1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK Parti Selçuklu’da 74. Danışma meclisi toplandı
AK Parti Selçuklu’da 74. Danışma meclisi toplandı

AK Parti Selçuklu’da 74. Danışma meclisi toplandı

Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya ilçe teşkilatı üyelerinin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve Konya Milletvekilleri de katıldı.

A+A-

AK Parti Selçuklu ilçe teşkilatı 74. Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirdi. Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya ilçe teşkilatı üyelerinin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve Konya Milletvekilleri de katıldı.

 Pandemi nedeniyle ilçe danışma kurulu toplantılarına ara veren AK Parti Selçuklu İlçe Başkanlığı, 74. İlçe danışma kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın yanı sıra AK Parti Konya Milletvekilleri AK Parti Konya İl Başkanvekili Fahrettin Kulu, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve İlçe Teşkilatı üyeleri katıldı. Toplantının basına açık bölümünde açılış ve yoklamanın ardından divan üyeleri seçimi yapıldı.

AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, “Sorumluluğumuzun farkındayız” 

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, “Konya’mızda genel başkan yardımcımızdan bakanımıza, milletvekillerimize, teşkilatlarımıza, İl başkanımıza, belediye başkanımıza kadar herkesin birlik ve beraberlik içerisinde sadece hizmet etmeye odaklanması şehrimize pek çok alanda hizmet olarak yansımaya devam ediyor ve bizler de buna şahitlik ediyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve milletimizin bize olan desteği ve bizlerin gayreti, birlik ve beraberliğimiz hepimizin en büyük gücü. Bizler AK Parti Selçuklu Teşkilatı olarak Konya’nın nüfus olarak dörtte birine sahibiz. Dolayısıyla sorumluluğumuzun farkındayız. Önümüzdeki günler hangi şartları beraberinde getirirse getirsin hep birlikte ülkemiz ve davamız için çalışmaya gayret edeceğiz” dedi.

AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Kulu,”Büyük ve güçlü bir aileyiz”

74. İlçe Danışma Meclislerinin merkez ilçeleriyle tamamlandığını ifade eden AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Kulu, “Biz AK Parti ailesi olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Bu da bizim birlik ve beraberliğimizden geliyor. Her birimizin görevleri ve ünvanları farklı ama hedefimiz amacımız gayemiz bir. Bu birliği ne kadar sağlam tutarsak beraber yol yürümekten onur duyduğumuz liderimize o kadar güçlü bir katkı sağlamış oluruz. Şükürler olsun ki Konya teşkilatları olarak her zaman AK Parti’ye en büyük desteği veren illerin başında geldik. Bunda emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta,“Selçuklu örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor”  

Konuşmasına Selçuklu’da sürdürülen başarılı çalışmalara vurgu yaparak başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta,“Selçuklu Konya’mızın nüfusunun büyük bir kısmını teşkil eden en büyük merkez ilçelerimizden birisi.  İsmi ile de önemli bir medeniyeti temsil eden bu güzel ilçemizde görev yapan kıymetli ilçe başkanımız ve kıymetli belediye başkanımız var. Allah emeklerini yağlı etsin. Özveriyle, sabırla, tevazuyla,samimiyetle gayret eden teşkilatımızın bütün mensupları ile birlikte sahada çalışıyorlar. Selçuklu Belediyemiz eğitimden, sağlığa, sosyal ihtiyaçlardan kültürel ve sanatsal faaliyetlere kadar her alanda çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Her gün üzerine bir yenisini ekliyoruz. Bu vesile ile yine gittiğimiz her yerde övgü ile bahsedilen kıymetli belediye başkanımız Ahmet Pekyatırmacı da hizmetlerinden dolayı, teşkilatlarımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı, tevazu ve samimiyetle çalışmalarından dolayı hassaten teşekkür etmek istiyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.