1. HABERLER

  2. KÜTAHYA

  3. Başkan Ali Çetinbaş: Bizler Makam Ve Mevki Değil, Hizmet İçin Hesap Yaparız
Başkan Ali Çetinbaş: Bizler Makam Ve Mevki Değil, Hizmet İçin Hesap Yaparız

Başkan Ali Çetinbaş: Bizler Makam Ve Mevki Değil, Hizmet İçin Hesap Yaparız

AK Parti Kütahya İl Danışma Meclisi Toplantısı, Hazer Dinar-i Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Toplantıya AK Parti Kütahya milletvekilleri Şükrü Nazlı, İshak Gazel, Ahmet Tan ve Vural Kavuncu ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu,...

A+A-

AK Parti Kütahya İl Danışma Meclisi Toplantısı, Hazer Dinar-i Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Toplantıya AK Parti Kütahya milletvekilleri Şükrü Nazlı, İshak Gazel, Ahmet Tan ve Vural Kavuncu ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, partinin merkez ve ilçe teşkilatları, il genel meclisi üyeleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ile teşkilat mensupları katıldı.
Divanın teşekkülünün ardından saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.
Toplantının açılışında konuşan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Bizler makam ve mevki için değil, halkımıza nasıl daha iyi hizmet yaparız onun hesabını yaparız" dedi.
Çetinbaş, şöyle konuştu: "AK Parti siyaseti milletimizi daha ileri götürmek adına bir araya gelmiş fedakar insanların yapmış olduğu siyasettir. Temsil etiğimiz bu yerler bizim için asla mevki değil, makam de değildir. Ramazan ayında belediyelerimizin hizmetleri ön plaka çıkıyor. Gerek il belediyemiz gerekse ilçe belediyelerimiz sosyal belediyecilik anlayışını ön plana çıkartıyor. Bu sebeple tüm belediyelerimizi kutluyorum. Ben Kütahya’da doğdum, 40 yaşındayım. Allah lütuf etti bugün itibariyle AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevini yapıyorum. Bu bana göre, benim çocuklarıma bırakacağım en büyük mirastır. AK Parti’de bir görev yapıyorsanız, aslolan halkımıza faydalı olmanızdır. 40 yıldır çeşitli STK’lar görev yaparak, esnaflık yaparak hep Kütahya’da oldum. Hep Kütahya’ya faydalı olmaya çalıştım. Bundan sonra da nerede olurum ne yaparım bilemem, ama şunu biliyorum; hep Kütahya sevdalısı olacağım, hep Kütahya’da olacağım, ya STK çalışacağım, esnaflık yapacağım, ya siyaset yapacağım, ya Ticaret Odası’nda olacağım.Bu memlekete hizmet edeceğim. Bizler memleket meselelerini düşünürken 5 yıl sonra, 10 yıl sonra şu makama geleceğiz, bu mevkiye nasıl geleceğiz diye değil, bu hareketin çocuklarına nasıl hizmet ederiz diye hesap yaparız."
Toplantıda, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ile Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve milletvekilleri İshak Gazel, Şükrü Nazlı, Ahmet Tan ve Vural Kavuncu birer konuşma yaptılar. (EFE)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.