1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. Çocuk Bayramında Ölüm Oyunu Oynayan Yavrularımız
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

Çocuk Bayramında Ölüm Oyunu Oynayan Yavrularımız

A+A-

Malumunuzdur efendim! Yarın okullarımızda 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlanacak. Tüm çocuklarımıza rabbim bundan sonraki yaşamlarında huzur afiyet ve emniyetli günler nasip eylesin.
Gönül isterdi ki bu temenniyi tüm dünya çocukları için sarf edebilelim. Ama durum o kadar vahim ki Yaşam çizgisinin sınırında yaşayan milyonlarca minik yürekli yavrular aklımızdan çıkmıyor.

Bir dakika sonrasından emin olamamak nasıl bir duygudur bilir misiniz?
Az sonra kahpe bir kurşunun gelerek acımasızca canları bedenlerinden koparacak olması hissiyle bir ucu belirsiz bir yaşam sürmenin dayanılmaz acısı nedir bilir misiniz?
Bugün rabbime binlerce hamd-ü senalar olsun ki Türkiye’mizde tüm minik yürekler evlerinde savaş ve afetten emin bir hayat sürebilmektedirler. Gelecekleri için güzel planlar yapmakta ve hoş hayaller kurabilmektedirler. Bunu bizlere bahşeden yüce rabbimize ne kadar hamd etsek azdır.
Dünyanın acımasız yüzünü sadece televizyonlardan izleyen minik yavrularımız, inşallah gerçeğiyle ilelebet karşılaşmasınlar. Düşman saldırılarına maruz kalmasınlar.
Bunlar kendi ülkemizle alakalı olumlu dua ve niyazlarımızdı. Bir de etrafımızda yaşanan onlarca ülkede ki Müslümanlara ve hassaten çocuklara yapılan acımasız ve kalleşçe saldırıların temelinde gözü doymak bilmeyen emperyalistlerin hırsı yatıyor. Bugün orada yaşanan onca zulümden kendimizi gayrı tutamayız. Yaşanan tüm gerçekler karşısında suskun kalmak Müslüman olarak bizlere yakışmaz. 1990’lı yılların başlarında yaşanan ve gücümüz yettiğince destek sağlanan Bosna Hersek savaşında olduğu gibi bir ümmet bilinciyle bugünde Suriyeli kardeşlerimizin yardımına koşmak farzdır. Bu sebeple birkaç kendini bilmez Suriyelinin densiz davranışlarına bakarak tümünün dışlanması gibi bir saçmalığı dinimiz kabul etmiyor. Ne olursa olsun zorda olanın yardımına koşmak gibi ulvi bir gaye hedefleyen dinimizin kuralları çerçevesinde gücümüz yettiğince çaba göstereceğiz. DAEŞ gibi sözde dini temsil eden aslında emperyalistlerin maşası örgütler karşısında da dik durmayı bileceğiz. Suriye’nin başında legal olduğunu sanan zavallı Esed’inde karşısında dik durmayı bileceğiz. Mısır’da halkın oylarıyla seçilen Mursi’ye karşı ahlaksız saldırılarla devlet yönetimini ele geçiren ve sığ aklınca kendini legalize ettiğin sanan Sinsi Sisi’nin de karşısında dik durmayı bileceğiz.
Sonuç itibariyle dünyada Müslümanların yaşadığı tüm ortamlarda yaşanan tüm acımasız savaşlardan en çok etkilenen minik yavrularımızın geleceği için Hakkı tesis edecek yeni bir dünya düzeni kurulmalıdır. Güçlerinin farkında olmayan İslam ümmetinin ciddi bir silkinişle uykudan uyanması, gerçekleri görmesi, aralarına yerleştirilen hainlerden ivedilikle arınması ve gayrimüslim odakların bundan sonra ki oyun ve tuzaklarına gelmemesi gerekiyor. Eğer kendilerini idare edenlerin böyle hataları varsa, onlara da göz açtırmamaları ve İslam toprağına göz koyan hainlerin geldikleri gibi gitmeyeceklerini geldikleri yerde geberip gideceklerini tüm dünyaya göstermeliyiz.
Bugün batı âleminde minik yavrular nasıl huzur içinde okullarına gidip gelebiliyorlarsa, geleceklerinden emin bir hayat yaşayabiliyorlarsa, İslam ümmetinin evlatları da huzur içinde yaşayacaklar ve kendilerinden emin bir şekilde gelecek hedeflerine dimdik ilerleyecekler.
Bunu çok gören batasıca batının uşakları ve idarecileri de okun ucunun kendilerine yöneldiği gerçeğinden uzak kalamayacaklarını eninde sonunda daha iyi anlayacaklardır. Belki bugün kısmen anladılar ama daha iyi anlayacakları daha ketum günlerin bir gün kapılarını çalacağını da öğreneceklerdir. Şunu çok iyi öğrensinler. Bizim ülkemiz uzun yıllardır terör belasıyla içiçe yaşıyor. Çocukluğumda yaşanan terör olayları bugünde devam ediyor. İslam ülkelerine terör belasını musallat etmek için özel programlar ve destekler sağladığınızı Türkiye’de yaşayan milletler çok net öğrendiler. Ne kadar kaşırsanız kaşıyın. Geçmişte kullandığınız iç hainlerin hepsi deşifre oldular. Parayla mı, makamla mı, şöhretle mi artık neyle kandırıyorsanız kandırın, vatan evlatları gerçek değerlerinin bu milletin varlığı ve bölünmez bütünlüğü olduğunu çok iyi öğrendiler. Yıllardır gizli kapaklı destek olduğunuz ve olmaya devam ettiğiniz, PKK denen virüsten arınan ülkemiz sizinle de dürüstlük çerçevesinde görüşmelerini sürdürecek. Eğer bildik kalleş oyunlarınıza devam edecekseniz, bizde ona göre önlemimizi almayı biliriz.
Bu millet AK Parti hükümetiyle yakaladığı pozitif ivme karşısında elleri ayakları birbirine dolanan sözde dostçukları (!) çok iyi öğrendi. Sizin için en önemli şeyin kendi içinizde barış, dışınızda da İslam ülkelerinde yaşayan insanların huzursuzluğundan beslendiğiniz gerçeğini çok iyi öğrendik. İslam milleti uyanıyor. Eskiden birkaç dandik propaganda ile avuttuğunuz bu vatan evlatları sizin haince şifrelerinizi kırdı. Hani bu aralar bol kapı aşındıran Angela Merkel Hanımefendinin de samimiyetinin olmadığını çok iyi biliyoruz. Ne için gelip gittiğini çok iyi biliyoruz. Çırpındıkça çırpınıyor. Kibir abidesi Sarkozy’inde ne mal olduğunu biliyoruz. Kısaca hepinizi iyi tanıdık. Şu içimizde bünyeye musallat olan metastaz urdan bir temizlenelim. Ardından bambaşka bir Türkiye ile yüzleşeceksiniz.
 

Bu yazı toplam 450 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.