1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. AMERİKA DESTEKLİ TERÖR ÖRGÜTLERİ!
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

AMERİKA DESTEKLİ TERÖR ÖRGÜTLERİ!

A+A-

İçinde bulunduğumuz yılın bitimine iki aydan az bir zaman kaldı. Allah izin verirse yeni yıla yine her zamanki gibi yeni umutlarla gireceğiz. İçte ve dışta öbeklenmiş hainlerin fırıldakları karşısında her an tetikte olacağız.

Küffar ordusunun sözde Müslüman dediğimiz vatan haini şebekeler kanalıyla başımıza bela edilmeye çalışılan kumpaslar bitecek mi?

Bence bitmeyecek ve asla bitmez.

İçimizden devşirilerek vücuda getirilmiş devasa terör örgütlerinden birini yıllarca Müslüman Kürt halkının temsilcisi uyutmacasıyla on binlerce insanımızı şehit verdik. Bunları güden akıl hocaları; PKK terör örgütüyle halkımızı yılgınlığa sevk etmek, askerlikten soğutmak ve devlet kurma bahanesi ardına sığınıp doğuda ki Kürt halkının aklını çelme çabalarıyla istedikleri nihai hedeflerine çok şükür ulaşamadılar. Doğu halkına çektirdikleri eza ve cefa karşısında, halkımızdan bekledikleri kırılma noktasına ulaşamayınca da terör saldırılarını batıya doğru kaydırmaya başladılar. Bunlara aralıklarla yenilerini eklediler. Ankara’da ki gar patlaması bunlardan biriydi. DHKPC terör örgütünün elebaşları o gün sahne aldılar. Ankara’nın göbeğinde kulakları sağır edercesine infilak ettirilen bombanın asıl hedefinde milletimizin milli birlik, beraberlik aşkı vardı. O hengâme ile halkın huzurunu bozmak, ülkenin dört bir yanında yeni ayaklanmalar tertip ederek önü alınamaz halk ayaklanmalarıyla mevcut iktidar partisini sallamak ve yerine diledikleri gibi güdebilecekleri dış güdümlü uydu idareciler oturtmak hedefleriydi.

Sisi darbesiyle Mısır’da ki planları maalesef tuttu. O zalimi devletin başına kambur ettiler. Halkın heyecanla başlayan şanlı direnişi askerin orantısız güç kullanımıyla bastırıldı. Tertemiz beklentileriyle seçip ülkelerinin başına lider tayin ettikleri Muhammed Mursi’yi hapse tıkmakla kalmadılar birde idamla yargılamaya başladılar. 80 Milyonluk bir ülkeyi kirli planlarıyla susturup başını kaldıranı ezmeye başladılar.

O kara günde anladık ki Mısır henüz hazır değildi. Daha da pişmesi lazımdı. Örgütlenmede ki noksanlarını ve hatalarını darbeci Sisi girişiminde yaşananlarla çözmeli ve bir daha ki muhtemel başarılarına karşı oluşabilecek sabote girişimlerine önceden hazırlıklı olmalılar. Toprak, daha kana doymamış. Zalimlere göre; Ataları firavun yurdunda Musaların yeri olamazdı. Böyle düşünüyorlardı. Ama Müslümanların bildiği çok daha özel bilgiler vardı. Hz. Musa’yı Firavun’un sarayında büyüten ilahi güç, yeni Musaların vücuda gelmesi için bir sarsıntı daha gönderdi. Eni sonunda o Musa’lar büyüyecek ve Allah’ın ismi azamını Mısır semalarında haykıracaklar.

Heyhat ki! Kirli oyun daha bitmemişti. Irak ve Suriye’ninde karışması lazımdı. Şu an gelinen noktada bu iki güzide devletin yerle bir edildiğini ve emperyalistlerin hedeflerine ulaşmada, bölgemizin önemli bir dönüm noktası arifesinde olduğunu görmekteyiz.

Tüm İslam ülkelerini sarsarak hâlihazır geldikleri noktada hedeflerinin Türkiye olduğunu anlamak için daha ne gerek?

Az önce bahsi geçen terör örgütlerinin saldırıları önemli iki kentimizde devreye konmuştu. Ankara’da ki gar patlaması ve İstanbul’da ki Gezi olayları, ülkemizde yer yerinden oynatılabilmesi için oldukça hassas girişimlerdi.

Gerçek güç ve kudret sahibi buna müsaade etmeyecekti. Planlarını bozarak küffar ordusunun tüm girişimlerini yerle yeksan edecekti.

İşte en büyük düşman Amerikan, yıllardır beslediği, tüm kurumlarımıza sızdırdığı FETÖ örgütünün içinden birilerini kullanarak bu vatanın seçilmiş liderini katlettirmek suretiyle meydanı vatan hainlerinin insafına ter edeceklerdi.

Rabbim bu kirli planı bozdu.

Ve geldik günümüze!

Amerika’nın kilometrelerce öteden gönderdiği askeri mühimmat yüklü tırların sayısı için 4000’li rakamlar telaffuz ediliyor. Yığılan harp mühimmatı bölgede ki terör örgütlerine pay ediliyor.

PYD ve DAEŞ terör örgütleri kendilerine verilen misyonu yerine getirmek için her türlü aşağılığı yapmaktan geri adım atmıyorlar.

Sahnelenen bu oyun Türkiye Cumhuriyeti tarafından bozulmakla kalmadı. Suriye’ye konuşlandırılan askerlerimiz sınır ötesinden, kurgulanan bu çirkin oyunun bozulması için her an tetikte bekliyorlar.

Başını kaldıran terör örgütlerinin her adımı takip ediliyor. Irak’tan başlayıp, Suriye hududu boyunca sınırımıza paralel terör koridoru kurma çabaları karşısında teyakkuzdayız.

Eğer duruşumuzdan taviz vermezsek, kumpaslara boyun eğmezsek oyunun galibi oluruz.

Kuzey Irak’ın Bağdat yönetimince kontrol altına alınmasından önce Türkiye’yi, Kerkük’ün PKK örgütünün de içinde bulunduğu şebekelerce kontrol altına alındığı saçmalığıyla gaza getiremeyen düşman devletlerin ve hain terör örgütlerinin saldırıları kıyamete dek sona ermeyecek.

Biz de uyumayacak ve bayatlamaya yüz tutmuş bu taktiklere aldanarak, düşmanın ekmeğine yağ sürmeyeceğiz.   

          

Bu yazı toplam 792 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.