1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. Başbakanlıktan Mesaj Var
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Başbakanlıktan Mesaj Var

A+A-
Söz konusu vatansa gerişi teferruattır desturu ile Hakimiyet Gazetesi’nde yazmaya başladık, çok şükür doğru bildiğim yoldan gidiyorum. Gitmeye de devam edeceğim.

Bu yol HAKKIN, ADALETİN, MAZLUMLARIN, İNANANLARIN yoludur.

Bu yol Milli Görüş çizgisidir.

Gerek bimere yaptığım uyarılar gerekse siz değerli okuyucularımla paylaştığım görüşler hiç boşa gitmedi. Devletimiz ne yazdıksa tamamına yakınını yerine getirdi.

15 Temmuz gecesi şehit olan ve gazilik mertebesine erişen tüm vatandaşlarımızın geride kalan evlatlarına, ailelerine devlet olmanın gereğini yerine getirdi.

Fetöcü teröristlerin tüm mal varlıklarına el koydu…

Askeriye, Emniyet, Adalet ve Cezaevleri başta olmak üzere ne kadar fetöcü varsa hepsini temizleme operasyonuna hız verdi.

Bunların erkekleri kadar beyni yıkanmış ablalarına da hızlı bir şekilde operasyon yapıldı.

PKK’lı hainlerin cirit attığı bölgelerde PKK’ya tepki mitingleriyle,  halkımız tarafından BİRLİĞİMİZİN VE DİRİLİĞİMİZİN SEMBOLÜ Türk Bayrakları ile gereken cevap verildi.

Yeni çıkarılan khk ile terörist belediyelerin yönetimine el çektirilecek.

İçişleri Bakanımızın görevinde yetersiz kaldığını dolaylı yolla ifade ederek istifasını istediğim gün, Efkan Ala Beyefendi istifasını sundu.. Birileri çok şaşırsa da biz şaşırmadık, doğrusu buydu..

Yalnız bazı gazeteler çok ayıp etti. Geçmiş yıllarda ki fotoğraflarda bazı arkadaşları fetöcü diye kendisini sanki fetöye yakınmış gibi gösterdiler. İstifasını o fotoğrafa göre yorumladılar. Kendilerini unuttular, Bu gazetelerin bir çoğunda haber yapan, haberi yayınlayan kişiler de geçmiş dönemlerde fetönün televizyonda beyin yıkama vaazlarını dinler, ölürüm diye bağırırlardı ya da onun yolundan giderlerdi. Ne çabuk kendilerini unuttular.

Rabbime şükürler olsun, bu sapkın adamın hayatımda ne bir vaazını ne de konuşmasını dinlemedim. Rabbim bana bu hainin hiçbir düşüncesini nasip etmedi.

Bu ifadelerden sonra Kendilerine ancak teşekkür edeceğim BAŞBAKANLIK’tan gelen beni okuyucularım adına gururlandıran mesajı da sizlere iletmekten onur duyarım

SAYIN Kadir iyianlar

Sergilemiş olduğu şahsiyetli duruş ve tutum her türlü takdir, minnet ve övgüye layıktır. Bu vesileyle duruşunuz ve desteğiniz için teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dileriz.

Söylediğim gibi benim için Sayın Cumhurbaşkanımız millidir, şu an için Milli Görüşün tek temsilcisi ve önderidir. Onu hiçbir haine yedirtmeyiz, Rabbim korusun ona bir şey olsa, ne birliğimiz kalır, ne de diriliğimiz.

Rabbim hayırlı uzun ömürler versin, ağzında Allah, göğsünde iman, yolu peygamber efendimizin yolu olduğu süre, onunla birlikte gerektiğinde bizde 2 metrelik kefeni giymeye hazırız.

Rabbim kendisini utandırmasın, şerlerin şerrini kendilerine döndürsün inşallah.

Efkan Ala Bey görevinde başarısızdı da, yeni İçişleri Bakanımız  Süleyman Soylu Beyefendi bir önceki bakanlığında çok mu başarılıydı da bu göreve getirildi.

Kesinlikle hayır…

Belki de geçmiş dönemlerde görev yapan tüm bakanlardan çok daha kötü performans sergiledi.

Kendisi de beceremedik demedi mi?

Tek artısı. Cumhurbaşkanımızla FETÖ teröristleri konusunda aynı çizgide ve aynı dirayette olmasıydı.

15 Temmuz gecesi vatandaşlarla birlikte sokağa çıkıp darbeci hainlere karşı dik duruş gösterdi. Kalpleri fethetti.

Bu takdire şayan hareketi kendisine ne kadar bir önceki görevinde başarısız olsa da İçişleri Bakanlığını getirdi.

Bana sorarsanız, İçişleri Bakanı kim olmalıydı? Bence o görevi layıkıyla yapacak, kendisinde yeterli devlet kültürü ve tecrübesi olan Tuğrul Türkeş İçişleri Bakanı olmalıydı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına da Sayın Müezzinoğlu yerine Recep Konuk Bey’i düşünürdüm.  Süleyman Soylu Beyefendiye de Tuğrul Türkeş’ten boşalan makamı verirdim.

Türkiye’nin geleceği aktif, atılgan, cesur, bilgili, göğsü iman dolu ve geleceğe ışık tutacak hizmetleri üretecek kendisini ispatlamış memleket sevdalılarından geçer.

 

Bu yazı toplam 271 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.