1. YAZARLAR

  2. Lütfi AYHAN

  3. BURSEYA'DAN BURSA'YA AFRİN'DEN ARTVİN'E
Lütfi AYHAN

Lütfi AYHAN

Yazarın Tüm Yazıları >

BURSEYA'DAN BURSA'YA AFRİN'DEN ARTVİN'E

A+A-

Zeytin Dalı harekâtında düşmanlarımızın sadece bebek katili, insanlık düşmanı örgütler olmadığını bilelim. Özelde Türkiye’nin genelde ise ümmetin ve insanlığın düşmanı olan, nizama, barışa, kardeşliğe kin besleyen karanlık güçler, dünyanın dört bir yanından iplerini kopararak Suriye’ye ve Türkiye sınırına çöreklenmiş durumdalar. İşte sınırdaki düşmanımız bu karanlık vicdanlı, eli knalı güçlerdir. Bu nedenle hadiseyi hafife almak sadece Türkiye’nin değil ümmetin de sonunu getirir. Tarihe iyi bakıp, meseleyi Haçlı Seferlerinin ve 1. Dünya Savaşının eşliğinde izlersek gerçek apaçık çıkar  ortaya .
 Artvin nereee Afrin nere demeyin. Kobani ile Hani nin ne ilgisi var diye düşünmeyin. Bigadiç ile Menbiç, Lice ile Menbiç birbirine çok uzak demeyin. Artık şunu anlamamız lazım Rusya, ABD,  Almanya, İran, Fransa… Nasıl binlerce kilometre uzaktaki bölgelerle kendi güvenlikleri için ilgileniyorsa, bizde ismi geçen bu şehirlerarasında bağ kurmak zorundayız. PKK'nın Ordu’da, Giresun’da, Trabzon’da işlediği cinayetleri hatırlayın. En son Trabzon’da katlettikleri 15 yaşındaki Eren Bülbül ile yine aynı çatışmada şehit olan Jandarma Başçavuş Ferhat Gediği düşünün. Bebek katilerinin Artvin’de işledikleri cinayetlerin sonuncusu Kılıçdaroğlu’nun bulunduğu konvoya düzenlediği saldırıda şehit olan Jandarma Er Fatih Çaybaşı’dır.(sadece Kara Deniz Bölgesi mi? Ege, Marmara, İç Anadolu, Ak deniz…Kısaca bu katillerin her bölgede işledikleri katliamları anımsayın)
 PKK, bir örgüt olmasına rağmen o bile kendisine hedefler koymuş. Güya Kürtlerin haklarını savunmak için kurulduğunu öne süren ( bu arada en çok Kürt öldüren örgüt PKK dır. Şu linke lütfen bir kere tıklayın ve bebek katillerini bir kez daha hatırlayın: https://www.takvim.com.tr/galeri/turkiye/iste-pkknin-il-il-yil-yil-yaptigi-katliamlar) PINARCIK KATLİAMI: 20 Haziran 1987'de Mardin: Ömerli'ye bağlı Pınarcık köyü 16'sı çocuk, 6'sı kadın 30 kişi ÇİFTEKAVAK MEZRASI KATLİAMI: 21 Eylül 1987'de Şırnak Güneyce Köyü Çiftekavak Mezrası:  2 si  hamile 5 kadın, 4'ü çocuk 11 kişiyi katletti.ÇOBANDERE MEZRASI KATLİAMI : 10 Ekim 1987 teröristler. Birçoğu yaşlı, kadın ve çocuk 13 kişiyi katletti.MİLAN MEZRASI KATLİAMI: PKK,  1987  18 Ağustos  Aralarında 3 ve 6 günlük bebekleri katletti.
TÜRKİYENİN BÖLGENİN ÜMMETİN HUZURU İÇİN 
Suriye ile  en çok ilgisi olan biziz. Çünkü bizim sınırımızda. Çünkü Orada yaşayan insanlar hem dinen, hem mezheben (şii sünni farketmez) , hem ırken (Türk Arap, Kürt değişmez)  hem de kültür olarak bizimle ilgili. Dilleri bize benziyor dinleri bizim dinimiz.  Bunlardan da önemlisi daha düne kadar bizim bir köyümüzdü orası ve 3,5 milyon Suriyeli Mülteci biizm ülkemizde.  Afrinin ve Kuzey Suriyenin  bizimle olan ilgisinin bir başka sebebi de  orada bizim ve insanlığın baş düşmanı, bebek katili pkk/PYD liler var. Eğer Suriye’nin kuzeyini bu bebek katilleri,  KAPİTALİST, EMPERYALİST ABD nin yardımı ile elde edip bir devlet kurarlarsa bu güne kadar işledikleri katliamların kat be kat fazlasını yapacaklardır. Daha fazla bebek,  kadın, çocuk öldüreceklerdir. Çünkü güçleri daha da artmış, silahları daha modern ve daha fazla mermi atan cinse dönüşmüş olacak. Bu insanlık düşmanı katiller, okul, hastane yakma kat sayılarını yüzlerce kez artıracakalrdır. Çünkü  onlar artık cani bir örgütten bir terör devletine dönüşeceklerdir.    
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.