1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. AKDAMAR KİLİSESİ YANİ TECAVÜZ ADASI!
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

AKDAMAR KİLİSESİ YANİ TECAVÜZ ADASI!

A+A-

Gündem öyle yoğun ki, arkasından yetişmek için adeta dört nala gidiyoruz.
Geçtiğimiz günlerde ABD’de ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde her zaman ve her yıl olduğu gibi 1915 yılında Türklerin Ermenilerdi katlettiği konuşuldu ve kabul edildi. Biz bunu yok saydık. Bu yok saymak yetmez ki. Başka ne yapılabilir? Buna bakmamız lazım. Her yıl temcit pilavı gibi ısıtılıp önümüze konulmasının önüne geçilmeli ve bir daha kimse Ermeni soykırımından ağzından salyalar akıtmaması gerekir.
ABD,başta olmak üzere ise Ermenilerin yalanlarına uyup, sözde dost ve müttefik ülkenin itibarını yerlere sermemesi gerektiğini düşünüyorum.
Aşağıdaki yazıyı Konya İmam Hatip Lisesinden bir arkadaşım bana gğöndermiş. Bende sizlerle paylaşıyorum.
Ermeni Soykırımı emperyalist bir yalandır. Apaçık bir Uydurmadır.Ancak zamanında Ermenilerin uyguladığı vahşet ve tecavüz ise hakikattir .
Mesela bir çoğunuz bilmez,ben de yeni öğrendim ve paylaşım yapma zaruri yeti hissettim.En yakın zamanda da bizzat ekip arkadaşlarımla Van’ a gidip Milli Sporcu olarak bu olaya farkındalık için Van Gölünde Akdamar Adasına üstelik kış günü çok soğuk bir suda yüzerek dikkat çekecek bir etkinlik planlıyoruz.
Birinci Dünya Savaşı sırasında Van’ın Zeve Köyü’nün bütün halkı, kadın, çocuk ve yaşlı demeden, Ermeniler tarafından öldürülmüştü. Bununla yetinmeyen Ermeniler kentte, kadınlara toplu halde ahlaksızca tecavüzde bulunmuş, mallarına ve ziynet eşyalarına el koymuştu. Rusya, savaştan çekilirken, elindeki bütün silah ve cephaneyi Ermenilere bırakmıştı. Silahlanan Ermeni çeteler, Doğu Anadolu’yu adeta kan gölüne çevirmişti. İşte bu katliamlardan Van da nasibini almıştı.
Kente giren Ermeniler, karşılarına çıkan herkesi kurşuna dizmişti. Can derdine düşen silahsız köylüler, Van Gölü’ne doğru kaçmaya başlamıştı. İşte o anda Van ile Akdamar adası arasında taşımacılık yapan vapurlar imdatlarına yetişmişti. Çaresiz halk, Ermeni zenginlere ait bu vapurlara doluşmuştu. Asıl katliam da burada yaşanmıştı. Vapur, gölün tam ortasına gelince Ermeniler, Türk erkeklerini vahşice katledip cesetlerini suya atmıştı. Kadınlar ise Akdamar’a götürülmüş, ömürlerinin sonuna kadar Ermenilerin tecavüzüne uğramıştı.
İşte bu sebeple Akdamar Adasının adı tarihe tecavüz adası olarak geçmiştir ...Ermeni Soykırımı yoktur aksine Ermenilerin yaptığı katliamlar ve tecavüzler vardır.
Ermeni zulmü ile katledilen ve tecavüze uğramamak namus uğruna intihar eden 50 genç kız vardır Van gölünde ve tarihte...
Ruhları Şad olsun.
Kahrolsun Ermeni Soy kırımı iddiasında bulunanlar...
Arkadaşlar
Dostlar
Tarihi deliller gösteriyor ki Ermeniler yakmakta ve vahşet uygulamada çok ustalar..
1880 den 1915 e kadar 35 şehrimizi yakmışlar. Son yaktıkları şehir VAN..
Yıllardır diyasporanın yalanları ile dünya Ermeni soy kırımı yalanlarını duydu inandı ama Artık herkes gerçekleri korkmadan ifade etmelidir...
Sosyal medya uluslar arası platformlarda sesimizi duyurmamızın en etkin yolu.
Arkadaşlar,
Lütfen sayfa ve gruplarda paylaşım yapalım. Sosyal Medyadaki gücünüzü kullanın ve Ermeni diasporasının gerçek yüzünü dosta düşmana bir kez daha gösterelim...
Alper Sunaçoğlu
Milli Rekortmen Sporcu
 Bu paylaşımdan rahatsız olanlar işbirlikçi hainlerin
Farklı etnik köken maskesi ile milletimizin arasına sızan Ermeni diasporasının ajanlarının ve hainlerin ta kendileridir.
Bir kez daha buradan haykırıyorum
ERMENİ SOYKIRIMI EMPERYALİST BİR YALANDIR
UYDURMADIR
SUÇ BASTIRMADIR ....

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.