1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. GÜN BU GÜNDÜR. HAİNLERDEN ARINMA ZAMANIDIR.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

GÜN BU GÜNDÜR. HAİNLERDEN ARINMA ZAMANIDIR.

A+A-

 Yazılı basın, görsel basın, siyasiler, dernekler, vakıflar.  Konya’daki vatandaş, Şırnak’taki  vatandaş. Bu ülkeden ekmek yiyen, su içen her kim bu vatan benim vatanım diyorsa  hep birlikte haykırmalıyız..

Yeter artık.. İster fötöcü, ister pkklı, ister şucu ister bucu. 

İçimizde satılmış hain istemiyoruz, biz analar ağlasın istemiyoruz, biz çocuklar yetim öksüz kalsın istemiyoruz diye haykırıp, teröriste, satılmış hain beyinlere kim destek veriyorsa, içimizde istemiyoruz diyerek her türlü yasal tepkiyi ortaya koymalıyız..

Bugün özellikle güneydoğuda terörle iç içe  yaşayan halkımız çekilen acıyı çok iyi biliyor..

Evleri yıkıldı, canlarını kurtarabilenler, evini ocağını terk etmek zorunda kaldılar. Fötö çetesi ile birlikte Türkiye düşmanı alçakların boyunduruğundaki PKK yaktı, yıktı.

Bir çok ana kuzusu, göğsünde iman dolu askerimiz, polisimiz şehit oldu..

Bugün devlet o bölgede yaraları sarmaya çalışıyor, evinden yurdundan olanlara maddi destek sağlıyor.. Bölgeyi yeniden inşa ediyor.. 25- 30 bin yeni ev yapacak.

Tek devlet, tek millet diyorsak, göğsünde iman dolu özellikle güneydoğudaki vatandaşlarımız başta olmak üzere, her kesim bu hainlere karşı dik durmalı ve her yerde bunları lanetlemeli, protesto yapmalı, bu hainleri devlete ihbar etmeli, gerekirse teröriste değil askerine, polisine siper olmalıdır.  Görsel ve yazılı medya dernekler vakıflar yasal her türlü imkanı seferber edip, ülkemizin eline geçen hainlerden arınma fırsatını şehitlerimiz hürmetine değerlendirerek, gelecek nesillere daha güzel, bir Türkiye bırakmasına vesile olmalıdır.

                                         BENİ DİYANET İMAMLARINA TESLİM ETMEYİN!..

Mehdi olduğunu iddia edip, kendine bağlı hainler ordusu kuran çete lideri Gülen’in tiksinilecek ruh halini kendi kaleme aldığı yazıdan anlıyoruz.

Batıya ve ABD’ye yalvarıyor.. Beni Türkiye’ye teslim etmeyin.

Bana merhamet edin.. Avrupa’nın ve ABD’nin emrindeyim.

Hain, senin bunların emrinde olduğunu bilmeyen mi var.

Yıllarca hoşgörü adı altında dinler arası diyalog diye bir zırva uydurdun, herkesi de bu zırvaya alet ettin.

Yıllarca kiliselerine milyonlarca dolar himmet adı altında toplanan paraları gözü kapalı verdin.

Türkiye düşmanı, Yahudi lobileri ve Amerikalı senatörleri himmet adı altında toplanan paralarla besledin..

FBI, CIA’nın tam kucağına oturdun. Yıllarca onların hain emellerine hizmet ettin.

28 Şubat’ta darbe tetikçiliği yaptın, kilise de vaftiz yapıp kutsayan papazlar gibi darbecilere dua  ettin.

TANKLARA SELAM DURDUN.

Sana geçit vermeyen, mesafeli yaklaşımını koruyan Rahmetli Erbakan’ı güvenilmez adam sen, Gazetelerinle ve hain işbirlikçilerinle alaşağı etmenin mutluluğunu, Amerikalı CIA’li dostlarınla kutladın.

Filistin’e insani yardım götüren gemimizdeki insan hakları savunucusu şehadet şerbeti içmiş kardeşlerimizi suçlayıp, alçakların yaptığı katliamı haklı gösteren sen, şehitler karşısında İsrail yalakalığı yaptın.

Gezi eylemlerinde Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni ve onun nezdinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı alaşağı etmek için her türlü şer güçle işbirliği içine girdin..

 Hain satılmış devrimciyiz diye geçinen soysuzlara arka oldun, maddi manevi destek sağladın.

17-25 Aralık operasyonunda bitirin evlatlarım bu işi diyerek seni mehdi kabul eden beyni yıkanmış hakim savcı ve emniyet teşkilatındaki teröristlere dualar yaptın.

Büyük bir ihtimalle duaların kabul olmayınca, terse dönüp beddua yağdırmaya başladın.

Gene olmadı..

Evlere ateş saldın, kendi ocağına ateş düştü..

Ha gayret evlatlarım dedin, hain ekibin Pkkyı silahlandırdı, mahallelere barikatlar kurdu, halkı canından bezdirmeye çalıştı, yine olmadı. Dozu arttırdın…

Bu millet kahrolsun diye beddua etmeye başladın..

Sonra ordu içindeki hainlerinle topla tüfekle, uçakla, helikopterle taarruza geçtin, millet dur bakalım dedi. Şahadet şerbetini içti ve Çanakkale ruhu ile seni ve teröristlerini bozguna uğrattı.

Panikledin. Tansiyonun yükseldi, hasta adam oldun.

Şimdi seni Türkiye Cumhuriyeti istiyor, sen ise  ne olur ben sizin uşağınızım, siz ne istediniz de ben yapmadım diyorsun..

Büyük İhtimalle arkanı kollayan CIA şefine; CANLI VERMEYECEĞİNİZDEN ADIM GİBİ EMİNİM. ŞERBETLİ SU İÇİRİP ÖBÜR TARAFA YOLLAMAK İSTERSENİZ DE,

Ne olur beni Diyanet İmamlarına teslim etmeyin, onlar beni camiye almaz, teneşir de paklamaz, cenaze namazımı kılmazlar. Nasıl olsa hepimiz cennete gideceğiz, ha imam, ha papaz. Bak ben yıllarca kiliselerinizi onardım ne olur beni kilise de papaz kutsasın, sonrada Hristiyan mezarlığına  gömün.

Demiş midir, demiştir..

 

 

 

Bu yazı toplam 239 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.