1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. Allah Herkesin Kalbine Göre Versin
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Allah Herkesin Kalbine Göre Versin

A+A-
Haziran 2015.. Genel seçimler öncesi, herkes safını netleştirmiş.. Adalet ve Kalkınma Partisi bir yanda Fetö terör örgütü diğer yanda. Diğer partileri söylemiyorum, çünkü bölge bölge.. İl il fetöcüler çalışma yapıyor, diğer partilerden kim güçlüyse oyun o safta toplanması için kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar.
Fetö terör örgütünün  gazete ve televizyonları da boş durmuyor.. Her gün Adalet ve Kalkınma Partisine vuruyor, pkk, sol, milliyetçi, inananlar farketmiyor herkesi tek safta toplamaya çalışıyorlardı.  PKK güneydoğuyu silah deposu haline getirmiş, iç ayaklanma çıkarmak için son hazırlıklarını yapmıştı. Kamuoyu yoklamaları çarpıtılarak veriliyor, Adalet ve Kalkınma Partisinin iktidarının son dönemlerini yaşadığını, Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere kendilerine karşı olan herkesin hesap vereceklerini açıkça ilan ediyor, meydan okuyorlardı..Şer dış mihrakların tamamı bu ahlaksız zihniyetin maddi manevi destekçisiydi.

Bir oyun ne kadar değerli olduğunu düşündüğüm için Aydın’da saç bakım ve güzellikte okuyan kızımın şartlar ne olursa olsun gelip oyunu kullanmasını istiyordum. Adnan Menderes Üniversitesi YÖK’ün aldığı bir kararla imtihanları ertelemiş, kızımın gelmesi imkansız hale gelmişti. Acilen YÖK’E BİR MAİL ATTIM.. Ardından BİMER’e başvurdum.. Durumun vahametini ve bir oyun değerini yazdım.. Sonuç..  Kızım bir şekilde geldi ve Tüm ailemle birlikte sabah erkenden giderek Adalet ve Kalkınma Partisine oy verdik.. Diğer kızım, damadım başta olmak üzere tüm eş dost akraba kim varsa herkesin gelecek nesilleri düşünerek oyuna sahip çıkmasını, hata yapmadan Adalet ve Kalkınma Partisine oy vermesini sağladık. Bu yaptığımla da ailem ve eş dostlarımla da gurur duyuyorum. Gene olsa gene yaparım.
Her zaman kimse cesaret edip söyleyemese de ben Erbakan hocamın dünya görüşlerini benimsemiş biri olarak açık yüreklilikle söylüyorum.
Bunu Ak partili olduğumuz için değil, Cumhurbaşkanımıza olan sevgi, saygı, güven ve gelecek nesillerimizi düşünerek yaptık. O AN VE BUGÜN Milli Görüş geleneğinden geldiği, toplumda itilen kakılan, dünyada itilen kakılan göğsü iman dolu kardeşlerimize sahip çıktığı için yaptık. İslam coğrafyasında oynanan oyunlara karşı mücadele verdiği için yaptık, Fetö terör örgütüne karşı dik duruşu ve mücadelesi için yaptık. Rabbim ömür verdiği süre içerisinde Saadet Partisi silkelenir haydi Allah Bismillah der, yeniden yapılanır, istişare heyeti yerine vatandaşı dinler yepyeni kadrolarla vatandaşın huzuruna çıkıncaya kadar da Sayın Cumhurbaşkanımızın yani Reisimizin işaretinin dışına çıkmayacağız.

Bunları neden yazdım..

Yıllarca Milli Gazete temsilciliği yaptım.. Adalet ve Kalkınma Partisi karşısında haksız eleştirileri kabullenemedim, Haksız eleştiriler karşısında Milli Gazete temsilcisi olmama rağmen Milli gazeteye yapılan haberler dolayısıyla eleştirilerimi bildirdim.
Dediler ki sen Milli Görüşçü değilsin, bizden değilsin.. Yani sen Adalet ve Kalkınma Partilisin.

Bugün de aynı sıkıntıyı yaşıyorum.. Ya sen hep OYUM Adalet ve Kalkınma Partisine diyorsun, ardından da partimize çok yüksek dozda eleştiri sıralıyorsun.. Senin eleştirilerinin dozu Ulusal basından bile fazla dozda..

Ardından Hoooop..   Sen bizden değilsin..

Ben açık yüreklilikle bugüne kadar ne dedimse o..
Ben Rahmetli Erbakan Hocamızın izinden giden, onun dünya görüşlerini benimseyen, hatam olsa da Milli Görüş ilkelerine bağlı, bu uğurda hiçbir şahsi çıkar beklemeden, kim ne derse desin aldırmadan yoluma devam edeceğim.

Bugün bazı noktaları eleştirilebilir, belirlediği danışman kadroları eleştirilebilir, ben ağzındaki kelama, göğsündeki imana ve alnını koyduğu secdeye bakarım..

Evet benim için, evlatlarım için, gelecek nesillerimiz için dünya mazlum halkları için  tek önderin Sayın Cumhurbaşkanımız olduğunu kabul ediyorum ve sonuna kadar da edeceğim..

Bunun için sen Milli Görüşçü değilsin deseler ne olur Adalet ve Kalkınma Partili değilsin deseler ne olur. Rabbim herkesin kalbine göre versin..

Öven övsün.. Ben  bu iktidarı ELEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİM. Başbakanımız durumun farkında mı bilmiyorum, hiçbir şey eskisi gibi değil. Parti de çok seslilik başladı.. Disiplin yok. Kimi partide FETÖCÜ yok diyor, kimi partimizde Fetöcü Yok demek saftiriliktir diyor.. Milli Eğitim Bakanımız Eğitim politikamızı övüyor, eski Bakan Ömer Dinçer Bugünkü Milli Eğitim Politikasını yerden yere vuruyor.. Numan Kurtulmuş darbede ABD’nin sorumluluğu yoktur diyor, Süleyman Soylu bey ABD sorumludur diyor.. Daha neler neler..  Ben bu yanlışları dinlendirmeyeceğim de ne yapacağım..
OOOO herşey çok güzel. Ülke de her şey güllük gülüstanlık, vatandaş refah içinde yüzüyor, kulislerde Ahmet gidecek, Mehmet gelecek.. Filanca ağır basıyor gibi şeyler mi yazıyım..

Bu ülke CHP zihniyetine teslim edilemeyecek kadar değerlidir.

Tek derdim, mazlumlar, emekliler, asgari ücretliler, yüzde 99’u Elhamdülillah diyen halkımız ve doğmamış gelecek nesillerimize bırakacağımız güzel bir miras.
Yarın ki yazımda Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarında yüzde 99’u Müslüman olan bir ülke halkının nasıl faiz illetine bulaştırıldığını yazacağım.. 
Bu yazı toplam 580 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.