1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. ERDOĞAN VE DÜNYA
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

ERDOĞAN VE DÜNYA

A+A-

Türk tarihine baktığımızda nice yiğit, nice vatan aşkıyla, millet aşkıyla yanan insanların bu necip millet içinden çıktığını, ülke için, vatan için, millet için çalıştığını görmekteyiz. Elbette bir kimseyi hepimizin sevmesi diye bir şey olamaz. Ancak yaptığı işe bakarak değerlendirmek gerekir.

Yapılan her şey doğru olmayabilir.Ancak işin iç yüzüne ve niyetine bakmamız bize fikir verecektir.Yanılmayan yüce Mevla’dır. Allah bu ülke için, bu millet için, bu bayrak için çalışanlara yardımcı olsun.

Bu necip millet bağrından çok babayiğitler çıkarmıştır. İşte TRT ‘de son dönemde izlediğimiz diziler. FİLİNTA MUSTAFA, DİRİLİŞ ERTUĞRUL VE  PAYİTAHT ABDULHAMİT  bunları anlatmaktadır. Yine yakın tarihimize baktığımızda da ister kabul ediniz, ister etmeyiniz ama  Atatürk, Menderes, Özal bunlara örnektir. Son örnek ise R. Tayyip Erdoğan.

15 Temmuz sonrasında  yaşanan olaylar sonrasında  Dünya’nın R. Tayyip Erdoğan ve Türkiye’ye bakışını ve dünya devletlerinin düşüncelerini derleyen  değerli dostum  M.Ali GÜMÜŞOK’un gönderisini, noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyorum. Katılıp katılmamak ise sizin takdirinizedir.

⭕-AMERİKA : ERDOĞANI İNDİREBİLSEYDİK MÜSLÜMANLAR KAYBEDECEK BİZ KAZANACAKTIK.PLANI ERDOĞAN VE TÜRKLER BOZDU.40 YILLIK YAPILANMA 4 SAATTE BİTTİ.

⭕-İSRAİL : BÜYÜK PROJEMİZ BOZULDU.ERDOĞANIN NE YAPTIĞINI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL ÖNCE İSRAİLE SONRA AMERİKAYA MEYDAN OKUDU.TÜRKLER KORKUTUCU.

⭕-İNGİLTERE : BÜTÜN MÜSLÜMAN ÜLKELERİN YÖNETİMİNİ DEĞİŞTİRDİK.ERDOĞAN TEK BAŞINA MEYDAN OKUYOR.PLANLARIMIZ OLMADI.TÜRKLER ÇOK CESUR.

⭕-ALMANYA : ERDOĞANLI TÜRKİYENİN BÜYÜMESİNE ENGEL OLAMIYORUZ.TÜRKLER DURDURULAMIYOR.

⭕-FRANSA : ERDOĞAN 10 YIL DAHA DEVAM EDERSE AVRUPA TÜRKİYENİN ÇOK GERİSİNDE KALACAK.

⭕-ERMENİSTAN : TÜRKLERİN BÜYÜMESİ KORKUTUCU.DÜNYAYA MEYDAN OKUYORLAR.ÖLMEKTEN KORKMAYAN TEK MİLLET.BİRİLERİ TÜRKLERİ DURDURSUN ARTIK.

⭕-ÇİN : TÜRKLER BİZİ DE YENMİŞLERDİ.ŞİMDİ ORTADOĞUYA HÜKMEDİYORLAR.ERDOĞAN ÇOK CESUR.

⭕-ÇEÇENİSTAN : TÜRKLERİ KİMSE YENEMEZ.ESİR ALAMAZ.ŞEHİT OLMAK İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞIYORLAR.AMERİKAN İŞGALCİLERİNİ BİR GECEDE YOK ETTİLER.

⭕-TÜRKMENİSTAN : TÜRKİYE DÜNYAYI YÖNETİYOR.HER ÜLKEDE SÖZ SAHİBİ ERDOĞAN DÜNYA LİDERİ OLDU.

 

⭕-AZERBEYCAN : TÜRKİYE’DEN BAŞKA LİDER ÜLKE TANIMAYIZ.ERDOĞAN NE İSTERSE YAPMAYA HAZIRIZ.

⭕-LÜBNAN : BİZ DARBECİLERDEN KAÇTIK.TÜRKLER ÖLÜM PAHASINA ÜSTLERİNE GİTTİ.BU MİLLETİN YENİLMESİ İMKANSIZ.AMERİKA İŞGALİNİ YOK ETTİLER.

⭕-KATAR : ERDOĞAN ÇOK CESUR.ÖNCE İSRAİL SONRA AMERİKAYA MEYDAN OKUDU.TÜRKİYENİN YANINDAYIZ.EKONOMİK OLARAK NE İSTERSE YAPARIZ.

⭕-SUUDİ ARABİSTAN : MÜSLÜMANLARIN DUASI ERDOĞAN VE TÜRKİYEYE KOCAMAN YÜREKLİ İNSANLAR.ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.KAHRAMAN BİR MİLLET.

⭕-RUSYA : ERDOĞAN İŞGALCİLERİN PLANLARINI BOZDU.TÜRKİYE İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK ZORUNDAYIZ.TÜRKLER ÇOK CESUR TANKA MERMİYE KARŞI ÖLÜME KOŞTULAR.TÜRK MİLLETİ KAHRAMANCA İŞGALCİLERİ YOK ETTİ.TÜRKLER VATANLARI İÇİN ÖLÜME GİDERLER.

⭕-PAKİSTAN : ERDOĞAN BİZİ YÖNETSİN 5 YILDA DÜNYAYA HÜKMEDERİZ.TÜRKLER BİR SÖZÜYLE ÖLÜME KOŞTULAR

⭕-TÜRKİYE : BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ.BÜTÜN ETAPLARINIZLA GELİN.ŞEHİT OLMAK İÇİN BEKLEYEN MİLYONLAR VAR.BAĞIMSIZLIĞIMIZ İÇİN HERKESLE SAVAŞIRIZ.ÖLÜRÜZ YİNEDE TESLİM OLMAYIZ İŞGALCİLERE.DÜNYA TİTREYECEK TÜRK DESTANI YENİDEN YAZILACAK.OSMANLININ TORUNLARI DÜNYANIN BİR DAHA HÜKMEDECEK. ALLAH BİZE YETER.          

Bu yazı toplam 613 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.