1. YAZARLAR

  2. Ahmet Yıldız

  3. Federasyon Seçimlerinde Konya Rüzgarı!
Ahmet Yıldız

Ahmet Yıldız

Ahmet Yıldız
Yazarın Tüm Yazıları >

Federasyon Seçimlerinde Konya Rüzgarı!

A+A-

Konya federasyonlarda etkinliğini nihayet göstermeye başladı. 2 Kasım 2016 Çarşamba günü yapılan Türkiye Bisiklet Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulunda eski Milli Bisikletçilerimizden Konyalı Erol Küçükbakırcı ve ekibi seçildi.

Yönetiminde Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Oğuz, Konya Şekerden tanıdığımız Yavuz Erence, Konya Büyükşehir bürokratlarından Fatih Sert bulunurken. Mahmut Keten, Nurettin kirpiksiz ise denetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulübünün Bisiklet Federasyonu Genel Kurul delegeleri Mehmet Almalı ve Yavuz Demirci’yi kutlayarak yazımıza devam edelim.
Bisiklet Federasyonunun başına daha önce bisiklet sporu yapmış olan Erol Küçükbakırcının seçilmesi bisiklet sporu için çok olumlu gelişme olmuştur.
Yirmi yıldır Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulübü olarak bisiklet sporuna çok önem vermekteyiz. Bisiklet Milli Takımına birçok sporcu kazandırdık. Halen bisiklet takımımızı kulübümüz alt yapısından yetişerek Milli olan aynı zamanda Bisiklet Milli Takımı Antrenörü olan İsmail Uğurlu çalıştırmaktadır.

Bisiklet Sporunun Erol Küçükbakırcı ile birlikte hem Türkiye’de hem de Uluslar arası yarışlarda başarılı olacağına inanıyoruz.
Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulübü olarak Küçükbakırcı ve yönetimini tebrik ediyor hayırlı olmasını diliyoruz.

Bunun yanında halen devam eden diğer federasyon seçimlerinde Konya’mızın spor adamlarının yönetimlere seçilmesi bizleri sevindirmektedir.
Modern Pentatlon Federasyonu Başkanlığına Hasan Hüseyin Öner'in seçilmesi Bisiklet Federasyonundan sonra bir başka güzellik olmuştur.
Daha önce yapılan Boks Federasyon seçimlerinde Konya Spor Yazarları Derneği Başkanı Recep Çınarın Boks federasyonu Yönetim Kuruluna seçildi.
Çumra Sulama Birliği ve Akparti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcıların Türkiye Atıcılık ve Avcılık Fedarasyonu Yönetim Kuruluna seçildi.,
Gençlik Spor Bakanlığı personeli ve Çatalhöyük Çumra Spor Kulübü eski sporcularımızdan Kamil çelebi Kılınç’ın Su Topu Federasyonu yönetim kuruluna seçildi.
Federasyonlarda hem Konya’mızın hem de Çumra’mızın etkin olması spor adamları olarak bizleri sevindirmektedir.
Bunda sonra yapılacak olan federasyon seçimlerinde de aynı etkinliği göstereceğimize inanıyoruz.
Seçilen federasyon başkan ve yönetimlerini tekrar kutluyor Türk Sporu için hayırlı olmasını diliyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.