1. HABERLER

  2. BARTIN

  3. Bartın TSO Tanıtım Günlerine Renk Kattı
Bartın TSO Tanıtım Günlerine Renk Kattı

Bartın TSO Tanıtım Günlerine Renk Kattı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım günlerine katıldı.Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım günlerine Yönetim Kurulu...

A+A-

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım günlerine katıldı.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım günlerine Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Balık, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ağartan, Meclis Başkan Yardımcıları Adem Akpürçek ile Gülin Aldaltmaz, Meclis Üyesi Hüseyin Akmaz, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Şahiner, Başkan Yardımcısı Gülsüm Karakaş ile Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinden Süheyla Balık, Semra Akyol ve Nuray Onay katıldı.
Bartın Tanıtım Günleri’nde açılan stantlarda valilik, Bartın Belediyesi ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş ilin ve kendi kuruluşlarının tanıtımı yapılıyor. Organizasyonu ziyaret edenler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan stantlar sayesinde ilimizin üretim potansiyeli, iş kalitesi ve ürün çeşitliliği konuları da ön plana çıkarken, üyelerimiz de kendilerini başkent Ankara’da tanıtma fırsatını bulmuş oldular. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu ve benzeri organizasyonlara katkı sağlaması gerektiği ve bunun süreklilik arz etmesi gerektiğini belirten üyeler, Bartın Tanıtım Günlerinin hem Bartın ili bütünü açısından hem de kendi tanıtımları açısından başarılı geçtiğini ifade ettiler.
Tanıtım günleri ile ilgili Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada ayrıca, "Amasra’daki turistik tesisler, otel motel ve restoranlar da tanıtımda yer alarak tarihi ve turistik değerlerini gözler önüne seriyor. Bartın’ın kültürel, sanatsal, doğal, sanayi, ekonomik, ticari ve turistik zenginliklerinin tanıtımı ön planda tutuluyor. Bartın Tanıtım Günleri süresince ziyaretçilere yöreye özgü halk oyunları gösterileri, halk müziği konserleri ve ikramlar sunulacak. İkramlar yöreye özgü yemeklerden ve gıda ürünlerinden oluşuyor. Tanıtım günlerinde ayrıca köylü kadınlar ürettikleri sebze ve meyveleri sergilemektedirler. Bartın Ticaret ve sanayi Odası’nın yanı sıra tanıtım günleri süresince valilik, belediyeler, dernek ve vakıflar, özel işletmeler stant açarak Bartın ilimizin turizm ve kültürel zenginliklerini, yöresel ürünlerimizi tanıtacak" denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.