1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. EY SATILMIŞLAR; ALLAH’IN GAZABINA UĞRAYACAKSINIZ.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

EY SATILMIŞLAR; ALLAH’IN GAZABINA UĞRAYACAKSINIZ.

A+A-

Ne günlerden geçmişiz. Ne satılmış hainlerle iç içe yaşamışız, boş dağı taşı vurup vurup gelmişiz. Kahpe kancıklar arkamızdan sırıtmış.

Yarabbi ne şehitler verdik, ne babayiğitler pusuya düştü. Kahpe kurşunların, kahpe satılmışların hedefi oldular. Bir seferde onlarca canımızı kaybettik. Bir seferde 20-30 eve şehit acısı düştü.

Ey bu milletin kanından beslenen vampirler, ey fitneci, bölücü, yıkıcı fetö çeteleri, sizler Allah’ın huzuruna nasıl çıkacaksınız?

Bunca vatan evladının kahpe kurşunların önüne atmanızın bedelini Rabbim huzurunda nasıl ödeyeceksiniz?

Siz de hiç Allah korkusu yok muydu, hala şu yıkanmış, zehirli beyinleriniz direniyor ya, sizler nasıl bir mahlukatsınız?

Ey şanlı ordum, ey şanlı askerim, Allah sizden, sizi yetiştiren, Anne babalardan binlerce kez razı olsun..

Evet yine şehitler veriyoruz, yine evlere ateş düşüyor, içimiz yanıyor. Bu kez boşu boşuna değil. Bu vatan için, vatan toprağına el uzatacak hainleri bir bir yok etmek için düşüyor.

Bu fetö çetelerinin bir kısmı askerin, polisin içinden temizlendikten sonra, terörle mücadelede ordumuzun gücünü, terör yuvalarına bir bir gösteriyoruz. Çapulcular üçer beşer mundar olup gidiyor.

Paniklediler, ilk defa yok olma duygusunu tattılar.

Medet umdukları sahiplerini, bir telaş sardı. Açıklama üzerine açıklama yapıyorlar..  Türkiye’ye heyet gönderiyorlar. Be alçaklar bir gün bu namlular sizlere de dönecek bunu unutmayın.

Kahraman ordumuzu Allah utandırmasın.

Vur vur inlesin, kahpe çeteler ve onların tasmasını ellerinde tutanlar da inim inim inlesin İnşallah..

Ey Amerika’da ki sahte imam kılıklı hain.. Ey bunun peşinden giden, anam babam sana feda diyen imansızlar sizler nasıl birer mahlukatsınız?

Yıllarca madden ve bedenen bu milletin kanını emmişsiniz, mahremiyet diye bir şey kalmamış, insanların yatak odalarını bile arşivlemişsiniz.

Bunu islam adına yapmışsınız..

Sizlere, sizlere destek verenler, el pençe hazır ol da durup beynini ve vicdanını pazarlayanlar, ister İş adamı, ister İmam ister Siyasetçi isterse Vatandaş. Rabbimin gazabına uğrayacaksınız.

Allah, zalimlere yardım edenlerle ahirette asla görüşmeyecektir. Onlar, yardım ettikleri zalimlerle beraberdir. Zulme sessiz kalanlara, zulmü görmezden gelenlere de merhamet edilmeyecektir. Hiçbir dünyevi hırs, çıkar ve siyaset, bir insanı yaşatmaktan daha değerli olamaz. Masum insanları katledenler, bu duruma maddi ve manevi destek verenler, gerçekte bütün bir insanlığı katletmişlerdir.

Sayın Cumhurbaşkanım, bundan geriye dönüş yoktur, sizler veya bizler olmasak da bu ülkenin ve milletin bekası için sonuna kadar bu satılmış uşakların üzerine gidilmelidir, tamamı yok edilmelidir.

Geçmişte yapılan hataların üzerine asla sünger çekilmemeli, siyaset içi temizlikte bir an önce yapılmalıdır. Bu hükümetin, bu meclisin devamı için sessiz kalmak da bu millete yapılabilecek en büyük zulümdür.

 NOT: Adil olmayan bir uygulama ile Üniversite sınavına alınmayan binlerce gencimiz için Kamu Denetçiliği Kurumu’ndan çok hayırlı bir haber geldi. Bir iki dakika geç kalmaları nedeniyle Sınava alınmayan gençlerimizin uğrayacakları maddi ve ruhi kayıpların telafi edilemeyecek sonuçlar doğurmadan, meselenin adil bir şekilde çözülmesi ve bu adaylara sınav yapılmasının doğru olacağı YÖK’e bildirildi.

Umarın YÖK’de bu tavsiye kararını gençlerimizin lehine kullanır ve bürokratik haksızlık da giderilmiş olur, bir nebzede olsa bu kardeşlerimizin sesini duyurabildiysek ve haklarını almalarına minnacık da olsa katkımız olduysa ne mutlu. Allah hak edenin yar ve yardımcısı olsun.

 

Bu yazı toplam 826 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.