1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. ABDULLAH BUKSUR ZİYARETLERE BAŞLADI
ABDULLAH BUKSUR ZİYARETLERE BAŞLADI

ABDULLAH BUKSUR ZİYARETLERE BAŞLADI

Abdullah Buksur, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne yaptığı adaylık başvurusunun ardından, çalışmalarına hızlıca başlayarak İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi ve Selçuklu İlçesi’ne bağlı bazı mahallelere ziyaretlerde bulundu.

A+A-

MHP Selçuklu Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Buksur, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne yaptığı adaylık başvurusunun ardından, çalışmalarına hızlıca başlayarak İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi ve Selçuklu İlçesi’ne bağlı bazı mahallelere ziyaretlerde bulundu.
paradigmalarımızdan sıyrılmalıyız.
Buksur konuşmasında; Selçuklu’ya gönül vermiş bir “Selçuklu Gönüllüsü” olarak çalışacağını belirtirken; “Bizi biz yapan değerlerde ortaklaşarak yeniden yapılanmak için, bireysel ve gurup paradigmalarımızdan sıyrılarak kendi kültür kaynaklarımıza inmek ve kendi medeniyet havzamızdan yeniden su içmek zorundayız. Rahmetli Nurettin Topçu’nun da dediği gibi “Kendimizi yine özellikle kendimizde aradığımız şu günlerde, ruh dünyamızda bir rönesans yapmak, şehrimizin payitahtlık geçmişinden dolayı ilçemize de adını veren, bir dönem Selçuklu, sonra Osmanlı ve en son olarak da Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin; üzerinde yaşadığımız bu Anadolu topraklarında kurulduğu günlerden bu yana kazanılmış en büyük zaferlerden biri olacaktır. Şu’cu, bu’cu gibi basit ve sığ tanımlamaların bizlere bir şey kazandırmadığı noktasından hareketle farklılıklarımızı ve tek tek her bir bireyi zenginlik olarak görüyor, milletimizin potansiyeline inanıyorum.” dedi.
Gönüllülük başarıyı getirir.
Buksur, “Selçuklu Gönüllüsü” ifadesinin önemine vurgu yaparken; “Gönül verilmiş, gönüllüsü olunmuş, gönüllü olarak çalışılan yerde samimiyet vardır. Samimiyetin olduğu yerde bereket, bereketin olduğu yerde başarı vardır. İlçemizde ve ilçemiz dışında yaşayan herkesi “Selçuklu Gönüllüsü” olmaya, davet ediyorum.” dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.