Ufuk Kendirci

Ufuk Kendirci

Yazarın Tüm Yazıları >

Diriliş!

A+A-

Taraftar olmayan stadyum gerçekten çok tatsızdı. Ancak olayın bol olduğu bir müsabaka izledik. Konyaspor için hayati olan 90 dakikada basketbol tabiriyle her top el yaktı. 

Bülent Hoca maça iyi hazırlanmış. Takım ilk yarıdaki tüm aksiyonlarını Rodrigues ve Hasan Ali'nin kanadından yakaladı. Rodrigues defansa yardıma gelmeyince, Levan ve Skubic rahat pozisyon yakaladı. 16. Dakikada Ömer Ali'nin kafa golünü ben tribünden gol diye görmüştüm. Kamera açılarından sonra yanıldığımı kabul ettim. Topun iz düşümü içeride değil. 

Ne olursa olsun Konyaspor inanmıştı ve o golü atacaktı.Levan'ın ortasında Jailson Bajic'in önüne güzel bir asist yaptı. Son haftaların en formsuzu Riyad Bajic nefis bir şutla takımına 3 puanı kazandırdı. İlk yarıda kaleye 1 tane bile şut atamayan Fenerbahçe ikinci yarıda 2-3 pozisyon yakalasa da ayakta kalmaya pek halleri yoktu. 

Fenerbahçe topla bu kadar oynarken Bülent Korkmaz orta sahayı kalabalıklaştırmadı. Hamle yapmadığı gibi hoca sarı kartlı Skubic ve Ömer'i oyundan almayınca peşi sıra kızardılar. Konyaspor maçı kazanmayı ne kadar çok istese de bir o kadar hata yaptı.

Sonuç olarak hayati 3 puan aldı yeşil beyazlılar. Gol attıktan sonra takım oyunu öyle veya böyle korudu. Bakalım bundan sonra ligler ertelenecek mi yoksa TV lerde mi yayınlanacak kısa zamanda göreceğiz. 

Bu yazı toplam 2423 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar