1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Diltaş Üniversitesi geliyor
Diltaş Üniversitesi geliyor

Diltaş Üniversitesi geliyor

Diltaş Eğitim Kurumları Genel Müdürü İ. Safa Ketenci, 37 yılda büyük başarılara imza attıklarını belirterek, Diltaş Üniversitesi ile eğitim sektörüne yön vereceklerini söyledi

A+A-

Ö. Faruk KARABULUT

Konya’nın en önemli eğitim kurumlarından biri olan Diltaş, 37 yılı geride bıraktı. 38 yılın başlaması dolasıyla bir mesaj yayımlayan Diltaş Eğitim Kurumları Genel Müdürü İ. Safa Ketenci, 37 yılı büyük başarılarla tamamlamanın mutluluğunu yaşadklarını söyledi.

Ketenci, “37 yıl geride kalırken Diltaş Eğitim Kurumlarının sürdürülebilir ve güvenilir bir kurum olmasında hiç şüphesiz kurumsal yapısı, kültürü, etik değerleri, aidiyeti yüksek ve yetkin öğretim kadrosu büyük bir yere sahiptir. Kuruluşumuzdan bu zamana kadar Diltaş’a emek vermiş tüm Diltaşlılara şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.”dedi.

DİLTAŞ ÜNİVERSİTESİ YOLDA

“Bugün Türkiye Cumhuriyeti’miz 100. yıl hedeflerine doğru koşar adım ilerliyor.” diyen Safa Ketenci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler de bir yandan mevcut faaliyetlerimizin her unsurunda “mükemmel hizmet”i sağlamak adına çalışırken diğer yandan 2017 yılı Temmuz ayında Konya Real Bölgesi’nde dördüncü okulumuzun inşaatına başlayacağız. Ayrıca fizibilite çalışmaları tamamlanmış ve Anayasa’mızın ilgili maddesi değiştiği takdirde iki yıl içerisinde faaliyete geçecek olan Diltaş Üniversitemizle büyümeye ve eğitim sektörüne yön vermeye devam edeceğiz. Bu süreçte köklü geçmişimize bağlı kalarak tüm toplumu koşulsuz bir sevgiyle kucaklayıp doğruluk, güven, istikrar, disiplin, azim ve fedakarlık ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz.”

AYDINLAR YÜZLER YETİŞTİRİYORUZ

Ketenci, “Diltaş hayatı toz pembe gösteren değil, eğitim ve öğretim odaklı, doğruları ve gerçekleri açıkça söyleyen bir kurum olmuştur. Toplumda bu şekilde takdir görmüştür. Başarıyı her öğrencisinde hedefleyen, bu yüzden temelden aldığı öğrencilerini en iyi şekilde yetiştiren, diğer tüm kurumlara saygısı olan ama rekabeti sadece kendisiyle yapan, Konya’da başarı denince akla ilk gelen ve Türk eğitim camiasının yüz akı olan Diltaş Eğitim Kurumları; aklın ve gücün birliği ile, tecrübenin ve olgunluğun desteğiyle milli ve manevi değerlerine bağlı, Konya’mıza, Türkiye’mize ve tüm insanlığa faydalı, üstün başarılara sahip olan Cumhuriyet’in aydınlık yüzlerini yetiştirmeye devam edecektir.”ifadelerini kullandı.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.