1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kaçar

  3. Bu Belkide Müslümanın Son Hamlesi Olabilir!..
Mehmet Kaçar

Mehmet Kaçar

Yazarın Tüm Yazıları >

Bu Belkide Müslümanın Son Hamlesi Olabilir!..

A+A-

Artık şunu çok iyi anlamamız gerekiyor. Bu referandum, Müslümanlar açısından son hamleleri olabilir. Ya rahatlar ya da geçmişteki sıkıntılarına geri dönebilir.

Bu açıdan bakınca bu basit bir referandum olma özelliğini çoktan aşmış durumdadır.Bu referandum, yıllardır bu ülkeyi sömürüp kaymağını yiyenlerle belkide son karşılaşmamız olabilir. Öyleyse uzatmalarda, gol yememek için kondisyonumuzu ve tekniğimizi çok çalışarak geliştirmemiz gerekiyor.

Bu bir referandum değilse nedir o zaman bunu önemli kılan nedenler?

1-Üniversite kapılarında bacılarımızın başındaki örtüyü çeki zorla başlarını açanlara ve ikna odaları kurup, baş açtırma odaları kuranlara, fotoğraf makineleri ile baş örtülülerin takibine çıkan profesörleri, baş örtülüleri yerlerde sürükleyenleri baş örtülüler Suudi Arabistan’a gitsinler diyen zihniyeti, şehit analarını baş örtülü diye tören alanına sokmayan ve şehitlere bir Fatiha’yı çok görenlerle son karşılaşmamız olabilir...

2- Bu normal bir referandum hiç değil, şimdiye kadar seçmiş olduğunuz Başbakanları darbelerle indirip, sokaklara tank çıkarıp tehdit edenlere, seçilmiş Başbakanı astıran darbeci zihniyetle son randevumuzdur.

3-Bu bir referandum olma özelliğinden çok daha öte bir şeydir. “İsterlerse % 90 alsınlar, bu ülkede asıl biziz, bizim dediğimiz olur” ve “Cumhuriyetin tapusu bizdedir ve tapunun sahibi biziz” , öyleyse bizim dediğimiz olur zihniyetine karşı son hamlemiz olabilir.

4- Bu referandum değil, 15 Temmuz 2016 gecesi, Tankların önüne dikilip, vatan için canını veren yiğitlerle, Bağdat caddesin de, CİA ajanı, üniformalı Feto, hain pavlusları ıslık ve alkışlarla karşılayanlara karşı son pozisyonunuz olabilir.

5- Bu düşünen ve aklını selim bir şekilde kullananlar için asla bir referandum değil, 367 krizini çıkaranlarla, canları istedikleri zaman, kendilerinden olmayan ve İslami söylemlerinden dolayı, yandaş medyanın müfteri haberlerini delil gösterip parti kapatanlarla, halkın seçtiği Cumhur başkanın eşi baş örtülü olamaz, bu bizim getirdiğimiz seküler laikliğe terstir diye baskı kurmaya çalışanlarla ve buralar kamusal alandır diyerek, bu ülkeyi babasının çiftliği olarak görme alışkanlığı kazanmışlara karşı belkide son bir hamlenizdir.

6- Bu referandum hiç değil, her on ve beşli yıllarda darbe yaptırıp, darbeler dışında da darbe çığırtkanlığı yaptıranlar, halkın özgür iradesi ile halkın seçtiği iktidarı yıkan, koalisyonlara bu ülkeyi mahkum edenler ve neticede de, bir gece de ülkeyi batıran ve dünya bankasından özel transfer “derviş agama” ülkeyi soyduranlarla, Amerikan kapı kulları ile bu ülkenin gerçek sahibi olan evlatlarının son tangosudur.

7- Bu referandum değil, yıllardır bize koyun veya baldırı çıplak, dağdaki çoban, bidon kafalı,cahil-cühela, köylü, bilmez ve benin oyum onların oyu ile bir olmaz biz yüzde on oy da alsak, onların yüzde yüz oylarına eşittir diyenlerle ve gerçek Anadolu insanını aşağılayan namussuzlarla son maçınız olabilir.

8- Bu bir referandum hiç değil, siz 15 Temmuz 2016 gecesi darbecilerin karşısına çıkıp vatan için canınızı verirken, bankamatiklere koşanları, AVM leri dolduranların, gece Sâlâ ve Ezan-ı Muhammedi okundu diye Camileri basıp, imam ve müezzinleri döğenlerle son karşılaşmadır...

9- Bu referandum değil, Mazlumların ümidi, İslamın hizmetkarı, ümmetin son kalesi Türkiye’mizin 90 yıllık aradan sonra yeniden dirilişinin onaylanması olacaktır...

