1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Gizli Dünya Ve Emrindekiler
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Gizli Dünya Ve Emrindekiler

A+A-

Tek bir dünya, tek bir yönetim, tek bir düzen özlemi her zaman var olmuştur. Bu uğurda mücadele eden devletler, liderler, din adamları, ideologlar olmuştur.Mesela İngiltere, Mesela Hitler…
Günümüzde dünya’yı tek merkezden yönetmede önemli aşama kat eden gizemliliği koruyan güçler; kapalı örgütlenmelere yenilerken, açık örgüler olarak; BM, Unesco, Dünya Bankası, Dünya Ticaret Örgütü, IMF, İLO, NATO, D 8’ler, Saldırmazlık pakti, Bağdat Pakti gibi kuruluşlarda yapılanmıştır.Bunların bazıları ise yok olmuştur.

Gizlilik, İtaat ve Konulan Kurallara kesin bağlılık; üç temel ilke kabul edilmiştir.Bu üç temel ilke ile yürütülen faaliyetlerde semboller yer alır.Bu sembollerin manasını en üst dereceye ulaşmış kimseler tam olarak bilir. Öğrendiğim ve tespitlerime göre Dünya para birimi Dolar'ın Ehram'ının üzerine Annoit Koektist sözü vardır. Anlamı zafere ulaşıldı demektir. İşte DOLAR’ın dünya ekonomisine yön vermeside bundan kaynaklanmaktadır. Gizli Dünya Devleti, ya da bugünkü tarifiyle “Paralel devlet yapılanması” Dolar’ı dünya parası yapmakla ve kendi ehramını bu paranın üzerine yerleştirmekle kendisini zafere ulaşmış addetmektedir. Piramidin altındaki sözü ise Yeni Dünya Düzeni demektir.Piramit'in alt kısmına gelince; 1776 tarihi bilinenin aksine ABD'nin bağımsızlığını kazandığı 1776 münasebetiyle değil Adam Weisshavst tarafından ilk mürşitler locasının 1 Mayıs 1776 da kurulmuş olmasındandır.Piramidin en altındaki birinci basamağı; Humanismus yani tüm insanlığı ifade etmektedir. Böylece bu piramit insanlığı nasıl kontrol ettiğini belirtmektedir.Piramidin en alttaki insanlığın kademelerini; 3 grupta toplamak mümkündür.
1. Halkın içine giren ve üstekilerin emirlerini uygulayan saçaklar:
- Rotary, Lion, Diner, Propeller,
- Mavi önlüklüler,
- Önlüksüz masonlar
2. Ucu gözüken, büyük kısmı gizli olan kademeler: Bunlar 5 basamak halindedir.
- B'NAİ B'RITH, Bilderberg teşkilatları: görünen en yüksek idari aşamasıdır.
- Büyük Şark Locası: (Fransız mason locası)
- Rusya mason locası)
- İskoç Locası Teşkilatı: 1.33 (İngiliz mason locası)
- York Locası teşkilatı: (Alman mason locası)
3. Hiç gözükmeyen gizli kademeler: Bunlarda 4 basamaktır.
En üst gizli basamak 3 Kabbalistten oluşan en üst komuta kademesi)
- 13'ler meclisi
- 33'ler meclisi
- 300'ler klubü Sanhedrin (En üst yönetim meclisi)
En alttaki insanlık ile beraber bu basamaklar 13 kademeyi oluşturmaktadır. Hıristiyanların aksine 13 rakamı Siyonizm'de uğurlu sayılmaktadır.Piramidin en üstteki üçgen içindeki göz: Bu sembol nihai gayeyi temsil eder. Bu gaye; Lüzifer, yani Mason ilahının gözü! Bu göz ''Allah her şeyi görür'' gerçeğinin karşısında bizim ilahımızda her şeyi görür, hatta her şeyi daha iyi görür iddiasını temsil etmektedir. Bu göz Lüzifer yani şeytan’ın gözüdür. Eğik bakmaktadır ve şaşıdır. Masonlar birbirleriyle tanışmak için bu parolayı kullanırlar. Bir araya geldiklerinde tokalaşırken bir yandan sağ ellerinin başparmağı diğerinin eline özel şekilde bastırmakla ve gözlerini eğik tutarak aşağıya doğru bakarlar.Bu gizli yönetim meclisi kadrosunun içinde genel yönetimi gözeten 70 Kabbalist haham, Genel Gözetim Meclisi olarak İsrail'de toplanırlar. Bu mecliste, bir eksilme olursa yerine yeni üyeleri seçmek yetkisiyle görevli 4 Haham bulunur.Sanhadrin’deki Kabbalist Hahamlara bağlı olarak çalışan ayrıca bir yeminli 70’ler grubu vardır. ABD'de Rockefeller, İngiltere'de Rothschild bu Yeminli 70'ler grubu'ndadır. Yeminliler grubu bütün dünya ülkelerinde teşkilatlanmıştır.

 

Bu yazı toplam 225 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.