1. YAZARLAR

  2. Ufuk Kendirci

  3. Başlangıç güzel olsun
Ufuk Kendirci

Ufuk Kendirci

Yazarın Tüm Yazıları >

Başlangıç güzel olsun

A+A-

13-16 Ağustos tarihinde top santraya konuluyor. Ne kadar ligimizin oyun kalitesi düşük olsa da Avrupa Şampiyonası futbola ilgimizi yeniden yeşertti. Yeşil beyazlılar ise ilk maçında 15'inde Sivasspor'a konuk olacak. Sivas deplasmanı ligdeki tüm takımlar için en zor deplasmanlardan birtanesidir.

Sonuçta ligi iyi bilen ve tecrübeli bir hocaları ve iyi bir yönetim şekli var. Ancak Konyasporlu oyuncular yeni Başkan Fatih Özgökçen'e hediye vermek isteyebilirler. Kadroya baktığımızda gönderilen oyuncuları doğru bulduğumu söylemem gerek. Shengelia ve Milosevic için bir eleştiri oldu fakat oyun isteği yüksek, kaliteli ayaklara ihtiyaç var. Serdar Gürler transferi ise takım için faydalı olacaktır.

Gürler kariyeri daha parlak olabilecek bir oyuncuydu. Ayrıca Hoca İlhan Palut'un  planına uygun bir yapısı var. İlhan Hoca'dan bahsetmişken bu yıl puan toplamak zorunda olan oyun sisteminden daha hareketli bir oyuna takımın evrileceğini düşünüyorum. Bu yıl Konyaspor için değerli taraftarın desteği ile güzel bir lig sezonu olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar