1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. CUMHURBAŞKANIM BU HÜKÜMETLE YOLA DEVAM EDERSE, HERKES BAŞKAN OLABİLİR.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

CUMHURBAŞKANIM BU HÜKÜMETLE YOLA DEVAM EDERSE, HERKES BAŞKAN OLABİLİR.

A+A-

Demokrasinin içinde kalmak şartıyla Erdoğan’ı seversin sevmezsin, beğenmeyebilirsin, her konumda eleştirebilirsin ancak şarlatanlık yapma, küfretme, haddini aşma, terbiyesizleşme hakkını hiçbir güç veremez sana.

Bu Rabbimin akıl ve fikir verdiği her kul için geçerlidir.

Öyle bir dönemden geçiyoruz ki, kim memleket sevdalısı, kim satılmış belli değil. Kim mert kim namert belli değil. Kim dost kim düşman anlamana imkan yok. Etrafımız kurtlar sofrası. İçimizde yıllarca devletin vergileriyle beslediğimiz zehirli yılanlar var.

İçerdeki alçaklar kafasını kuma gömmüş uygun zamanı bekliyor. Dışardaki hayvandan daha aşağılık olan sözde aydın ve demokrat  mahlukatlar, Türkiye için çıkış yolunun iç savaş veya Erdoğan’ın öldürülmesi gerektiğini milyonların önünde dillendiriyor.

Nerede bu AVRUPALI KIÇI KIRIKLARIN SAVCILARI, HAKİMLERİ?

Bu mu demokrasi? Bu mu bir başka devletin içişlerine müdahale etmeme..

Adamlar resmen tetikçi.. Şarlatan.. Hayvandan daha aşağılık..

CHP vatandaşı sokağa davet etmişti ya, tam da istedikleri türden destek. Anında bu imansızlar harekete geçti.  Diyorlar ki, iç savaş çıkartın, beceremiyorsanız Erdoğan’ı öldürün. Önce Amerikalı Soros denilen mahlukat şimdide bir Fransız.

İşi gücü bıraktılar, bu soysuzların bulunduğu onlarca ülkede Türkiye karşıtı yayınlar yapılıyor, Fetöcüsü, kaçak yardakçı gazetecisi, PKK’lısı da onlara destek veriyor...

Allah sizin en kısa sürede defterinizi dürsün inşallah.

İçimizde milletin kararını hazmedemeyen, yıllardır bu milletin vergileriyle mecliste yan gelip yatan, soğuk sudan sıcak suya elini bulaştırmayan, her hayırlı hizmeti baltalamaya gayret sarf eden zihniyet  referandum dan bile yediği şamarın kendileri için bir şans olduğunu anlayamayacak kadar gözleri kör olmuş, kafalarını duvara toslamışlardır.

SİZLER NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPSİNİZ, SİZİN DEMOKRASİ ANLAYIŞINIZ BU MU?

Bu millet size zaten iktidar yüzü göstermiyor, şamar oğlanına döndünüz. Yeni sistemde Allah İÇİN HAYIRLI BİR ADAY GÖSTEREBİLİRSENİZ, bu millet size hiç olmazsa bir şans tanır. Bunu anlayamayacak kadar kör ve sağır mısınız?

Derdiniz Milletin değerleriyse zaten şamar yemeğe devan edeceksiniz, göstereceğiniz aday, faşist aydın geçinen, başörtü düşmanı, Allah’ın nizamına saygı duymayan, gelenek görenek nedir bilmeyen birilerini bu milletin huzuruna çıkarırsanız, 50 yıl daha yerinizde saymaya devam edersiniz, bırakın sizi sizin çocuklarınız, çocuklarınızın evlatları da  CHP’li birini yönetirken göremez.

Bu böyle biline..

Sayın Cumhurbaşkanımız büyük tevazu gösteriyor, ekonomimiz iyiymiş, bakanlar başarılıymış, kabine değişikliği Başbakanımızın kararıymış.

Yüzde 51.4 bu hükümetin başarısıysa, eyvallah..

Siz Devlet Büyüklerimiz, yüzdeyi ve bu hükümeti başarılı buluyorsa yandı keten helva.

Dökülmeyen tek bir Bakanlık yok. Tamamı değiştirilmelidir diyoruz.. Zaman her şeyin ilacı..

Eğer Sayın Cumhurbaşkanım bu hükümete ve bakanlarına güvenir yola bunlarla devam ederse, Rabbim hayırlı ömürler versin, 2019 da ki ilk Partili Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu Millet her ne kadar kendisini sevse de, saysa da, ardında dursa da kendisini evine istirahata gönderir.

Ahan da buraya yazıyorum, Rabbim ömür verirse görürüz.

Son sözüm de tüm parti ve seçmenlerine.. Artık partili veyahut partisiz, solcu ya da sağcı, Milli Görüşçü veya Milliyetçi, her adayın seçilme imkanı bu yeni sistemde vardır. Yeter ki, aday adayın hası olsun. Bilmem anlatabildim mi?

 

 

Bu yazı toplam 583 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.