1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. DÜNYA 5’TEN BÜYÜK, SAYIN CUMHURBAŞKANIM SAĞOLUN VAROLUN.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

DÜNYA 5’TEN BÜYÜK, SAYIN CUMHURBAŞKANIM SAĞOLUN VAROLUN.

A+A-

Düşüncem, görüşüm bellidir. İstikametim Rahmetli Erbakan Hocamın yoludur. Milli Görüşçüyüm. Bugün deseler ki, yüz bin imza için desteğin lazım. Koşarak gider imzamı verir ve noter masrafını da cebimden öderim.
Bir de bazı basın yayın organları var, Temel Karamollaoğlu ve Saadet Partisi’ni HDP ile aynı DİLİ KULLANDIĞINI kamuoyuna empoze ederek terörist ve ABD ağzıyla aynı safta göstermeye çalışıyorlar. Bakın bu hainliktir. Saadet Partisi lideri Kahraman ordumuzun başarılı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz etmiştir. ABD ve İsrail’in hain ülke olduklarını bunlarla müttefiklik yapılmaması gerektiğini yıllardır dile getirmekte, bu Afrin harekatının da baş müsebbibinin bu ülkeler olduğunu belirtip, hükümeti bu iki ülkeye karşı adım atması için bir kez daha uyarmıştır. Bu zaten hepimizin ortak düşüncesi değil midir. Aynı şeyleri tekrar yazmaya başladığım günden beri siz değerli okuyucularla paylaşıyorum.
Bu vicdanımın sesi. Diğer yandan da Görevim Vatandaşı bilgilendirmek, doğruları yazmak ise, asla görüşümü bu işe karıştırmam. 
Ne vicdanımı kaybettim ne de aklımı. Çok seslilik olmasa herkes kendini bu ülkede Kral zanneder.
Eğer Ağamsın, Paşamsın, Halkın adamısın, Yiğitsin, sınlı sinli cümleleri çoğaltır, başkaca bir zahmetin altına girmezsen, bu ülkeye iyilik değil, hainlik yapmış olursun.
Herkes fani. Bu ülkede hayat devam ettiği sürece Milli ve manevi değerleri güçlü, dürüst, ahlaklı, ehil siyasetçi ve bürokratlara ihtiyaç vardır.
Her görüşten kim olursa olsun tüm insanları dinler, ilginç bulduğum yazıları okur, en aşırı uç bile olsa içinden doğru var ise onları alırım.
Asla solcu, kapitalist, ırkçı, İslam düşmanı olan zihniyeti övmem. Onlarla işim hiçbir zaman olmaz.
Bu Memleketin en büyük sorunu, her kesimi tek tip görmek isteyen koltuk zavallısı, menfaatçi, yağcı, insanlardır. Demokratım deyip, baskıcı, tek beyinli insan yetişmesini benimseyenlerdir. 
İster sol ister sağ, ister aşırı uç. Fark etmez.
22 Kasım 2017 tarihli Cesaretin olmadığı yerde esaret olur Sayın Cumhurbaşkanım başlıklı yazımda, Zaman cesaret ve cesur olma, oyunu bozma zamanı. Hadlerini bilmeyenlere hadlerini bildirme zamanı.
Sayın Cumhurbaşkanım. Eğer bugün adım atmazsanız ne zaman atacaksınız? Demiştik.
Rabbime şükürler olsun, terör inleri şimdi bir bir yok edildi.
Dünyanın 5’ten büyük olduğunu hamdolsun, kahramanlarımız Başta Sayın Cumhurbaşkanı, Kahraman Ordumuz ve ÖSO herkese ispatladı.
Her zaman ki gibi ilk ağlayan HDP oldu. Türk Askeri Kürtlere savaş açmışmış.
Be Allah’tan korkmaz, Kuldan utanmazlar, en az 40 bin Türkü, kürdü, Askeri sivili, kadını, kundağındaki bebeği katleden, mezra basıp Kürt kimlikli Vatandaşların evlerini yakıp yıkan sizin paçavralarla her sefer gösteri yaptığınız katil Abdullah Öcalan ile bu TERÖRİST KALINTILARI değil midir?
Kürtlere savaş açan bugün liderimiz dediğiniz mahluk ile onların uzantısı Kandildeki aşağılıklar değil midir? Dünya’da nerde bir mazlum ölse yüzde 90’ı bu ABD haydut devletinin verdiği silah ve desteklediği teröristler aracılığıyla olmuyor mu? Milyonlarca kadın, erkek, kundaktaki sivil insanların katili Haydut ABD, İsrail ve onların peşinden giden haçlı zihniyetli haydutlar değil de kimdir? 
Bakın Türk topraklarına, sivil yerleşim alanlarına rastgele ABD roketleri atılıyor. Özellikle de sivil halka. Be alçaklar bunları babam mezardan atmıyor ya, ABD’nin yetiştirdiği satılmış PKK-PYD adı her neyse bu terörist bozuntuları tarafından atılıyor.
Sizler ve Sosyal Medya üzerinden adice tiwitler atan, kahraman Silahlı Kuvvetlerimize dil uzatan bu piyonlara esas duruşta duran Vatan, Bayrak, Namus, Şeref, Ezan, bilmez kimliksizler değil misiniz?
Mazlumların sığındığı ve destek bulduğu tek ülke vardır Dünya’da. 
TÜRKİYE CUMHURİYETİ. Irk, din, dil yaşlı, genç farkı gözetmeden herkese kucak açmıştır, açmaya da devam ediyor. Bu alçaklara sözüm Şanlı Türk Tarihi’ni yeniden okumaları.
En büyük terörist yuvası Münbiç’tir. İnşallah sıra en kısa sürede oraya gelmeli çünkü bu hainlerle iç içe Amerikalılar var. Onları da oradan def etme zamanı.
Rusya’yı tebrik etmek gerekiyor. Hava sahasını açması Lider Türkiye’nin güvenlik sorununun bertaraf edilmesinde gösterdiği karakterli duruş her şeyden önemlidir.
Bunda Cumhurbaşkanı’nın Rusya’ya verdiği değer ile iyi komşuluk ilişkilerinin çok büyük katkısı vardır. 
İnşallah kahrolası İsrail ile birlikte ABD’nin terörist sevicisi liderleri, FETÖ çetesi ve Pentagonu yerin dibine girecektir.
Bu Kahramanlık mücadelesi, inanın tüm Dünya’da Amerika’nın ve Siyonistlerin itibarını yerle yeksan edecektir.
Nesillerimiz adına, Türk Milleti adına şükranlarımızı sunarım Sayın Cumhurbaşkanım…

Bu yazı toplam 540 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.