1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolda haftanın programı
Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 16, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 18, 2. ve 3. gruplarda ise 16. hafta karşılaşmaları oynanacak.

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



- Spor Toto Süper Lig 

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Adanaspor (Hüseyin Avni Aker) 

Yarın:

16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Arena)

19.00 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

11 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor-Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Atiker Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)

12 Aralık Pazartesi:


20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya) 



- TFF 1. Lig

Bugün: 

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)

Yarın:

13.00 Sivasspor-Göztepe (Sivas 4 Eylül) 

16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

11 Aralık Pazar: 

13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)

13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)

18.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)

12 Aralık Pazartesi: 

18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)



- Spor Toto 2. Lig 

Beyaz Grup:

11 Aralık Pazar: 


13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kahramanmaraşspor (Kazım Karabekir)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Keçiörengücü-Fethiyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Ofspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 İstanbulspor-Kocaeli Birlikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Bucaspor (Devrek İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Sivas Belediyespor (Nazilli İlçe)

- Kırmızı Grup 

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Hatayspor (Tuzla Belediye Sahası)

11 Aralık Pazar: 


13.00 1461 Trabzon-Karşıyaka (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Eyüpspor-Gümüşhanespor (Eyüp)

13.30 Menemen Belediyespor-Kırklarelispor (Menemen İlçe)

13.30 BUGSAŞ Spor-Aydınspor 1923 (Ankara OSTİM)

13.30 Etimesgut Belediyespor-İnegölspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Kastamonuspor 1966-Niğde Belediyespor (Gazi)

13.30 Sarıyer-Tokatspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 MKE Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup 

11 Aralık Pazar:


13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Erzin Belediyespor (Van Atatürk)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Gölcükspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Kocaelispor-24 Erzincanspor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Kartalspor-Beylerbeyi (Kartal)

13.30 Altay-Sancaktepe Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Çorum Belediyespor-Kozan Belediyespor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

13.30 Manavgatspor-Cizrespor (Evrenseki)

13.30 Kütahyaspor-Ankara Demirspor (Dumlupınar)

13.30 Karacabey Birlikspor-Tekirdağspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 

- 2. Grup

11 Aralık Pazar:


13.00 Yomraspor-Batman Petrolspor (Yomra İlçe)

13.00 Pazarspor-Derincespor (Pazar İlçe)

13.00 Dersimspor-Yeşil Bursa (Tunceli Atatürk)

13.00 Kırıkhanspor-Kemerspor 2003 (Kırıkhan İlçe)

13.30 Düzcespor-Çatalcaspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Silivrispor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Tire 1922-Halide Edip Adıvarspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Erbaaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Dardanelspor (Bodrum İlçe)

- 3. Grup 

Yarın: 


13.00 Darıca Gençlerbirliği-12 Bingölspor (Darıca İlçe)

11 Aralık Pazar: 

13.00 Payasspor-Maltepespor (Payas İlçe)

13.00 Elaziz Belediyespor-Düzyurtspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Orduspor-Diyarbekirspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Orhangazispor-Tarsus İdmanyurdu (Orhangazi İlçe)

13.30 Afjet Afyonspor-Bergama Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Sakaryaspor-Muğlaspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Ankara Adliyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası) 

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Bayrampaşa (Doğan Seyfi Atlı) 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.