1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. Dış Merkezli İç İhanet Şebekelerine Dikkat Edin!
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

Dış Merkezli İç İhanet Şebekelerine Dikkat Edin!

A+A-

Birinci Dünya Savaşı sonunda imzalanan Mondros Mütarekesi ve Sevr Antlaşmasıyla Türkiye’miz tamamen elimizden alınıyor ve aslında milletçe vatanımızda hür olarak yaşama hakkımıza son veriliyordu. Yüzyıllardır üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu topraklar düşmanlara veriliyor, bizim de bunu kabul etmemiz isteniyordu. O günlerin karanlıklarından günümüzün aydınlığına gidecek yolda attığımız her adım dünyayı dilediği gibi oynatabilme gücünü kendinde gören emperyalist zihniyet ürünü yapılanmaların ama legal devlet adı altında ama illegal terörü kullanarak güzel ülkemiz üzerinde çevirdikleri filmleri öğrendik. Gelinen noktada 30 Ağustos’u yıllardır Zafer bayramı olarak kutlamaktayız. Ama aslında ülkemiz adına en büyük zafer bayramı kutlaması 15 Temmuz tarihinde olmalıdır.
Okuya okuya dinleye dinleye belki iyice sıkıldınız ama o gün ülkemiz üzerine kara bulut gibi çöken ve bir kısmı da içimizden çıkan bozuk mahsul kalıntıları onun bunun köpekleri tarafından ülkemiz üzerinde tarihin en büyük felaketi yaşanacaktı. Bu milletin yüzyıllardır esaret karşısında ki dik duruşunun kupkuru bir fantezi olmadığı ve bu milletin vatanı için gerekirse canını ortaya koyacağını tüm dünyaya net olarak gösterdik. Bu milletin vatanı uğruna yağmur gibi yağan mermi sağanağına yürüyecek kadar gözü kara iman sahibi olduğunu hep birlikte dünyaya gösterdik. Buna rağmen kendi çirkin hedeflerinde yürümeye devam etmek isteyen ABD gibi ikiyüzlü devletlerin peynir ekmek gibi yiyip tükettiği Arap ülkeleri gibi Türkiye’ninde çözülüvereceğini zannetmesi belki de tarihinde en önemli bir yanılgı olarak yerini koruyacaktır. Şu anda bu güçlü gibi görünen ama gücü sadece maddiyatla sınırlı olup, manen çöküntü içinde olan ABD uru, tüm yaptıklarıyla kendi sonunu hazırlamaktadır.
Aziz vatan evlatlarımıza buradan seslenmek istiyorum. Hangi ırktan, hangi mezhepten olursanız olun hepimiz kardeşiz. Bizi büyük yapan güç işte bu kardeşlik duygusunun yüreklere oturmuş halidir. Bugüne kadar nasıl üzerimizde oynanmak isteyen oyunlara karşı dimdik ayakta durabildiysek bundan sonrada bu ülkede yaşayan tüm onurlu vatan evlatlarının müşrik ve münafıklara karşı dik kalması bekamızın en büyük sebebidir. Bu büyük güç, varlığını bu samimiyete borçludur. En küçük bir kaçıntı yakalamak için etrafımızda çırpınan düşman ordularının tüm oyunlarını ortaya çıkaran işte kalpte ki imana münhasır gerçek kimliğimizin ortaya çıkmasıdır.
İşte bu milli birlik ve bütünlük aşkımızı sekteye uğratmak isteyen emperyalist adlandırdığımız bu kan emici vampirlerin merkezi ABD ve şubecikleri olan bazı Avrupa ülkelerini yaşadığımız son darbe girişiminde ki tavırları ortaya bir takım gerçekleri sürmüştür. Bu gerçekleri bundan sonra asla göz ardı edemeyiz. Onlarla sınırsız ve güvenilir ilişkilere dayalı projelerde yer alamayız. Bu sebeple milletçe dostu düşmanı iyi tanımak ve önlem almak durumundayız.

Düşmanımızı artık daha iyi tanıyoruz. İçimize sızmış, bu vatanın ekmeğini yiyen, suyunu içen ve bizden gibi görünen vatan haini şerefsizlerin varlığı da su götürmez bir gerçektir.
Son gelişmeler sonrasında; ülkemizin bekasına büyük zarar veren bu iç hainlerin temizlik süreci başlamıştır. Ama bu pisliğin kısa vadede temizlenemeyeceği de bir realitedir. İşte milletçe bu aşamada birbirimize tutkunluğumuzu göstermek zorundayız. Irk faktörüne zerre kadar takılmadan hedefe kilitlenmeli ve dışımızda bekleyen ağzı salyalı aç kurtlara haddini milletçe bildirmeliyiz. Bu vatan için herkesin canını göz kırpmadan vereceğini göstermek zorundayız. Unutmamalıyız! Bu süreç içerisinde bizleri elbette zor günler bekleyecektir. Kapanmakta olan yaramızı kaşıyarak çıbanı ortaya çıkarma uğruna çaba sarf eden iç ve dış mihrakların bundan sonra ki leveli yükseltilmiş tehditlerini bertaraf etmede hepimize görevler düşmektedir.
Kendi elleriyle besleyip büyüttükleri ve içimize saldıkları DAEŞ, PYD, YPJ, PKK… gibi ihanet şebekelerinin özünde şeytani bir amaç yattığını tüm milletimize en açık şekliyle anlatmalıyız. Yaratılan bu terörist grupların bir kısmını sözde masum bir Kürt Devleti kurmak ya da bir İslam Devleti inşa etmek gibi uydurma vaatlerle vitrin süsleyerek asıl varmak istedikleri çirkin ve iğrenç çabalarının temelinde İslam dünyasının bitirilmek istendiği gerçeği ortadadır.

Hani bu HDP dedikleri PKK’nın meşru uzantısı gibi görünen ama aslında ihanet şebekesinin bir parçası olan zevat, yarayı daha da çok kaşıyarak sistemi kilitleme çabası içerisinde olacaklardır. Özellikle Amerika ve Avrupa’nın salyalı devletlerinin maddi ve manevi destekleriyle son kozlarını oynamaya çabalayacaklar. İşte bu iğrenç ittifak karşısında herkes safını net belirlemelidir. Bu saf dışında kalanlar FETÖ terör örgütüyle eş zamanlı olarak temizlenecektir. Özellikle bu FETÖ terör örgütüyle birlikte hareket ederek masum insanların canına kasteden gözü dönmüş terör elebaşlarının gerçek amaçları ortaya çıkmıştır. Oluşmuş bu iğrenç yapı karşısında yapıcı çözüm üretmeye çalışanlar aklını başına almalıdır. Özellikle de Kemal Kılıçdaroğlu oy uğruna sokulduğu AK Parti yakınlaşmasında ki samimiyet düzeyinin aslında bir şovdan ibaret olduğunu bilmediğimizi sanmasın. Mecliste şebekeleşen PKK şubesini elinin tersiyle itmeyi öğrenmelidir. Bunu yapmadığı takdirde kendilerinin de ne amaca hizmet ettikleri fazla değil kısa zaman içerisinde ortaya çıkacaktır.
Haa! birde hatırlatmamız olsun. HDP Eş başkanı Figen Yüksekdağ’ın boynunda ki hac simgeli kolyeyi asla unutmayın. İşte bu noktadan da hareket ettiğinizde Ermeni ayağı ortaya çıkacak.
 

Bu yazı toplam 382 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.