1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. BUNLAR YARIN ERMENİ SOYKIRIM YASA TASARISINI DA ONAYLAR
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

BUNLAR YARIN ERMENİ SOYKIRIM YASA TASARISINI DA ONAYLAR

A+A-

26 Ocak 2017. Turp’un, Pardon Trump’un seçimi kazandığı zaman kaleme aldığım yazı.
‘Turp, af edersiniz Trump’a bel bağlayanlara sakın ha diyorum..
Bunlardan bize yar olmaz.
Diğerleri bel altı kaçak güreşirken, bu zat aleni olarak İslam düşmanlığı yapmaktadır. Ortadoğu ve tüm dünya bu kişi yönetiminde asla rahat huzur BULAMAYACAKTIR.
Proje Obama’dan sonra bu zatla da devam edecektir.
Silah tüccarları hep kazanacak.  Daha daha çok Müslüman kanı akacak, Namusu, şerefi, onuru ayaklar altına alınacaktır.
Her türlü alçaklığı bu dönemde de göreceğiz’..
Neredeyse bu yazıyı kaleme alalı bir yıl oldu.
Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz, meymenetsiz, kalbinin karalığı yüzüne vurmuş, Siyonizm’in hizmetkarı Trump denilen mahluk yaptı yapacağını..
Kudüs’ü aklı sıra İsrail’e peşkeş çekti.
Peşkeş çektikten sonra da kim sokağa çıkar eylem yaparsa, barış görüşmelerinin kesilmesine neden olur diyor. Bu arada da şarlatan, soysuz gerçek mermiyle kadın çocuk demeden katliam yapan Yahudi işgalcileri kendilerini koruma hakları vardır diyerek de haklı buluyor.
Şarlatanın İmza atarken ki halini görmeyenler mutlaka izlesinler. Oynamayan bir yeri yok. Kalbinin meymenetsizliği aynen yüzüne vurmuş.
İşgalin Baş kahramanı Birleşmiş Milletlerdir.
Sayın Cumhurbaşkanım her sefer dünya 5’ten büyüktür diyor ya, yanılıyor. Dünya eşittir 5 ülke. Bunlar demeden özellikle Müslümanlara hayat yok.
Ne zamana kadar?
Rabbim ÜMMETE ne zaman İslam şuuru verir; BAE, MISIR, SUUDİ ARABİSTAN VE İRAN GİBİ FİTNECİLERİN uyanmasına vesile olursa o zamana kadar.
Desteklemiyoruz diyen harbi birkaç İslam ülkesi hariç geri kalan ülkelerin yani Batı, ABD ve onların uşakları KRALLIKLARIN   hiçbirine inanmayın.
Tek dertleri var, Ülkelerinde oluşabilecek Müslümanların protestoların önüne geçmek.
Zamana yayarak hepsi, Kudüs’e Büyükelçiliklerini de taşırlar. İsrail’in işgalini de onaylarlar.
Tıpkı Filistin topraklarını işgal ederek yasadışı Yahudilerin yeni yerleşim yeri yapmaları gibi. Tıpkı Mescidi Aksa’da Cuma Namazı kılma şartını 50 Yaş altı Müslümanlara kapatmaları, 50 yaş altı Filistinlilerin girmesine izin vermedikleri gibi. Bunun için katliam yaparken seyrettikleri gibi.
Sayın Cumhurbaşkanı, Neyi bekliyoruz? 
Sarraf Davasından Türkiye’nin güzide kuruluşlarının cezalandırılmasını mı, Hak etmediği halde ülkemizin, Bakanların ve İş adamlarımızın böyle cibilliyetsizlerce Rüşvetçi ve terör destekçisi olarak anılmasını mı, Şarlatan Fetö çetesinin kollanıp korunması, dost ve müttefiklikte bizlere tercih edilmesi hiç mi kanımıza dokunmuyor? Mazlumların sesiyiz deyip, daha çok katillerin ellerinin Müslüman kanıyla yoğrulmasını mı Bekliyoruz?
Fiili olarak One Munite’den başka sözümüz yok mu?
Eğer hala Başbakan Yıldırım gibi Müttefik gördüğünüz ABD’ye sert hamleler yapmazsanız, 24 Nisan’ı 1915 Ermeni soykırım yıldönümü bu hadsiz Trump tarafından onaylanacaktır.
O günde bugün gibi veryansın mı edeceğiz?
Hainlerin cirit attığı Nato, İncirlik ne olacak? Darbecilerin Mesken tuttuğu ABD Başkonsolosluğu hala açık mı kalacak, Türkiye Cumhuriyeti bir nota ile Büyükelçisini ABD’den ne zaman geri çağıracak? İsrail ile tüm siyasi ve ekonomik iş birliğini ne zaman keseceğiz?
Dünya’nın 5’ten büyük olduğunu ne zaman ilan edeceğiz?

Bu yazı toplam 721 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.