1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. DOST VE DÜŞMANLARIMIZ ARTIK BELİRGİN!
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

DOST VE DÜŞMANLARIMIZ ARTIK BELİRGİN!

A+A-

Her yerde hainler var. Her ülkenin uğraştığı mafyalaşmış devasa güçleriyle gözleri korkutan ihanet şebekeleri var. Bunlar kanun nizam tanımadıkları için tüm insanlık için tehdit oldukları bir realite… 
Ama bizim ülkemiz kadar iç ve dış terör şebekelerince kuşatma altına alınmış bir devlet var mıdır? Diye sorsam inanın bu sorunun yanıtı yok. Ne hikmetse hain piyasasının başını mazlum halkın başına yıllardır bela olmuş iç ve dış terör örgütleri çekiyor. 
Bu örgütlerin hemen hepsinin can suyu bize dost görünen ama şeytanlıkta sınır tanımayan sözde süper güç dediğimiz Amerika ve uygar diye bildiğimiz Avrupa’nın ön sıralarında koşan ve uygar olarak tanımladığımız yüzü gülen ama düşmanlıkta sınır tanımayan devlet bozuntuları tarafından karşılanıyor.
O kadar kirli bir savaşla saldırıyorlar ki bizim başımızı kaldırmamıza fırsat tanımadan yeni bir dalavere ile bizi kontrolleri altına almanın hesabını yapıyorlar. Bunun adına Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Danimarka diyebilirsiniz.
Görünüşte bunların hepsi uygar ülke bilinir. Ama onların uygarlıkları kendi maslahatları olduğu sürece geçerlidir. Diğerlerinin özgürlüğünden kendilerine esaret çıkaracak kadar şeytani bir algının kontrolünde seyreden bu devlet topluluklarının dünya yüzeyinde yaşanan ve kendilerine dokunmayan her zulümden, savaştan, katliamdan kendilerine pay çıkardıkları bir sahte cenneti temsil ediyorlar.
Üzerinde oturdukları minderin altında vahşet, katliam, kan ve gözyaşı var. 
İşte böylesi bir dünyanın ebediyen yürümeyeceği ve günü geldiğinde mazlumlarında hakkını kazanmak için kıyama geçeceği bir uyanış vesilesi beklenir. Bugün bu uyanışa vesile olabilecek bölgesel tek gücün Türkiye olmasının tüm okların üzerimize yönelmesinde ana etken olduğunu biliyoruz.
PKK illetinin arkasında Amerika ve batının olduğunu bilmiyor muyuz?
DAEŞ belasının kurulmasında ve bölgemizin başına bela edilmesinde baş aktörün Amerika olduğunu anlamayacak kadar saf mıyız?
PYD, YPG gibi Allah’ın belası örgütlerin aynı planın bir parçası olduğu ve PKK olarak yıllardır mazlum insanların kanını akıtan lanet olası oluşumların Suriye’de Amerika tarafından nasıl desteklendiğini görmüyor muyuz?
Büyük şeytan tarafından kurgulanan tüm oyunların ortaya çıkması bir bakıma iyi de oldu. En azından bizimle müttefik oldukları saçmalığıyla avutulduğumuz terörün hamisi olan batı olduğunu ve düşmanca yaklaşımlarla bizi yurdumuzdan, vatanımızdan, canımızdan etmek için çabaladıklarına zahiren şahit olduk. 
Hedeflerine ulaşmada gözlerini kararttıkları ve içimizden besledikleri bazı oluşumlara maddi destek pompaladıklarını biliyoruz.
Terör leşlerinin yanlarında bulunan tüm silahların Amerika ve Avrupa menşeli olduklarını da biliyoruz. Acımasız DAEŞ terör örgütüyle kolay lokma gördükleri Arap ülkelerini diledikleri gibi dizayn edebilen Amerika, Hiroşima’da ki katliamı yapan alçak ülke olarak güncelliğini sürdürüyor. O zaman üstesinden gelemediği Japon halkını yıkamayacağını anlayan zalim Amerika, dünyanın en acımasız toplu katliamını gerçekleştirdiği atom bombası çıkışıyla aklı sıra dünyaya bir nevi gözdağı vereceğini sanmıştı. 
Ama o günden bu yana ekonomik anlamda belki iyi noktada olsa da dünyanın gözünde zulümle düştüğü yolda yapayalnız kaldığını geçtiğimiz aylarda ki Kudüs’ün İsrail’e başkent olarak tanınması kararına mertçe ret yanıtı veren ülkelerin çokluğu karşısında hayatının şokunu yaşattık. 
Artık ben yaptım oldu mantığının prim yapmadığını gösterdik. Her ne kadar inat etse de o inadı kırılacak.
Bugüne kadar dünyada yaşanan tüm zulümlerin temelinde olmasının ceremesini çekmeye başlayacak.
Avrupa’nın da asla dost olmayacağını ve onlarla ortak ittifak yoluna düşmenin sakıncalarını buradan yazmaya ihtiyaç duymuyorum. 
Almanya’nın PKK ve FETÖ destekçisi oluşumlar olduğunu bile bile terörü beslediğini ve ülkemizin siyaseten, ekonomik anlamda çökertilmesinde ne gibi aşağılık bir yapıya dönüşebileceklerine şahit olduk.
Hollanda’nın Ermeni soykırımını tanıması, yaşayageldikleri hazımsızlığın tezahürüdür.
Belçika’nın Fehriye Erdal teröristine yıllardır kol kanat gerdiğini bilmediğimiz mi sanılıyor?
Afrika’da yaptığı katliamlara rağmen medeni dünyanın öncüsü gibi yutturulmaya çalışılan Fransa’nın özünde ki terörist yapısına rağmen bizi zalim gösterme gayretlerini bilmediğimiz mi sanılıyor?
Her yönüyle kokuşuyorlar.
Bundan böyle milletçe yolumuzu kendimiz çizeceğiz. Hem içeride hem dışarıda vatan müdafaasında güvendiğimiz tek unsur kendi dinamiklerimizdir.  
 

Bu yazı toplam 949 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.