Biz daha Çanakkale ve İstanbul boğazlarından geçen gemileri bile durdurup denetleyemeyen bir ülkeyiz. Ne diyordu gazeteci Ergün Diler “İlk kez ülkemizi geri almak için bu kadar yaklaştık.”

Bu 90 yıl sonraki ilk dönüm noktamız ve hiçte kolay olmayacak tabi ki, bunun için de çok çalışma zamanıdır. Ya sandıkları oylarımızla taşırıp, Osmanlı torunları olduğumuzu hatırlatıp masa da ve sahada yumruğumuz vuran bir güç olarak sahaya ineceğiz. Ya da bir 90 yıl daha sürünmeye devam edeceğiz...

Ne diyorlar, ya Tayyib sonrası bir manyak gelirse, Mecliste kendilerinin seçtikleri akıllı, ama halkın % 51’nin seçtiği manyak oluyor. Daha düne kadar “Türk Milleti zekidir.” diye Atatürk’ün sözünü tabela yapıp duvarlara asanlar, işlerine gelmeyince, bizden başkası olan halk cahildir, gider bir manyağı seçer demek istiyorlar. Bu halk sizi cebinden çıkarır bunu unutmasınlar...

“Başörtülü okumak isteyen “Arabistan’a “ gitsin, Kur’an’ın cihat ayetleri artık hükmünü yitirmiştir” ve Kur’an dan çıkarılmalıdır” diyen bir Cumhur başkanını halk mı seçti de başa getirdi? Ramazan da viski içenleri halk mı seçti de getirdi? Siz getirmediniz mi?

1975- 1980 yıllarında sağ-sol diyerek beş bin gencin ölümüne sebep oldular. Üniversiteler hatta liselerde eğitim öğretim durdu. Anadolu insanı korkudan evladını şehire gönderemez oldu. Bu kaos ortamının planı CİA tarafından yapıldı ve adım adım ülke fakirleştirilip, Kenan Evren darbesine zemin hazırladılar ve Rahmetli Erbakan hocamızı idam etmek yada tamamen siyasetten tüketmek istediler. İşte sandıkta bunu da düşüneceksin.

250 tane PKK ve DHKP-C’li teröristi affeden Cumhur başkanını halk mı seçmişti? Yoksa siz kendiniz mi getirdiniz başa?

Müthiş bir algı operasyonu yapılıyor ve benim saf kardeşlerim bu şeytanların tuzağına düşüyor. Ne diyorlar, başkan öldü, yardımcısı bir manyak olursa, şu an başkanlık sistemi . Şu an başkanlık sistemi olsaydı, yardımcıları, Devlet Bahçeli, Binali Yıldırım, Süleyman Soylu olurdu. Hepsi de vatanı için canını veren insanlar değiller mi?

Ne diyorlar, başkanlık gelirse ülke bölünür diyorlar. O zaman PKK neden hayrı diyor? Normalde evet demesi gerekmiyor mu? ülkenin bölünmesi için?

Türkiye’yi düşündükleri için mi? 40- 50 bin insanımız öldürenler, her gün bombalı araçlarla saldıranlar kim? & ay Diyarbakır, Sur’da Ezanı Muhammediyyeyi susturanlar kim? Camileri yakanlar, Kur’an-ı ayakları ile çiğneyip, lağım çukurlarına atanlar kim? Kur’an-ı Kerimin sayfaları arasına bomba düzenekleri koyanlar kim? PKK’lılar değil mi?

Ne diyordu İmam-ı Şafi hazretleri, “Fitne zamanı, düşman oklarını takip edin, o sizi Hakk’a götürür.”

Bu gün CHP, HDP, FETÖ, PKK, YRG, PYD, AB, ABD, Almanya hepsi “hayır” diyor. İşte şimdi ya bunların safında yer alacaksınız ya da DAVOS’ta masaya yumruğunu vuran, İsrail cumhurbaşkanına postayı koyan, Abdülhamit Han’ın torunusun ve varisisin. Daha ne diyelim ki!..

Uyanık olup tezgaha gelmemek için çalışmak ve forum tutmak zamanı gelmiştir, Eğer artı 95 te gol yemek istemiyorsak ya da bir kaza golüne kurban gitmek istemiyorsak, “Aliyi artık uykudan uyandırmak gerekiyor”. Ali uyan artık, Vatan için, ülke için, dinin için, namusun için, şerefin için uyan artık ve uyuma..

Selam ve Dua ile....

Bu yazı toplam 601 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.