1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kanmaz

  3. 28 Şubat zulmü bittimi…?
Mehmet Kanmaz

Mehmet Kanmaz

Mehmet Kanmaz
Yazarın Tüm Yazıları >

28 Şubat zulmü bittimi…?

A+A-

Maalesef son 19 yılın tüm kurgusu bu süreç üzerine.. Elbette bu sürecin geçmişi de var... Fatih Kanunnameleri ile başlayan esaslardan, gelenek lerden, töreden ve devlet geleneğinden çözülme, bizi biz yapan değerlerden uzaklaşma,2. Mahmut’un yeniçeri ocağını kökten kaldırması gibi kökten ve  şekilsel yeniliklerle devam etmiş,tanzimat fermanının toplumda karşılık bul maması, Sultan Abdulaziz’in katli,93 harbinin acı akibeti, Abdulhamid han ‘ın tahtdan indirilmesi,ve İttihatcıların İktidar hırsı birinci dünya savaşı ile devam eden  çöküşle devam etmiştir.
1923 sonrası jakoben yapılanma,1960-71-80 darbelerinin toplumda meyda na getirdiği  travmalar,ve nihayet gelinen 28 Şubat Süreci ve  masonik gizli paralel yapılar, aleni, yasadışı bir tetikçi şebeke kurdular.,bunun adı ise … Batı Çalışma Grubu.. Son 220 yıla (1799-2019)baktığınızda 28 Şubat dâhil, düşman ve işbirlikçi duruşların tamamına yakınında Aleni İslam ve Türk Düşmanlığı vardı. Kalan az bir gurup ise dindar görünümlü ancak İslam’ı esaslarından uzaklaştıran ve Türk Milleti’ne üstü kapalı düşmanlık yapan sinsi guruplardı. Şunu biliniz! Tüm bu gayri milli unsurların başında Des sas İngiltere var, Almanya var, ABD, İsrail, Fransa, Rusya var…ve yerli işbirlikçisi Fetö örgütü var…!pkk var,dhkpc  var…var..yani kahramanı  elhamdülillah çok olan millet olduğumuz gibi maalesef haini’de çok olan  milletiz…!
28 Şubat’taki ihanetleri bilen ve mağduru olan biz  insanlar bu emperyalist yapıya kin ile dolmuştuk.Akabinde Milletimiz de kinlenmiş olacak ki, oyları mızı çoklukla hep Akparti’ye verdik. Zulüm bitsin istiyorduk.
Akparti  iktidarı;Hükümeti kurar kurmaz, 28 Şubatçılar, bayrak Miting lerine başladılar.. İnternet siteleri vs. aracılığı ile algı bozukluğuna sebep oluyor, psikolojik harp yöntemlerinin birçoğunu uyguluyor ve İhanet şebe kesi gözünü karartmış milletimize saldırıyordu.
Akabinde Ergenekon Süreci başladı.Süreç doğru başladı, Ama doğru devam etmedi.Birileri, hükümeti de milleti de istismar ediyordu. Göremi yorduk. Sebebi ise, hala birilerinin Atatürkçülük, çağdaşlık vs. diye Ezan ve Millet Düşmanlığı’na devam etmesiydi. Hep birlikte “Bu Millet düşmanları na fırsat verilmemeli…” diyorduk.
Bu arada Gezi Olayları başladı. İhanet  ete kemiğe bürünmüş saldırdı fütur suzca,Düşünün, İngiliz’inden Alman’ına, ABD’lisinden İsraillisine, İranlısı na, Rus’una, Fransız’ına.. Herkes oradaydı. En İlginci, yerli işbirlikçiler ise en baştaydı ,Apo resimli PKK bayrakları ile M. Kemal resimli Türk bayrak ları yan yanaydı. Onlar da İttihatçıların, masonik işbirlikçi kesimlerin ülkemizdeki seküler, millet Düşmanı  uzanımları değil miydi?
Bütün  gücümüz bu husumet cephesine karşı durabilmedeydi. “Allah!” dediğine inandığımız herkes sanki tek cepheydi. Gezi de sadece AKPARTİ, MHP, SP ve BBP’nin bayrakları ve seçmenleri yoktu. Adeta 12 Eylül öncesi cephelere dönmüştü ülke…
Hele de bu net ayrışmada “BİZDEN!” görünenlerle ilgili endişeye mahalmi vardı? Oysa Gezi’de bile “Bizden” görünen birileri altımızı oyuyormuş. Eyyyy 28 Şubat’ın hainleri, Ey şimdi bu iffetsiz iftiralarla milletimizi mahvetmeye çalışan alçaklar güruhu… ve bu fitneye karşı artık kaybede ceği dünyevi serveti olan bizim mahalledekiler…dahil herkes!... 
Evet, paralelciler..fetö örgütü.. başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, her kesi bir şekilde kullandı, maalesef birilerini de menfaatleri buluştuğu için kullanmaya devam ediyor,Kripto ihanet örgütü halen deşifre edilemedi…!
Şimdi herkes haykırmalı.. 15 Temmuz darbe teşebbüsünde canını feda edenler“Bu şehitler bizim şehitlerimiz”Onlar değil mi ki ülkem, milletim, dinim ve birliğimiz için canlarını ve kanlarını mübarek toprağımıza verdi. Kanımızdaki al rengi kanlarıyla yeniden canlandırdılar, şahadetleri ile ülke mize yeniden ruh verdiler. Şehidler hepimizin…
Bu millet sizin bildiğiniz milletlerden değil.. Kanında ve mazisinde, Gül Muhammed (SAV) var, Hoca Ahmed Yesevi var. Hamza var, Allah’ın Arslanı Ali var, Alparslan, Kılıçarslan, Selahaddin var. Fatih, Ulubatlı var.. Abdulhamid Han var. Koca Seyid var.. Biz Anadolu’da Onlara Türk dedik.. Bunu söylerken bir etnik kimliği değil, sosyal bir statüyü, duruşu, zalim ve barbar küffar karşısında haysiyet, fedakârlık ve şerefle duran Mü’min insanları kast ettik.
İftiralar acımasızdır, toplumda yeni yaralar açabilecek boyuttadır. Her ne yapıp durdurulmalıdır.“28 şubat mazlumlarına,iftira atanlara,hayasızca zulmeden zalimlere karşı halen malasef hesap soramayan Hükumete, kendi darbe heveslisi yapıyı temizleyemeyen Orduya,üzerindeki şüphelerin devam ettiği adalet sistemine …yarın Allah hesap sorsun..” diyor ve rabbim bu millete bir daha 28 şubatlar yaşatmasın diye niyazda bulunuyoruz,amin.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.