyla bakar!(Tirmizi, Tefsiru’l-Kur’an 16)
Bugün oyun bozulmuştur. MHP ye yapılacak bir operasyonla Sayın Devlet Bahçeli'nin yerine geçirilmeye çalışılan bir Genel Başkanla MHP nin muhalif kanatta yer alıp Cumhur İttifakının önüne geçme planları Sayın Devlet Bahçeli Bey'in sağduyulu ve devlet adamlığı ile bozulmuş, Türkiye’nin önü açılmıştır. Plan bozulmuştur.
Meclis aritmetiği MHP nin bu ülke için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Cumhurbaşkanlığında 
R. Tayyip Erdoğan % 52.6, M. İnce % 30.6, S.Demirtaş 8.4, M.Akşener 73 alırlarken Milletvekili Seçimlerinde AKPARTİ % 42.6, MHP %11.1 Cumhur ittifakı:% 53.7 CHP % 22.6 HDP %11.7 İP %10 Diğerleri % 2 almışlardır.
HDP’nin gerçek oyu Demirtaş’ın aldığı oydur. Oy vererek baraj aşmasını sağlayan, kendini Atatürk’ün askeriyiz diyenler Atatürk’ün adını ağzınıza almayın! İP de aynı senaryoyu görülmektedir diyen ağabeye selamlar.. 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.