1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Elektrikte doğru bilinen yanlışlar semineri yapıldı
Elektrikte doğru bilinen yanlışlar semineri yapıldı

Elektrikte doğru bilinen yanlışlar semineri yapıldı

Konya Elektrikçiler Esnaf Odası tarafından düzenlenen, “Elektrik Tesislerinde Doğru Bilinen Yanlışlar, Topraklama ve Ölçme" konulu eğitim semineri Almanya Biberach Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Kaşıkçı’nın sunumuyla gerçekleştirildi.

A+A-

Seminere Konya Esnaf Ve Sanatkârları Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Türkiye Elektrik Elektonik vb. Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu Eğitim Müdürü Levent Özden, MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Başer, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Ethem Konar, Tüketici Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam ile İşletme Müdürleri, MEDAŞ eski müdürlerinden Salih İşeri, Türk Telekom Konya İl Müdürü Süleyman Dündar, Müdür Yardımcısı Muzaffer Yılmaz ve teknisyenleri ile Konya Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Cemil Sungur, Doç. Dr. Bahadır Akbal ve Odamız üyesi esnaflar katıldı.

Oda Başkanı Arif Yeşildaş yaptığı selamlama konuşmada, "Mesleğimizin gelişimine katkı sağlamak üzere gelişen teknoloji ile yeni gereksinimlerin ortaya çıktığı günümüzde meslektaşlarımızın kendilerini bu gelişime daha kolay adapte edebilmeleri, uluslararası standartlarda tesisler yapmaları için oda olarak sürekli eğitim seminerleri yapıyoruz. Bugün de tesisatlarda doğru bilinip de yanlış yapılan uygulamalar hakkında kıymetli hocamız İsmail Kaşıkçı bizleri kırmayarak sunum yapmak üzere Almanya’dan buraya geldiler, kendilerine teşekkür ediyorum. Seminerimize katılan Birlik Başkanıma Üniversitelerimizin kıymetli hocalarına, MEDAŞ Müdür Yardımcımız ile işletme müdürlerimize, Türk Telekom İl Müdür, Müdür Yardımcımız ve teknisyenleri ile oda üyelerimize ve meslektaşlarımızın her birine katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Programda KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak da bir selamlama konuşması yaptı. Karabacak, "Elektrikçiler Odamızın kıymetli başkanı ve yönetimini sürekli olarak yaptığı bu tür seminerlerden dolayı tebrik ediyor, seminere katılan tüm esnaf ve sanatkarlarımız ile aramızda bulunan enerji sektörünün kurum müdürlerine teşekkür ediyorum. Seminerin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Protokol konuşmaları sonrası seminere geçildi ve Almanya Biberach Üniversitesi Öğretim görevlisi İsmail Kaşıkçı sunumunu gerçekleştirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.