1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kaçar

  3. GÜNÜMÜZ “EBREHELERİ” SONLARINI BEKLİYORLAR
Mehmet Kaçar

Mehmet Kaçar

Yazarın Tüm Yazıları >

GÜNÜMÜZ “EBREHELERİ” SONLARINI BEKLİYORLAR

A+A-

İslamiyetin kutsal mekanlarına saldıran günümüz “ebrehe”lerinin yakın bir gelecekte, Allah(c.c)’ın gazabına “ebabil” ler vasıtası ile uğrayacaklarını asla unutmamız gerekiyor. 
Eğer, günümüz ebreheleri, ABD ve İsrail ve paydaşları, Mekke-Medine, Kudüs-Tur-u Sina, Tuva’yı açık bir hedef haline getirip saldırdıkları anda, Kabe’nin ve İsrâ’nın Rabbi buna geçmişte olduğu gibi günümüzde de izin vermeyecektir. Allah(c.c.)’ın zalimler güruhunu cezalandırması için bize asla ihtiyacı yoktur. Geçmişte bu böyleydi bugünde böyledir. 
Onların helaki için bir ebabil kuşu, bir sapan taşı, veyahut bir sivrisinek, bir çekirge, yahutta bir rüzgar, kabarmış bir deniz, yağmur damlaları bile yeterde artar bile. Bu konuda ABD ve İsrail’e yardım ve yataklık edenler de aynı felaketin neticelerini paylaşacaklardır. 
Çünkü, zalimlere yardım edenler(Suud vb), mazlumların duasından nasiplerini mutlaka alacaklardır. Bunda şek ve şüphe yoktur. Mazlumların duasındaki, zalimler ve zalimlere yardım edenler, Allah’ın göndereceği belaya mutlaka er veya geç uğrayacaklardır. 
Bugün, zalimlerin işgali altındaki İslam coğrafyasında yaşayan Müslüman ümmet, işgale ortak olmayan vicdan sahipleri, zalimlerin helak olacakları coğrafyadan hicret etmeleri gerekmektedir. Geçmişte helak olan topluluklardan iyiler hep hicret etmişlerdir. Çünkü, zalimler ve kutsal beldelere saldıranlar için çok elim ve acıklı bir azabın geçmişte olduğu gibi bugünde kutsal kitaplarda yazılmış olduğunu iyi bilmemiz gereklidir. Allah(c.c.)’ın vaadi haktır ve bir gün mutlaka gerçekleşir. 
ABD, Irak’ı işgal planları yaparken, o günkü İslam coğrafyasının bir kısım kukla liderlerinin onayını aldığı gibi bugünde Kudüs, Yemen, Mısır ve Suriye’yi işgal ederken yine yardım ve onay almaya devam etmektedir. Golan tepelerini, hafız Esad peşkeş çekmiş ve bunun için işgal edilmektedir. 
ABD, Afganistan’da, Irak’ta, Mısır’da, Libya’da vd. binlerce Müslümanın kanını bu destekle akıtmıştır. Irak’ın işgalinden bu yana o coğrafyadaki günümüze kadar sürdürülen kanlı planların uygulanması adım adım gerçekleştirilmeye ve arzı mevudun kurulması için çalışmalara devam edilmektedir. 
Bugün, Kudüs’ün, Irak’ın, Suriye’nin, Yemen’in, Afganistan’ın ve diğerlerindeki yaşanan katliamların İslam dünyasının teslimiyetçi yöneticilerinin verdiği desteklerle gerçekleştirildiği de unutulmamalıdır. Geçmişte, Mekke ve Medine’ye karşı ebreheler vardı. Bugünde İslam ülkeleri ve onları yöneten yöneticleri, ABD, İsrail ve paydaşları vardır. Bunlar da bu çağın ebreheleridir. Bunların burunları daima Müslüman kanı kokusu almaya devam etmektedir. Fi emanillah!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.