1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. BÜYÜK OYUNU GÖREMEYEN ÜMMET OLDUK – II
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

BÜYÜK OYUNU GÖREMEYEN ÜMMET OLDUK – II

A+A-

Salı günkü yazımda zikrettiğim küresel güçlerin üzerimizde oluşturdukları rehavet sonrasında dönen oyun ve dümenlerin bugün karşımıza çıkardığı tablonun şokunu yaşıyoruz. Birileri kaderimizi tayin ederken bizlerde bize biçilen rol ekseninde oynamaya devam ediyoruz.   
Kendi kendimize yükselmeye çalışsak ta köşe başlarını tutan güçler karşısında acziyet içerisindeyiz. Biz bu tabloda üretimle, sağlam basarak yükselen bir ülke olmayı tercih etmiş değiliz. Batılı sömürgecilerin paradan para kazanma çarkının bir parçası olmaya çalışıyoruz, ne yazık ki sömürülenler safında yer buluyoruz. 
Devletin cebi hınca hınç para dolu. Dolar ve Euro’yu kendi paramız gibi har vurup harman savurmadık mı? Üretmeden tüketiyoruz. Kazanmadan harcıyoruz. Milletimiz bu nahoş duruma adapte oldu. Cepler kredi kartları ile dolu. Maalesef ki kredi kartlarının da limitleri dolu. Borç üstüne borç. Günümüzü gün ediyoruz.
İster kabul edin ister inkar edin görünen o ki büyük kırılmaların arefesindeyiz. Batı medeniyeti büyük oranda siyonist-mason-hıristiyan işbirliğinin toplamından vücuda gelen ve sistem üzerinde oynatılan küresel güçte yardımcı aktörlerdir. Hele günümüzde kurguladıkları oyun ve desiseler ortaya çıktıkça kaosa sürüklenen yerküremizde değişmeye başlayan dengelerin bozulmaya başlamasının temelinde yatan gerçek işte budur.
İnanmayan açsın kaynaklardan okuyarak benim ulaştığım sonuca bizzat ulaşsın. Bu fani Serdar bu sonuçlara ulaşırken onlarca kaynak kitapları incelemekle, araştırmakla internet sayfaları arasında sürüklenmekle bu sonuçlara ulaştı. Öylesine sayfa işgal amacıyla sallanan fikirler olmadığını bilmenizi isterim. 
Bugün ya da yarın er ya da geç büyük bir savaşla yüz yüze kalacağız. Bu, psikolojik savaştan umduklarına ulaşamayan emperyalist ve Siyonist güç odaklarının ellerinde kalan son çare olarak sıcak savaşla hedefe ulaşma doğrultusunda olma ihtimali oldukça yüksek seyrediyor. Biz ölümüne vatanımızı elbette savunacağız. Ama içimizde oluşan vatansever görüntülerle el altından hükümeti bahane ederek vatana dönük ihanet yolculuğunda ön safta yer alacak hainler güruhu temizlenmedikçe yahut ta sindirilmedikçe içimizde büyüyen metastaz bir ur misali gövdeye zarar vermeye devam edecekler.
Pandoranın kutusu açıldı diye bir tabir vardır. Kutu açıldı. Batı blokunda sarsılmaz denilen ittifaklarda çatlaklar oluşmaya, Mason-Hristiyan sermaye, Siyonistlerden rahatsız olmaya başladı.
Bu kutunun içinden çıkarmaya çalıştıkları plan o kadar büyük ki, öncelikle İslâm dünyasında büyük devlet namına bir şey bırakmamak gerekirdi. O noktada hemen hemen birkaç istisna dışında hedefe ulaşmış görünüyorlar. Bu aşama sonrasında da hıristiyan da olsa çomak sokmaya çalışacak devletleri hizaya getirmek gerekiyordu. İşte o süreç yeni başladı. Bugün kendi aralarında düşmeye başladıkları ihtilafları her ne kadar dünya kamuoyuna yansıtmamaya çalışsalar da hiçbir şey gizli kalmıyor. Aslında sadece İslâm dünyasını değil, bütün dünyayı bir kaosa sürüklemek istiyorlar. Gerekirse küresel ve hatta nükleer savaşların kıvılcımını ateşleyerek dünya nüfusunu yarı yarıya düşürme planları yapıyorlar. 
İki büyük dünya savaşı sonunda Amerika ve yanlarında yer alan Yahudiler dünya sahnesinde ön planda yer almaya başladılar. Sonuç itibariyle Ortadoğu bölgesini kontrol amaçlı küçük şeytan İsrail devletini kurdular.
Bugünkü yaptıklarının temelinde de benzer bir mantıkla hareket ederek Ortadoğu merkezli büyük İsrail Devleti'ni, sahte Tevratlarında dile getirdikleri Dünya Krallığını kurabilecekleri tezinden hareket ediyorlar. 
Evet, her şey kurgulanan gerçek bir oyunun senaryoya yansıtılmasından başka bir şey değildir. Ama bu senaryoya dönük uygulanan film sahnesinde gerçek ölümler, gerçek zulümler var. 
Neyse bir şeyleri ortaya koymaya çalıştım. Yukarıda resmettiğim sistemin içerisinde yeni çatlaklar var. Birçok siyasi gözlemcinin yazılarında okuduğum ve ulaştığım sonuca bakılırsa Avrupa Birliği'nin ve Euro'nun geleceği karanlık görünüyor. Birlik yakın zamanda dağılacak. Bunu not edin.
İslâm dünyasının mazlum milletleri soruyorlar: "Osmanlı'nın torunları değil misiniz?" diye.
Niye böyle bir bekleyiş, böyle bir teveccüh var sizce?
Osmanlı, Osmanlı'dan önce Selçuklu Türkleri küfür ordularına, Haçlı ordularına dünyayı dar ettiler. Dünyadaki zulmü kaldırmak için çalıştılar. Sömürmek maksadıyla değil, Allah-u Teâlâ'nın dinini yaymak ve adalet götürmek maksadıyla ülkeler fethettiler. 
İşte bu yüzden üstümüze gelmeye devam edecekler.
Tek bir yolu var: Allah-u Teâlâ'nın ipine sımsıkı sarılmak, aklını ve fikrini Allah-u Teâlâ'nın düsturları çerçevesinde yola koymaya çalışmaktır. Bu da bu karışık devirde Allah-u Teâlâ'nın yönettiği ve kendisine yönelttiği hakiki Allah ehlinin rehberliğinde mümkündür.
Bugün yaşanan sıkıntıların büyük olması insanların dünya arzusu ile hareket eden, ahiretten nasibi olmayanların batılın ardından körü körüne gitmeleri yüzündendir.

Bu yazı toplam 569 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.