1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. BEN BİR SATILMIŞ VATAN HAİNİ ALÇAĞIM YAZSIN, YETER…
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

BEN BİR SATILMIŞ VATAN HAİNİ ALÇAĞIM YAZSIN, YETER…

A+A-

Bizim idam beklentimiz yine fos çıktı. Sayın Cumhurbaşkanımızın halk oylaması ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanı olmasıyla bir nebze umutlansak da, umutlar boş çıktı.

Önüme gelirse imzalarım, Eyvallah Sayın Cumhurbaşkanım...

Önünüze CHP ve HDP getirmeyeceğine göre, MHP’nin de milletvekili sayısı yetmiyorsa, bu idam kararını Meclise kim getirecek?

Bizim idam yasası da annenin çocuğuna verdiği cevaba döndü…

Yavrum seni leylekler getirdi.

Zamana yayalım, nasıl olsa unutulur, bu milletin hafızası neleri unutmadı ki deniyor büyük bir ihtimal. Sayın Cumhurbaşkanım onun nezdinde iktidar partisi mensupları…

Su uyur, düşman uyumaz.

15 Temmuz gecesi İngiliz güçlerinin Türkiye Cumhuriyeti’ni işgal etmek için Kıbrıs topraklarında hazır beklediklerini unutmayalım. Yunanistan’ın Kuzey Kıbrıs’ı işgale hazırlandığını unutmayalım. Avrupa Başkentlerinde sonucun büyük bir merakla beklendiğini, Darbecilerin yönetime el koyduğu, Sayın Cumhurbaşkanının esir alındığı haberlerini unutmayalım.

Davalar gittikçe sulanmaya başladı.

Her bir vatan haini hakim karşısına çıkıyor…

 Resmen 80 milyonun aklıyla alay ediyorlar, kalplerinde 1 gram iman yok, beyin hücreleri son zerresine kadar FETÖ’YE ADANMIŞ. Allah korkusu yok hiçbirinde. Şehitlerimizin anısına hakaret ediyorlar.

-Sana zimmetli helikopteri sen mi kullandın, hayır...

-Kim kullandı valla bilmiyorum, benim darbeden haberim yoktu, Akıncı üssünde uyuyordum.

-Halka ateş açtın mı? Asla... Peki kullandığın helikopterde binlerce boş mermi var… Nasıl izah edersin? Valla kim koydu hiç bilgim yok.

-Darbeyi sen mi yönettin, kim yaptı? Benim darbeden filan haberim yok... Valla ben yapmadım, Kesin Fethullah çetesinin işidir. Dış güçlerle beraber yapmıştır...

-Hangi dış güçler? Valla ABD’de olabilir, Almanya’da Rusya da… Her biri olabilir, ama benim asla darbeyle işim olmaz. Ben şerefli! Bir generalim.

Yani diyorlar ki, ‘sen nasıl olsa idamı Meclise getiremezsin, benim çete başım ve tüm sağ kolları özgürce ellerini kollarını sallaya sallaya geziyorsa, benim çete reisim her gün size beddua ediyor, her türlü hakaretleri rahat bir şekilde sizlere ulaştırıyorsa öyle ya da böyle sen beni nasıl yargılarsan yargıla ben ve bizler birkaç yıla varmaz bu delikten çıkarım. Çıkarız...’

Gözümüzün içine baka baka utanmadan, sıkılmadan yine diyorlar ki, Biz her türlü güce sahibiz, sizin iktidarınız birkaç yıla kalmaz bitecek... Bizim kurduğumuz, kurduracağımız siyasi oluşum, tüm dünyanın desteği ile nasıl olsa iktidar olacak…

O zaman bizim yerimize sizler oralara gireceksiniz, bizler sizlere acımayacağız, her kim FETÖ çetesine boyun eğmediyse, canıyla ödeyecek.

Benim hafızam böyle yorumluyor, davranışlarını...

Giydikleri tişört mü ne haltsa önlerinde yazan Türkçesi Kahramanmış olan yazı nasıl izah edilebilir?

Cumhurbaşkanı tek tip elbiseden bahsetti, biz tek tip kıyafetin rengiyle, gömlekli mi yoksa

Fermuarlı mı olsunla meşgulüz.

Davalar sonuçlanıncaya kadar herhalde bir sonuç alırız.

Be mübarekler kendilerini kahraman gösteren bu satılmışların giyeceği tek tip nasıl olursa olsun, önünde BEN BİR SATILMIŞ VATAN HAİNİ ALÇAĞIM YAZSIN, YETER. Ama tam da bugün olsun, ibreti aleme gösterelim, Milletini bombalayan satılmış beyinlerin kimler olduğunu.

Bizim Hükümete her gün gülücükler dağıtan medyamızda ayrı bir alem.

Manşet haber,

…  Bir numaralı sanığı itiraf etti, neyi İtiraf etmiş? Ben yapmadım ama FETÖ’nün yaptığından eminim dedi.

Daha bunun gibi neler neler... Be mübarekler, hükümete hoş görünmek, sırtını sıvazlamak yerine, halkın beklentilerini karşılayacak yasalar çıkması konusunda kamuoyu oluşturup, Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Hükümeti doğru adım atmaya teşvik etseniz olmaz mı?

 Tarihin sayfalarına altın harflerle geçseniz olmaz mı?

Bu yazı toplam 794 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.