1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Deva Konya’dan Türk-İş’e ziyaret
Deva Konya’dan Türk-İş’e ziyaret

Deva Konya’dan Türk-İş’e ziyaret

Türk-İş Konya İl Temsilcisi Abdülkadir Tamak’ı ziyaret eden Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca ve yönetim kurulu üyeleri emek mücadelesinde sendikaların yanlarında olacakları mesajını verdi.

A+A-

Ziyarette konuşan Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca sendikaların emek mücadelesinde yanlarında olacaklarını belirterek, “Deva Partisi Konya il başkanlığı olarak belli bir süre ilimiz ve ilçelerimizde siyasi teşkilatlanmaya yoğunlaştık. Partimiz Deva Partisi Genel Başkanımız Ali Babacan ekonomi başta olmak üzere ülkemizdeki sorunlara yönelik çözüm önerilerimizi gündeme taşıyarak, hükümete yanlışlarını düzeltmesi konusunda çağrıda bulunuyor. STK’larla birlikte çalışmalar yapmak ve sorunlarını dinlemek amacıyla ziyaretlerde bulunuyoruz. Türk-İş Konya temsilciliğine bağlı sendikaların sorunları dinlemek ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini almak için buradayız. Deva Partisi olarak iktidara geldiğimiz takdirde, hangi alanda ve sektörde olursa olsun uygulayacağımız politikalarımız hazırdır. Tarımda köyden kente göç edilmesi değil de, kentten köye göçü özendirip, tarımın sorunlarını çözüp, geliştirilmesi amacındayız. Ülkemiz gelinen noktada iyi yönetilmediği gibi, kirli ilişkilerle tıkanıyor. Muhalefet partilerinden birisi olarak memleketin sorunlarının çözümü adına sizlerin bilgisini almak üzere ziyaretinize geldik. Deva Partisi olarak parlamenter sisteme geçilmesini savunuyoruz. Ülkemizin sorunlarının çözümü bizim için öncelikli olacak. Çalışma hayatında çalışanları temsil eden sendikaların sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Artık Ülkemizin Sorunları ve çözümü konuşulmalıdır

Türk-İş Konya il Temsilci ve Tarım-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Abdülkadir Tamak Deva Partisinin ziyaretinden memnun olduklarını kaydederek, “İlimizde Türk-İş’e bağlı 16 sendikamızın şubesi vardır. Şubelerimize Karaman, Aksaray ve Niğde illerini de kapsıyor. Maalesef bütün alanlarda olduğu gibi, sendikal mücadelede de sıkıntılar yaşıyoruz.  STK’ların yöneticileri hiçbir sorunu konuşmuyor. Sorunların çözümü noktasında da fikir beyan etmiyorlar. Artık memleketimizin sorunları ve sorunlarının konuşulmasının zamanının geldiğini düşünüyorum.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.