1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. CESARETİN OLMADIĞI YERDE ESARET OLUR, SAYIN CUMHURBAŞKANIM- 2
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

CESARETİN OLMADIĞI YERDE ESARET OLUR, SAYIN CUMHURBAŞKANIM- 2

A+A-

Yazımıza kaldığımız yerden devam edelim.
Avrupa Birliği, Katılmıyoruz. Sizler dost ve müttefik değilsiniz. İslam düşmanlığı yapıyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti sizin bilgisayar oyununuz değildir. Size 72 saat mühlet.  Adalet ve demokrasi tesis edilmeden, teröristleri bir bir teslim etmeden sizinle tüm siyasi ilişkilerimizi donduruyoruz, diyebilmeliyiz.
NATO, ayrılıyoruz. Bugüne kadar her türlü istek ve arzularınızı yerine getirdik, nereye isterseniz oraya Türk askerini gönderdik. Haddinizi bilmediniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin İçişlerine müdahil oldunuz. Siz kim bize s400 direktifi vermek kim. Hadsizler. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef göstermek kim, siz kim? Şahsıma düşman liderlerle işbirliği yapan lider yakıştırması yapmak. Nasıl bir alçaklıktır bu? Hainlik arıyorsanız aynaya bakın. Terör sevici, hain sevici sizlersiniz. Bu bir özürle geçiştirilemez. Toplayın pılınızı pırtınızı ülkemizi terk edin diyebilmeliyiz.
Ey Amerika.. Bugüne kadar her türlü darbenin ardında sizler vardınız. En son darbenin mesulü ve tetikçileri ülkenizde cirit atıyor. Her bir adı ne olursa olsun terör örgütlerini kuran, silahlandıran, mazlumların katledilmesine göz yuman sizlersiniz. Dünyanın bir numaralı ve tescilli terör devletisiniz. Siz müttefik değil, mazlumların katilisiniz. Hadsiz bir savcınız Fetö çetesinin Türkiye’de gerçekleştiremediği alçak planı ülkenizde gerçekleştirmeye çalışıyor. DEVLETİNİZDE buna çanak tutuyor.
Yeter. Sizler Demokrasinin, insan haklarının yüz karasısınız. Adalet sisteminiz özgürlük bir yana birilerinin boyunduruğuna girmiştir. Ahlaksız bir devlet politikanız var. Türkiye Cumhuriyeti ile dost ve Müttefikliğiniz ne zaman demokrat, insan haklarına saygılı, adaletiniz tarafsız ve bağımsız özellikle de Müslüman mazlumlar sizin silah tüccarlarının deneme tahtası olmaktan kurtulursa, ne zaman İslam dünyasından elinizi çekip, TERÖR SEVİCİ SAVCI, HAKİM VE DEVLET ADAMLARINA hadlerini bildirirseniz o zaman yeniden tesis edilir diyebilmeliyiz.
Son olarak da şu darbe planlarının yapıldığı Amerikan Büyükelçiliği ile İncirlik’in kapatılmasını en kısa sürede talep ediyoruz diyebilecek miyiz?
Yukarıda saydıklarımın hepsi haklı gerekçe ve dost ve müttefik olmanın olmazsa olmazlarıdır.
Hiç kimse derin suya girmedikçe yüzmeyi öğrenemez. Hiçbir kuş kanatları olgunlaşmadan ve cesareti olmaksızın uçmayı başaramaz. Haklı olmak yetmez, Cesaret yoksa seni paspas yaparlar.
Diyeceksiniz ki, ee o zaman biz kiminle dost ve müttefik olacağız? Senin yazdıkların GERÇEKLEŞSE tek başımıza kalırız.  Yalnızlaşırız. Tüm dünya bize ambargo uygular, mal alamaz mal satamayız.
Bize ALLAH (C.C) yeter. Allah’a dayan. Saye sarıl. Hikmete Ram ol.  Yol varsa budur. Bilmiyorum başka çıkar yol. Demiş Mehmet Akif Ersoy.
Cesaretiyle yaşamayan esaretiyle ölür diyor Yavuz Sultan Selim Han.
Buyurun Kuzey Kore. Asla tasvip edilecek bir yanları yok. Tam bir diktatör yönetiyor. Ancak Lider gibi lider. ABD’ye diz çöktüren adam. Tüm dünya ambargo uyguluyor. O kendi kendine yetmesini biliyor. Kendi teknolojisiyle meydan okuyor.
Önce Allah’a sonra Milletine güvenip eğer Sayın Cumhurbaşkanı yukarıda saydıklarımı gerçekleştirirse, o zaman tüm dünya da devreler atar.
İnanırsak işte o zaman Amerikan ve Siyonistler hükümranlıklarını kaybederler. İşte o zaman Müslüman Milletler hürriyetlerine kavuşur, o zaman gerçek Arap baharı yaşanır. İşte o zaman tüm dünyada ihtilal olur.
Bugün adı ve sanı ne olursa olsun Konsolos köpeği, kukla terör örgütlerinin bir günde kendilerini lav ettiklerini göreceğiz.
Dünyayı Siyonist ağababaları ve onların yardakçı devlet uşakları değil, Milletin temsilcileri yönetir.
Sömürü düzeni yerine Adil bir düzen kurulur.
Adalet güçlülerin değil mazlumların yanında yer alır. Kan ve gözyaşı biter, silah tüccarları yerin dibine girer.
Dünya işte o zaman 5’ten büyük olur.
Ne diyor İngiliz Komutan Hamilton: "Çanakkale Geçilmez! Çünkü Türklerin atacak barutu bile yoktu. Biz orada gökten inen güçleri gördük."
UNUTMAYIN…
Peygamberimiz tebliğinde ve insanları hakka davetinde o derece metanet, sebat ve cesaret gösteriyordu ki, büyük devletler, büyük dinler, kavim ve kabilesi ve hatta amcası ona şiddetli düşmanlık ettikleri halde, zerre kadar bir tereddüt eseri, bir telaş, bir korkaklık göstermiyor; tek başına bütün dünyaya meydan okuyor, İslamiyet’i anlatmaya devam ediyordu. Bu sebat ve azmin sonunda nihayet İslamiyet’i dünyaya hâkim kıldı.
Var mı başka söze gerek.
Allah’a Emanet olun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.