1. HABERLER

  2. EDİRNE

  3. Edirne Belediyesi’nde Hizmet İçi Eğitimler Başladı
Edirne Belediyesi’nde Hizmet İçi Eğitimler Başladı

Edirne Belediyesi’nde Hizmet İçi Eğitimler Başladı

Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve İş Güvenliği Birimi, “Çalışma Yaşamında Sağlığın Geliştirilmesi” kapsamında hizmet içi eğitimlere başladı.Edirne Belediye Başkan Yardımcısı ve İş Yeri Hekimi...

A+A-

Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve İş Güvenliği Birimi, “Çalışma Yaşamında Sağlığın Geliştirilmesi” kapsamında hizmet içi eğitimlere başladı.
Edirne Belediye Başkan Yardımcısı ve İş Yeri Hekimi Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, 05.01.2016 tarih ve 2016/14 sayılı Belediye Meclis Kararı ile kabul edilen Veteriner İşleri Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve İş Güvenliği Birimi; Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Yönetmeliği’nin 6. Bölümü’nün 19. maddesi hükmüne uygun olarak “Çalışma Yaşamında Sağlığın Geliştirilmesi” Kapsamında hizmet içi eğitimlerine Zabıta Müdürlüğü personeli ile başladıklarını söyledi.
Zabıta Müdürlüğü personeline Uzm. Psikolojik Danışman Esra Selvi ile birlikte personele “Öfke Kontrolü ve Beden Dili” konulu eğitim verildiğine dikkat çeken Tanrıkulu, “Ayrıca, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ve Ulaşım Müdürlüğü personeline ‘Bağımlılık Yapan Maddelere Karşı Mücadele’ konulu eğitim semineri verildi” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.