1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Başarımızda istişarenin bereketini görüyoruz
Başarımızda istişarenin bereketini görüyoruz

Başarımızda istişarenin bereketini görüyoruz

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahalle hizmet planlaması kapsamında AK Parti mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

A+A-

Selçuklu'da hizmet planlanmasını şekillendirilen ortak akıl toplantıları mahallelerin standardının yükselmesine katkı sağlıyor. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın başkanlığında toplumun farklı kesimleriyle gerçekleştirilen toplantılar, mahallelere kazandırılacak yatırım ve hizmetlerin temelini oluşturuyor. Başkan Altay, hizmet planlama toplantısı kapsamında AK Parti mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Selçuklu Belediyesi Encümen Salonunda başkanları tek tek kabul eden Altay, mahallelerle ilgili istek ve önerileri dinlerken, yapılacak hizmetler hakkında istişarelerde bulundu. Toplantılara Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. 
Selçuklu'da yönetim anlayışının temelinin "ortak akıl" çerçevesinde şekillendiğini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Bu bağlamda mahalle muhtarlarımızla, mahalle başkanlarımızla ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizle her fırsatta bir araya gelirken mahalle ziyaretlerimiz ve Cuma Buluşmalarımızla da mahalledeki sorunları doğru tespit edip ona göre çözümler üretiyoruz. Selçuklu 640 bin nüfusuyla Türkiye'nin en büyük 14. ilçesi. Onun için sorunları doğru tespit edip ona göre çözümler üretmek gerekiyor. Biz de bu yaklaşım çerçevesinde toplumun her kesiminden insanla istişare ederek mahallelerimize yönelik çözümler üretmeye önem veriyoruz. Bu bağlamda da mahalle başkanlarımızla yapmış olduğumuz toplantılarda mahallelerimizin sorunlarını tespit ettik. İnşallah bahar aylarıyla birlikte ekiplerimiz mahallelerdeki temposunu daha da arttıracak ve eksiklikleri gidermek için yoğun bir şekilde çalışacaklar. Amacımız daha yaşanabilir bir Selçuklu oluşturabilmek. Belediye olarak başarılı hizmetlerimizde istişarenin, ortak karar almanın bereketini yaşıyoruz " dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.