1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Hain Örgütler Birleşti
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Hain Örgütler Birleşti

A+A-

Türk Milleti tarih sahnesinde yer almaya başladığı günden itibaren hep mücadele, hep düşmanları ile kavga etmiş, fethettiği topraklara adalet ve huzur getirmiştir.
Türk Milletinin içte ve dışta düşmanları kah kendi güçleri ile, kah birbirleriyle birleşerek Türk Milletini tarih sahnesinden, Anadolu’dan, Avrupa’dan atmaya, silmeye çalışmışlar ama, bunda hiçbir zaman başarılı olamamışlar ve olamayacaklar da…

Küçücük bir beylikten 3 kıtaya hükmeden, dünyaya adalet getiren Türk Milleti kendi içindeki hainlerle bugünkü konumuna getirilmiş ama, bugünkü Türk devletinin yükselişi, kıpırdanışı Haçlı zihniyetini, Mason ve Yahudi emperyalizmini rahatsız etmiştir.
Ancak şunu hiçbir zaman dostlarımız ve düşmanlarımız unutmamalıdırlar.

“Bir Türk Dünya’ya bedeldir. Bu laf olsun diye söylenmemiştir. Türkiye Cumhuriyetini kuran ekibin ve fikrin başındaki Atatürk’ün bir sözü ilelebet payidar olacaktır.

“Türk Devleti, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır.”
Dünya’ya bakıyoruz. Etrafımıza bakıyoruz. Belki bazı hatalarımız, yanlışlarımız olabilir. Ancak Türk Devletini yıkmak, Türkiye Cumhuriyetini bölmek için içte ve dışta 9 hain örgüt, dış düşmanlarımızın desteği ile PKK, TKP/ML, THKP-C/MLSPB, MKP, TKEP-LENİNİST, TİKB, DKP, Devrimci Karargah ve MLKP terör örgütleri 'Halkların Birleşik Devrim Hareketi' adı altında birleşti.
Halkların Birleşik Devrim Hareketi, Kandil'de düzenlenen toplantı ile açıklandı. Kandil'deki basın toplantısında konuşan hainlerin liderlerinden Duran Kalkan şunları söyledi:
Kalkan, "Devrim ve sosyalizmin zaferde kararlı olduğunu bir kere daha ilan ediyoruz. 12 Mart 1971 darbesi Denizleri, Mahirleri, İbrahimleri katletti. Ancak onların ruhu, direnişleri, bilinçleri, amaç ve özlemleri burada bulunuyor. Özgürlük, demokrasi ve sosyalizm iddiamızı 45 yıl önce olduğu gibi bugünde sürdürüyoruz. Yeni bir faşist diktatörlük kurmaya çalışan AKP faşizmine karşı devrimi başarıya ve zafere götürme amacıyla bu birliği kurmuş bulunuyoruz. Faşizme karşı mücadele etmek isteyen tüm kesimlere birliğimiz açıktır, ortak mücadele edeceğiz, birlikte kazanacağız" şeklinde konuştu.
Diğer terör örgütlerinden olan Hain, kalleş Cemil Bayık, yürütülen tartışma süreciyle ilgili Aralık ayında şu sözleri söylemişti

"Teslim olmayacağız. Direneceğiz. Biz mevcut durumda, tüm olanaklarımızla ve elimizdeki tüm kaynaklarla varoluş mücadelesi veriyoruz. Yakında Türkiye'nin içinden ve dışından gelen başka örgütlerle birlikte yakında bir devrimci direniş cephesinin kuruluşunu ilan etmeyi öngörüyoruz. Adını veremeyeceğim bu örgütler, AKP karşı bizimle aynı mücadeleyi paylaşıyorlar ve bizimle birlikte mücadele edecekler."Bilmem bazı kimselerde hala açılımdan, kardeşlikten, barıştan, söz ediyorlar. Kalleş ve hainlerin tuzağına kimse düşmemelidir. Tükeniş ve çırpınış içindeler. Timsah gözyaşlarına kimse inanmamalıdır. Maymun gözünü açmıştır.

Bunları milletimiz bilmeli ve görmelidir. Devletimizin başındakilerde stratejilerini ve mücadele planlarına buna göre yapmalı, basit iç siyaset politikalarıyla bir birleriyle çekişmeden Türk devletine ve Milletine karşı hainlik edenlerin cezası verilmelidir.

 

Bu yazı toplam 153 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.