1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK PARTİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
AK PARTİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

AK PARTİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Mart ayında yapılacak olan yerel seçim startının verilmesinin ardından AK Parti Konya İl Başkanlığı çalışmalara hız verdi.

A+A-

Mart ayında yapılacak olan yerel seçim startının verilmesinin ardından AK Parti Konya İl Başkanlığı çalışmalara hız verdi. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekilleri ilçe ziyaretlerine başladı. AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ilçe ziyaretleri kapsamında Cihanbeyli’de bir takım ziyaretlerde bulundu 
Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Konya İl Başkanlığı çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Cihanbeyli’de Kapalı Pazar Yeri’ni ve esnafı ziyaret etti. 24 Haziran Seçimlerinde seçim kampanyaları kapsamında hemşerilerimize her daim sahada olacağımızın sözünü verdiklerini dile getiren AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı; “24 Haziran seçimlerini geride bıraktık. Seçimlerden sonrada söz verdiğimiz gibi hep sahalarda olmaya devam ettik. Şimdi yerel seçimlerde yaklaşıyor. Bizim sahada olmamız sadece seçimlerden seçimlere değil parti olarak prensibimiz biz siyaseti insan odaklı yapıyoruz. Her şeyden önemlisi bütün hizmetlerimizde en önemlisi merkezinde insan vardır, kardeşlerimiz vardır.  Bu nedenle de biz 17 yıldır dimdik ayakta kalabildik ve bunca sıkıntıya rağmen, tiyatroya rağmen, milletimize devletimize yaptıkları saldırılara karşı ayakta durabilmemizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan teveccühün sürekli bir şekilde artmasına rağmen iktidara olmamıza rağmen partimize olan güvenin hala yaparsa ‘AK Parti Yapar’ algısının devam etmesinin sebebi de buradan kaynaklanmaktadır.  Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlerden sonra da olsa yerel seçim öncesi de olsa bizler kardeşlerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak saha da halkla iç içe olmaya devam edeceğiz” dedi.

SAMANCI; “BİZLER HALKIMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
AK Parti yerelle beraber gelmiş olan bir parti olduğunu ifaden Milletvekili Samancı; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda göstermiş olduğu o performans ile yerelin ihtiyaçlarının ortak akla hitap eden tüm ihtiyaçlarının giderilmesi ve İstanbul’a yeni ufku açmış olması ki İstanbul bizim için bir değerdir. İstanbul dediğimiz zaman Tüm Türkiye demektir. Aynı zamanda oradaki ufkun görülmüş olması, oradaki liderliğin görülmüş olması, aynı şekilde tüm Anadolu’ya da yayılmış oldu.  Bununla birlikte AK Parti de belediyecilikle beraber yani Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da gösterdiği o performans, o hizmet aynı zamanda tüm Türkiye genelinde belediyecilik alanında hizmet anlayışında bir paradigmanın öncülüğü olmuştur. O günden bu yana baktığımız zaman her ilde müthiş bir değişikliğin olduğunu görüyoruz. Şehirleşmeden tutun çevresel faktörlere kadar, her alanda değişimin olduğunu görüyoruz. Son dönemde şehirleşme ile birlikte yeşil dokunun bir canlılık kazandığını sosyal belediyecilikte de büyük bir yol kat ettiğini AK Parti ile değişmiş olduğunu görüyoruz. AK Parti öncesinde seçim zamanında sadece kaldırımların değiştiğini görüyorduk. Bir belediye başkanı değiştiği zaman önceki dönemin yapılan kaldırımları değiştirildi. Başka herhangi bir hizmet yapılmazdı. Belediyecilikte en temel hizmet temizliktir ki bu konuda dahi iyi bir hizmet alınmazdı. Daha önce hizmet noktasında insanlar kendi kaderlerine terk edilmiş durumdaydılar. Kendi ihtiyaçlarını görebilmek için uğraşırlardı. Şimdi ise hem devletin hem de belediyenin hizmetleriyle şehirler değer kazandı. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha iyi olacak şekilde bizler halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Feride Ersöz ise her zaman AK Parti olarak sahada olacaklarını belirterek sadece seçimlerde değil her zaman halkla iç içe olacaklarını dile getirdi.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.