1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hentbolda Erkekler Türkiye Kupası heyecanı başlıyor
Hentbolda Erkekler Türkiye Kupası heyecanı başlıyor

Hentbolda Erkekler Türkiye Kupası heyecanı başlıyor

Hentbolda Erkekler Türkiye Kupası heyecanı, 2 Eylül Cuma günü yapılacak 1. tur maçlarıyla başlıyor.

A+A-
Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 22 takımın mücadele edeceği kupada, 1. tur maçları, 2-4 Eylül tarihlerinde, Ankara, Tokat, Adıyaman, İzmir, Muğla ve Gümüşhane olmak üzere 6 ilde oynanacak.

1. tur sonunda 6 grupta ilk 2 sırayı alan 12 takım, 2. tura yükselecek. Kupada A Grubu'nda Antalyaspor, Adıyaman Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyespor ve İzmir Büyükşehir Belediyespor, B Grubu'nda Bursa Nilüfer Belediyespor, Gümüşhane Belediyespor, Akçaabat Tütün Spor ve Serik Belediyespor, C Grubu'nda Zağnos Erkek Hentbol, Ankara Hentbol Spor Kulübü ve Aziziye Belediyesi Termal Spor, D Grubu'nda Göztepe, Karşıyaka Belediyespor, Beykoz Belediyespor ve SELKA Eskişehir Hentbol, E Grubu'nda Maliye Milli Piyango, Tokat Gençlik, Yozgat Bozok Spor ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor, F Grubu'nda ise Merzifon Belediyespor, Köyceğiz Belediyespor ve Marmara Üniversitesi yer alıyor.

Gruplarda maç programı şöyle:  



- A Grubu (Adıyaman Belediye Salonu)   



2 Eylül Cuma:

15.00 Antalyaspor-Adıyaman Belediyespor

17.00 Konya Selçuklu Belediyespor-İzmir Büyükşehir Belediyespor 

3 Eylül Cumartesi:

15.00 Antalyaspor-Konya Selçuklu Belediyespor  

17.00 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Adıyaman Belediyespor

 4 Eylül Pazar:

 09.30 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor

 11.30 Adıyaman Belediyespor-Konya Selçuklu Belediyespor



- B Grubu (Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu) 



2 Eylül Cuma: 

16.00 Nilüfer Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor  

18.00 Akçaabat Tütün Spor-Serik Belediyespor

 3 Eylül Cumartesi: 

16.00 Gümüşhane Belediyespor- Akçaabat Tütün Spor  

18.00 Serik Belediyespor-Nilüfer Belediyespor 

4 Eylül Pazar:

12.00 Nilüfer Belediyespor-Akçaabat Tütün Spor 

14.00 Serik Belediyespor-Gümüşhane Belediyespor  



- C Grubu (Ankara THF Spor Salonu) 



2 Eylül Cuma: 

15.00 Zağnos Erkek Hentbol-Ankara Hentbol Spor Kulübü 

3 Eylül Cumartesi:   

14.00 Ankara Hentbol Spor Kulübü-Aziziye Belediyesi Termal Spor 

4 Eylül Pazar:

13.00 Zağnos Erkek Hentbol-Aziziye Belediyesi Termal Spor

 

- D Grubu (İzmir Celal Atik Spor Salonu) 



2 Eylül Cuma:   

17.00 Göztepe-Karşıyaka Belediyespor

19.00 Beykoz Belediyespor-SELKA Eskişehir Hentbol

3 Eylül Cumartesi: 

17.00 Karşıyaka Belediyespor-Beykoz Belediyespor

19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Göztepe

4 Eylül Pazar:

17.00 Göztepe-Beykoz Belediyespor 

19.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Karşıyaka Belediyespor



- E Grubu (Tokat Ali Yücel Spor Salonu) 



2 Eylül Cuma:   

15.00 Maliye Milli Piyango-Tokat Gençlik 

17.00 Yozgat Bozok Spor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor 

3 Eylül Cumartesi:   

15.00 Tokat Gençlik Spor-Yozgat Bozok Spor

17.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Maliye Milli Piyango

4 Eylül Pazar:

12.00 Maliye Milli Piyango-Yogat Bozok Spor

14.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Tokat Gençlik



- F Grubu (Muğla Ortaca Spor Salonu)



2 Eylül Cuma:

18.00 Merzi̇fon Belediyespor-Köyceği̇z Belediyespor

3 Eylül Cumartesi:  

18.00 Merzifon Belediyespor-Marmara Üniversitesi 

4 Eylül Pazar:

18.00 Köyceğiz Belediyespor-Marmara Üniversitesi  



HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.