1. HABERLER

  2. KONYA

  3. BEM-BİR-SEN Konya toplantısı Ankara-Haymana’da gerçekleştirildi
BEM-BİR-SEN Konya toplantısı Ankara-Haymana’da gerçekleştirildi

BEM-BİR-SEN Konya toplantısı Ankara-Haymana’da gerçekleştirildi

BEM-BİR-SEN Konya Şube Başkanlığının 2021 yılı Eğitim ve İstişare toplantısı Ankara-Haymana’da gerçekleştirildi.

A+A-

3 gün süren toplantıda mali, hukuki ve sendikal başlıklar ve 6. Dönem Toplu Sözleşme Kazanımları üzerine eğitim ve istişare çalışmaları düzenlendi.

6. Dönem Toplu Sözleşme kazanımlarımız için Yerel Yönetimlerde çalışan Memurlarımız adına teşekkürlerini ileten Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan sözlerini söyle devam etti. “Bizler sendikamızın kuruluşundan bu güne kadar sürekli sahada çalışmaya devam ettik. Bu sayede yetkili ve etkili sendika olmayı başardık. Yüce Rabbimize şükürler olsun bu gün Konya’mızda 2920 üye ile zirvedeyiz. Bu başarı her türlü şartta durmadan çalışan siz temsilcilerimiz sayesindedir. Değerli çalışma arkadaşlarım, zirvedeki yerimizi korumak adına herkesin üstüne düşen görevi layıkıyla yapacağından hiç şüphem yoktur’ dedi

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcı Nurettin Sever ise, “Bem-Bir-Sen olarak 6. Dönem Toplu Sözleşmede elde ettiğimiz kazanımlarımızla yerel yönetimlerde kronikleşmiş birçok soruna çözüm üretirken, kazanımlarımıza yeni kazanımlar katarak çalışanlarımızın haklı beklentisini karşıladık. Tarihi kazanımlara ve önemli başarılara imza attık.” ifadelerini kullandı.

6. Dönem Toplu Sözleşme’nin Bem-Bir-Sen açısından tarihi kazanımlar ve başarılar içerdiğini ifade eden Bem-Bir-SenGenel Başkanı Levent Uslu, “Genel Yetkili Sendika olarak Yerel Yönetim Hizmet Kolunda çalışan 125 bin Memurumuzun sorumluluğu ve teşkilatımızdan aldığımız güçle bir toplu sözleşme dönemini daha büyük bir tecrübe, istişare ve emekle; sahada ve masada mücadele ederek ortaya koyduğumuz irade sonucunda, genelde ve hizmet kolu sözleşmemizde yerel yönetim çalışanlarımızı ilgilendiren 58 kazanımla Üyelerimizin haklı gururu olduk. Büyük ve güçlü Bem-Bir-Sen Ailemiz; teşkilatımızın duruşu, dirayeti, mücadelesi ve kararlılığıyla bütün takdirleri hak etmektedir. Türkiye sevdamızla, Üyelerimizin haklarını almak ve kazanımlarımızı artırmak görev ve şuuruyla mücadelemize devam edeceğiz. 6. Dönem Toplu Sözleşmesi Kamu Görevlilerimize Hayırlı ve Bereketli Olsun. Toplantımız hayırlara vesile olsun.” şeklinde konuştu.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen Aile fotoğrafı çekiminin ardından Bem-Bir-SenKonya Şubesi eğitim ve istişare toplantısı tamamlandı. HASAN HÜSEYİN ALEMDAR

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.