1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Anadolu’da Bugün 4. yaşını kutladı
Anadolu’da Bugün 4. yaşını kutladı

Anadolu’da Bugün 4. yaşını kutladı

Anadolu’da Bugün Gazetesi’nin 4. kuruluş yıldönümü Dedeman Otel’de gerçekleştirilen bir kokteyl ile kutlandı.

A+A-

Anadolu’da Bugün Gazetesi’nin 4. kuruluş yıldönümü Dedeman Otel’de gerçekleştirilen bir kokteyl ile kutlandı. Kokteyle İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Muzaffer Şeker, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Anadolu’da Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi, İdea Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Baydar, Baro Başkanı Mustafa Aladağ, Muhasebeciler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, çok sayıda gazete ve STK’ların temsilcileri katıldı.

TÜRKİYE KAMUOYU DAHA İYİ OLACAK

Kokteylde ilk olarak söz alan Anadolu’da Bugün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erhan Dargeçit, sözlerine kokteyle katılan herkese teşekkür ederek başladı.4 yıllık süreçte Türkiye’de çok şey değiştiğine vurgu yapan Dargeçit, şunları söyledi: “Gazetemiz ilk yayın hayatına başladığı zamandan bu yana Türkiye’de çok büyük değişiklikler yaşandı. Bu değişimleri hep beraber gördük. Birçok seçim görmekle birlikte hiç istemediğimiz 15 Temmuz vakası yaşandı. 2013’ten bu yana gazetemiz bu günlerin hepsinde gerektiği gibi gündem yoğunluğu ve ağırlığına rağmen dimdik ayakta durarak güzel bir sınav verdi. Bundan sonra ki süreçte de çok daha iyi şeyler yapacağımıza çok iyi biliyoruz. Bundan sonraki süreçte Konya ve Türkiye kamuoyuna yapacağımız haberlerle çok daha iyi olacağına inanıyorum. Siz değerli okuyucularımızın desteği ile daha iyiye gideceğimize inanıyorum.”

Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Ekmekçioğlu, gazete olarak 4 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi. Ekmekçioğlu, 4 yıldır bize gösterdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Her zaman gerçeklerin takipçisi olan, yayın ilkelerinden taviz vermemeye çözen gösteren gazetemiz 4. Yılını geride bıraktı. Konya’da siyaset, ekonomi, sosyal ve kültürel eksikliklerin bam teline basarak bazen birilerini kızdıran, bazen gülümseten haberlerimizle gerçek gündemi siz Konyalılara ulaştırmayı hedeflerken, 4 yılı geride bırakmak bizi mutlu ediyor. Bu 4 yılı geride bırakırken tüm çalışanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bizi bu gecede yalnız bırakmayıp destek verdiğinizde hepinize teşekkür ediyorum.”

KONYA’NIN GÖREN GÖZÜ OLDUK

Daha sonra söz alan Anadolu’da Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Baydar, Anadolu’da Bugün gazetesinin Konya’nın konuşan dili, gören gözü ve duyan kulağı olduğunu ifade etti. Gazetenin bölge gazetesi haline geldiğini ve ülkenin birliği ve dirliği için çalıştığını sözlerine ekleyen Baydar, şöyle devam etti: “Yayın hayatına başladığımız ilk günden bugüne gazetemizi hep bir adım ileriye taşımak adına gayretlerde bulunduk. Gazetemiz Konya’ dışında Aksaray ve Karamanda okunması bu gayretlerle olmuştur. Anadolu’da bugün artık bir bölge gazetesidir. Bu çalışmalarımızda siz değerli konuklarımızın ve dostlarımızın yardım ve desteklerini hep yanımızda hissettik. Gazetemizin en büyük kazanımı siz değerli dostlarımız ve okuyucularımız olmuştur. 15 Temmuzda ülkemizin birlik ve dirliğine karşı girişilen saldırıdan önce ve sonra Anadolu’da Bugün ekibi olarak Cumhurun ve Cumhur’un reisinin yanında yer almanın ülkemizin birliği ve dirliği için önemini her fırsatta değindik ve değinmeye devam ediyoruz.”

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve NEÜ Rektörü Muzaffer Şeker’de da kısa bir tebrik konuşması yaptı. Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından yaş pastası kesildi.

Anadolu’da Bugün 4. yaşını kutladı

Anadolu’da Bugün 4. yaşını kutladı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.