1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK Parti Konya'da Ramazan buluşmaları sürüyor
AK Parti Konya'da Ramazan buluşmaları sürüyor

AK Parti Konya'da Ramazan buluşmaları sürüyor

AK Parti Konya İl Teşkilatı tarafından başlatılan “Ramazan Buluşmaları” devam ediyor. İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleri’nin ağırlandığı etkinlikte gençlik kolları yönetimleri; milletvekilleri ve il yönetimi ile önemli istişarelerde bulundu.

A+A-
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Başkanlığı’nın başlattığı Ramazan Buluşmaları’nın bu seferki konukları İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleriydi. 
Programa AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, AK Parti Konya Milletvekilleri Abdullah Ağralı, Muhammet Uğur Kaleli, Mehmet Babaoğlu, Leyla Şahin Usta ve Hacı Ahmet Özdemir’in yanı sıra İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik ile İl ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimleri ve Konya’da faaliyet gösteren STK temsilcileri katıldı. 

Arat; “Gençlerimize güveniyoruz” 
Önemli istişarelerin yapıldığı programda kısa bir konuşma yapan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, AK Parti’nin bir dava partisi olduğunu ve bunun gerekliliklerini yerine getirme adına ellerinden gelenin en iyisini yapmanın gayretinde olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Arat; “Gençlik Kollarımızı, bu davanın çok önemli birer neferi, birimi olarak görüyoruz. Bu manada gençlerimizin her anlamda yetişmesi ve ülkede söz sahibi olması için elimizden geleni yapacağız. Bu manada önemli projelere imza atmayı planlıyoruz. Sizlere güveniyoruz, inşallah geleceğimiz sizlerle çok daha aydınlık olacak” dedi. 

Usta; “Mevcut anayasa elimizi kolumuzu bağlıyor”
Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini ve bunun için tüm Türkiye’nin birlik içinde hareket etmesinin gerekliliğinin altını çizen AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, şunları söyledi; “Ülkemiz önünde önemli hedefler var. Bu hedeflerin en önemlilerinden biri de yeni anayasa. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ve AK Parti iktidarında yeni anayasamızı yaparız. Zira mevcut anayasa elimizi kolumuzu bağlıyor. Ama bizler buna rağmen iş yapıyoruz. Bu dönemde bizleri parçalamaya çalışanların amacı belli. Ama biz buna asla izin vermeyeceğiz. Bu manada siz gençlere de önemli sorumluluklar düşüyor”

Ağralı; “Bu tür etkinlikleri önemsiyorum”
Programda katılımcılara hitap eden AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı da programı organize eden İl Teşkilatı’na ve etkinliğe katılan gençlere teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin önemli olduğunu ve kendinin de bunu çok önemsediğini söyleyen Abdullah Ağralı; “Gençlerin fikirlerini öğrenmek ve anlamak adına bu tür organizasyonları oldukça önemsiyoruz. Bu manada programı düzenleyen herkese teşekkür ediyorum. Partimizi ve ülkemizi birlikte yönetiyoruz. Sizlerden gelecek her türlü fikri önemsiyoruz. Bu program da bunun bir göstergesi aslında. İnşallah Türkiye’yi çok daha güzel günler bekliyor” şeklinde konuştu. 

Özdemir; “Gençlere büyük önem veriyoruz” 
Milletvekilliği boyunca özellikle eğitim, aile, gençlik, yaşlı ve engelliler için çabalamaya özen gösterdiğini söyleyen AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir de gençlerin eğitimi ve ilerlemelerine dair daha fazla çaba gösterilmesi gerektiğini söyledi. Özdemir, konuşmasını şöyle tamamladı; “Gençlerimiz, hem bu parti için hem de bu güzel ülke için son derece önemli. Onun için de sizlerin eğitimi, gelişimi ve her konuda söz sahibi olabilmeniz için gayret gösteriyoruz”
AK Parti Konya Milletvekilleri Muhammet Uğur Kaleli ve Mehmet Babaoğlu da “Ramazan Buluşmaları”nda gençlerle sohbet ederek onların fikir ve sorularını dinlediler. Söz konusu programda ayrıca “Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdulhamid ile Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy” konulu tiyatral gösteri, katılımcıların beğenisine sunuldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.