1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. HAYIRLI RAMAZANLAR.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

HAYIRLI RAMAZANLAR.

A+A-

Rabbimin müsaadesi ile bir Ramazan Ayına daha kavuştuk. Allah Tüm İslam aleminin bu Mübarek ayını hayırlara vesile eylesin. Allah’ın gazabı İslam düşmanlarının üzerine olsun. Allah’ın gazabı çoluk çocuk demeden her gün Müslüman kanıyla elleri yoğrulan İsrail’in üzerine olsun. Rabbimin gazabı Kur’an ayetlerine dil uzatan insan kılığına girmiş iblislerin üzerine olsun. Allah’ın gazabı İslam coğrafyasında silah tüccarlarını zengin etmek için kan akıtan, insanları yurtlarından eden, taş üstünde taş koymayan, Silah satmak için kardeşi kardeşe düşüren, Siyonizm hizmetkarı alçakların ve Müslüman kisvesine bürünmüş şeytana ruhunu satmış, Kralların, prenslerin ve sultanların üzerine olsun.

EĞER ISLAH OLMUYORLARSA;

Allah’ın gazabı bu Cennet Vatanda kardeşi kardeşe düşman eden, gözlerini hırs bürümüş, Siyonist efendilerine hizmet olsun diye ayaklanma çıkartma ve kan dökmeyi bile göze almış kılıktan kılığa giren, bazen Müslüman, bazen berduş, bazen papaz, bazen de Muhterem Hoca Efendi oluveren satılmış alçakların üzerine olsun.

Allah’ın gazabı bu ülke insanının servetine göz dikmiş, namusunu ve şerefini yabancılara satan, ekonomi üzerinde oyunlar oynayıp Türkiye Cumhuriyeti’ni sentlere muhtaç hale getirmeye çabalayan, Türk Lirasının itibarını ayaklar altına almak için döviz spekülatörlüğü yapan hainlerin üzerine olsun.

Allah’ın gazabı gözünü hırs bürüyüp, kendisine emanet edilen makamlarda görevini kötüye kullanan, gelecek nesillerin rızkına göz diken, helal haram demeden servetine servet katan, Hazreti Ömer adaletini beklemesek te, vatandaşlar arasında siyasi ayrım yapıp hakkı hukuku ayaklar altına alan, bu milletin alın terini çarçur edenlerin üzerine olsun.

Allah’ın gazabı bu ülkede kimliğini ve benliğini kaybetmiş, 3-5 yaşındaki çocuklara kadar uzanan kanından şüphe edilen şerefsizlerin, sadece nefreti ile insanlara iftira atan, izzeti, şerefi ve haysiyeti ile oynayan imansızların üzerine olsun.

Allah’ın gazabı kılıktan kılığa girip, bir gün Holding sahibi, diğer gün Müteahhit, bir başka gün savcı, polis kılığına giren insanların birikimlerini bir şekilde çalan, bunu iş edinen, ardında gözü yaşlı aileler bırakan bukalemunların üzerine olsun.

Allah iyilerin, doğruların, yetim hakkını gözetenlerin, bu milletin tek kuruşuna el uzatmayan, haktan adaletten yana olup, Allah’ın kanunlarını destur edinen idarecilerin yardımcısı olsun. Bu Mübarek Ramazan ayının huzur ve Bereketi hepimizin üzerine olsun İnşallah…

Konyaspor ile ilgili düşüncelerimi de paylaşmadan geçemeyeceğim.

Neredeyse küme düşüyorduk,göz göre göre.

Birkaç ay önce iki takımdan biri kim olacak demiştim. Yönetiminden cesur adımlar atmasını, Futbol Federasyonundan çalınan puanların, kırılan ayakların, cezasız kalan futbolcuların ve ödenen paraların hesabı sorulmalı demiştim.

Tık çıkmadı. Konyaspor’un mali durumu nedir? Menajerlere ne kadar ödeme yaptık ne kadar borcumuz var diye sormuştum yine tık yok.

Gerçekten Beşiktaş’a teşekkür etmeliyiz. Osmanlıspor’a yenilmiş olsaydı, son maçta ya küme düşecektik ya da Aykut Kocaman bile bile bize maçı vermiş olacak, bugüne kadar hiç konuşulmayan neticeler bir anda bizim üzerimize yıkılacaktı.

Hem Aykut Kocaman itibarsızlaştırılacak hem de Konyaspor.

Acaba 33. Hafta maç programı açıklandığında hiç mi şüphe duymadınız? Aynı saatte oynanması gereken maçlar neden, Konyaspor üzerine oynandı?

Neden Osmanlı maçı bizden sonra, Akhisar maçı Pazartesi’ye alındı?

Bu federasyonun bizim üzerimize oynadığını daha nasıl anlayacaktık?

Beşiktaş’ın dürüst futbolu sayesinde,(kimse ikinci olmak için kazanmak zorundaydı filan demesin, zaten ligi 2. bitiremeyeceğini cümle alem biliyor.)Artık hiçbir pislik üzerimize bulaşmayacak. DÜŞMEYECEĞİZ, sonuç ne olursa olsun Fenerbahçe aklandı, Aykut Kocaman rahat bir nefes aldı.

Hesap sorma zamanı çoktan geçmedi mi? Yasal her türlü hakkımızı ne zaman kullanacağız? En az 4-5 milyon TL maddi kaybımız var. Siyaseten hiçbir etkimizin olmadığını artık çok iyi anladık da seneye de bu plan işlemeye devam ederse ne olacak? Lütfen ayağa kalkın.

Konya üzerine oynanan oyunları bozun.

 

 

 

 

Bu yazı toplam 455 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.