1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK Parti Güneysınır ilçe teşkilatı yeni binası açıldı
AK Parti Güneysınır ilçe teşkilatı yeni binası açıldı

AK Parti Güneysınır ilçe teşkilatı yeni binası açıldı

AK Parti Güneysınır İlçe Başkanlığı yeni binası dualarla açıldı. Açılışta konuşan AK Parti Güneysınır İlçe Başkanı Mehmet Karaman “Güneysınır olarak yüzde 90 oy alanımız var. Bu oy oranını düşürmemek için bütün gayretlerimizle çalışıyoruz” dedi.

A+A-

İlçede uyum içerisinde hareket ettiklerini belirten Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir “Ben hep ilçemizde teşkilatlar uyum içerisinde olduğu için gurur duyuyorum. Göreve geldiğim ilk günden bu yana bütün kurumlarla uyum içerisinde olduk. Yaptığımız hizmetleri birlikte hareket ederek özveriyle yapma gayreti gösterdik.” 

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı “Hep birlikte bu davanın neferleri olarak her dönem görev yapan arkadaşlarımız büyük bir hassasiyetle ilçelerimizin ihtiyaçların karşılanması, yatırımların takibi kadar Türkiye’de güçlü bir iktidarın oluşması adına da hemşerilerimizin o büyük desteği Türkiye’nin önünü hep açmıştır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ne kadar cesur ve samimi bir liderlik yaptığını bu süreçte daha da iyi tanıma fırsatı bulduk. Tüm dünya salgın karşısındaki yaşadıkları çaresizler ve canını kurtarma pahasına ne dayanışma, ne de insan haklarına saygı göstermiştir. Gücüm var elde ederim mantığıyla hareket ettikleri için yaptıkları yatırımların da halkının geleceği adına mı yoksa dünyayı sömürmek adına mı olduğu bugün daha net görüyoruz.

Günümüzde baktığımız zaman Türkiye adından övgü ile bahsedilen bir ülke haline geldi. Yapılan yatırımlarla ülke vatandaşına değer verilen bir dönem ve yüzün üzerinde ülkeye yardım gönderen bir millet olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Milletimiz zor günlerde kendi değerlerindeki genlerin aktif olarak canlandığını söyleyen İl Başkanı Hasan Angı; “18 yıldır yapılan sağlık alanındaki yatırımlarla, savunma alanındaki çalışmalarla ve diğer yatırımlarla görüyoruz. Önceki dönemlerde halka her türlü zorlukları çıkarıp milletin önünü kesen zihniyetten bugün milletçe dayanışma, kucaklaşmanın ve bunun berekete döndüğü bir dönemdeyiz.

Ülkemizde maalesef geçmişten gelen hep birilerinin kapalı kapılar arkasındaki belirtilenleri halka dayatan, iktidarları oynatan, istedikleri kişileri her makama getirebilen ve buna benzer durumları yaşadık. Bugün baktığımızda 2007 Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken 2006 yılında Danıştay saldırısı ile ülkemizi karıştırma planları boşa çıkmıştı. Ancak o dönemde meclisin seçeceği bir cumhurbaşkanına engel olmak içinde 367 kararını çıkaranlar bizler değildik. O süreçte meclisin idaresini Anayasa Mahkemesi’ne devreden, akşamına dönemin Genelkurmay Başkanı’nın internet üzerinden e-muhtıra ile hükümete engel olmaya çalıştıkları günler hafızalarımızda duruyor.

Onları yapmaya çalışanlar şimdi de tek adam, Türkiye’de işler iyi yapılmıyor gibi söylemlere ortaklık yapanlar maalesef 28 Şubat zulmünü yaşamış Milli Görüş Hareketi’nin temsilciğini yapan partilerdir.  Bu durumlardan mağduriyet yaşamış diğer siyasi partilerde aynı safta yer alıyorlar. Hâlbuki Türkiye’de sistem yürümüyordu. 1999 yılında üçlü koalisyon hükümetinin yaşadığı depremde vatandaşına ulaşamadığı, yurt dışından gelecek yardımların bile hazinenin borçlu olmasından dolayı kamu kendi harcamalarına kullanmasın diye bu yardımları STK’lar aracılığıyla millete ulaştırma arayışları içine girmeleri kanımıza dokunuyordu.

Yapılan toplantılarda hükümet karar alamazken bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hükümetimiz anında kararlar alabiliyor. Bir dönem kararnameler cumhurbaşkanı ve başbakan anlaşamadığı için alınamazken şimdi anında kararnameler alınıp yapılacak işler hızla işliyor.”

HASAN HÜSEYİN ALEMDAR

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.