İnşaat - Yapı Firmaları / Ses izolasyonu
18 Ocak 2017 Çarşamba

Hakimiyet Net tv
Firma Detayı
FİRMA EKLE ANA SAYFA

Ses izolasyonu
Sektör İnşaat - Yapı
İlan Tarihi 13 ay önce
Firma No 245
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web http://www.sesizelasyonu.com
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
İl - İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Gösterim Sayısı 283
Firma Detayı
Firmamız ses izolasyonu sektöründe getirmiş olduğu kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri güvenini sağlamış kaliteye dayalı bir ilişki sağlayarak ses yalıtım sektöründe lider firma konumunda yükseliş göstermiştir.Bu göstermiş olduğu yükselişi sürekli korumak ve geliştirmek amacı sunan firmamız bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam etmektedir.

Firmamız ses izolasyonu sektöründe kurumsal ve yenilikçi çözümleriyle iş yaptığı müşterilerine yeterli güveni sağlayarak kalitesini lider firma konumuna çıkarmıştır. Firma olarak bu yükselişi korumak ve geliştirmek amacı sunmaktayız. Dürüstlük, liderlik ve kusursuzluk ilkelerimize bağlı kalarak ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlama noktasında, teknolojik altyapısı ile genç, dinamik ve güven veren çalışanlarımızla sektörde yeniliklere öncülük ederek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır. Üretmek, üretirken tüm ahlaki değerlere sahip çıkmak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve sektörümüzün daha ileri seviyelere ulaşabilmesi için yorulmadan daha çok çalışmak.

Firmamızın ilk amacı olarak bugüne kadar getirmiş olduğu müşteri memnuniyet ve güvenini aynı düzeyde devam ettirmektir. Firmamızla irtibata geçen müşterilerimize öncelikle istemiş olduğu hizmet ve ürün hakkında doğu bilgi ve tanıtım sunmaktayız. Bununla birlikte iyi bir analizle müşterilerimize alması gereken ve sağlanacak olan hizmette uygun olanını kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Müşteri talebine göre uygulama ve malzeme için mekanın keşif yapılmaktadır. Bunun doğrultusunda gerekli ürün ve hizmet bilgisi vererek müşteriyi doğru yönlendirmeyle garantili ses yalıtımı, akustik düzenleme uygulamalarında hizmet vermekteyiz.
Konya'da hangi ilçede yaşamak istersiniz?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
Konyaspor | Ekonomi | aöf final sınavları |Konya haberleri |