1. HABERLER

  2. BİLİM-TEKNOLOJİ

  3. Her Kişiye ve Kuruma Özel Led Ekran Çözümleri
Her Kişiye ve Kuruma Özel Led Ekran Çözümleri

Her Kişiye ve Kuruma Özel Led Ekran Çözümleri

Firmaların hizmet verdikleri sektör ne olursa olsun tanıtım ve reklamlara ihtiyaç duyulmaktadır.

A+A-

Farklı görüntüleme cihazları ile bunları gerçekleştirmeyi düşünen firmalar son dönemde led ekranları tercih ederken günün her saatinde yüksek kalitede reklam ve tanıtımlarını gerçekleştirebilmektedir. Firmaların çalıştıkları alanlara göre ihtiyaç duydukları led ekran modelleri de değişiklik gösterir. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilecek olan firmaların seçilmesi en doğru hamle olacaktır. Böylece hem yüksek verim alınır hem de kullanıcılar çok daha uygun fiyatlarda ödemeler ile ekranlara sahip olmuş olurlar.

Kişiye ya da kuruma özel bir led ekran satın alabilmek için kurumsal üreticilerin tercih edilmesi gerekir. Led ekranların üretimini gerçekleştirmeyen ve yalnızca aracı olarak görev yapan firmaların bunu gerçekleştirmesi mümkün olmayacaktır. Bu sebeple de ülkemizde hizmet veren üreticilere giderek başvurular yapılır. Firmaların yetkili elemanları çeşitli özelliklerin nasıl olması gerektiğini kullanıcılara aktarırken değişiklik yapılabilecek olan aşamaları da belirtecektir. Burada yapılan değişiklikler ile birlikte kişiye özel led ekranların üretimi yapılabilir.

Kişiye ve Kuruma Özel Led Ekran Üretiminde Ebat Değişiklikleri

Kullanıcılar kendilerine uygun bir led ekranın üretimi için sipariş vermek istediklerinde karar vermeleri gereken ilk etmen ebatlarıdır. Ekranın kullanım amacı ve kullanılacağı alana göre ebatlarda çok ciddi değişiklikler yaşanabilir. Bu sebeple de ilk olarak bu aşamaya karar verilmesi gerekir. Üretici firmalar standart ölçülerde çok sayıda ekran üretirken özel siparişlere de imkân tanırlar. Kullanıcılar led ekran siparişi verirlerken kendi ihtiyaç duydukları ölçüleri söylerler ve bu ölçülere uygun bir şekilde üretimler gerçekleştirilebilir.

Led ekranların üretimi istenen her boyutta yapılabilmektedir. Boyutun artmasına rağmen ışık kaynağının sayısı sabit kalırsa bu durumda netlik ciddi şekilde bozulacaktır. Bu sebeple de ekranın ebatları arttıkça kullanılan ışık kaynağının sayısı da artar. Aynı piksel aralığında kullanılan ışık kaynakları ekran ne kadar büyürse büyüsün kaliteyi aynı seviyede tutacaktır. Tercih edilecek led ekran mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, stadyumlarda ya da küçük işletmelerde kullanılabilir. Bu kullanım alanlarının tamamında farklı ölçüler uygun olmaktadır.

Kişiye ve Kuruma Özel Led Ekranların Fiyatları

Elektronik ürünlerde kullanıcıların çok fazla kişiye özel ürün alması mümkün olmaz. Akıllı telefonlarda ya da bilgisayarlarda kullanıcıların kendilerine özel bir ürün üretme talebinde bulunması mümkün olmamaktadır. Ancak led ekranlarda üreticiler buna izin verir ve kişiye özel led ekran üretimini gerçekleştirirler. Üretilecek olan led ekranların standardın dışında özelliklere sahip olması fiyatlar üzerinde etki yaratmamaktadır. Üreticiler için ne boyutta led ekranın üretildiği önem arz etmez. Üretilen ekranların alanı üzerinden bir fiyat belirlendiği için fiyatlar orantılı olarak artış gösterecektir.

Standart ebatlara sahip olan bir led ekranın birim fiyatı ne ise kişiye özel üretilen bir ekranın fiyatı da aynı düzeyde olacaktır. Üretici firmalar ekran ebatları arttığında daha büyük indirimler ile kullanıcıların işini kolaylaştırabilir. Böyle bir durum varsa kişiye özel üretimle daha büyük ebatlarda bir ekran üretildiğinde fiyatlarda düşüşler dahi yaşanabilmektedir. Farklı özellikler sahip led ekran modelleri özel bir şekilde üretildikten sonra montaj işlemi başarılı bir şekilde yapılacak ve sonrasında kullanıcılar uzun yıllar boyunca bu ekranları kullanacaklardır.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.